האם יש טעם ביותר מ4 ג'יגה זכרון למשחקים ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש טעם ביותר מ4 ג'יגה זכרון למשחקים ?

WarSoul

Recommended Posts

תלוי במערכת ההפעלה ובמשחק, מערכת הפעלה 32 ביט לא תומכת ביותר מ 3.5 ג'יגה , רק מערכת 64 BIT יכולה לתמוך אבל אז תצטרך להשיג משחקים 64 ביט שהם יותר נדירים ( רק משחקים חדישים יתמכו )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גמביט זה מאקסמן אתה מתבלבל.

יש שתי סוגי מערכות הפעלה, כן גם בווינדוס 7, אחת 32 ביט השניה 64. ההבדל בשבילך זה תמיכה בכמות ראם מעלה 3-3.5 ג'יגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך

בקיצור , קח מערכת 7 32 ביט וארבע גיגה,

ושחק לשלום.

בהצלחה ותתחדש.

:xyxthumbs:

אתה בטוח שאתה לא נותן עצת אחיתופל? אם הוא ירצה להריץ משהו של 64 ביט הוא לא יוכל שלא לדבר על זה שאם באיזה שלב בעתיד הוא ירצה לשדרג ליותר הוא יצטרך חדשה. אני ממליץ על 64 ביט תמיד, גם אם עכשיו יש יישומים שצריכת הזכרון שלהם היא טיפה יותר גרועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים בזמן הקרוב יגיעו לכזאת רמה של שימוש בראם? בינתיים אני לא רואה משחקים שמתקרבים ל700 מגה.

אני עכשיו עם 32 ביט ו64 ביט סייד טו סייד ואני חייב לציין שה64 ביט יותר משגעת תשכל עם דברים קטנים ומעצבנים מאשר שהיא עוזרת. יש לי 4 ג'יגה ואני משתמש ביישומים שלוקחים הרבה ראם [עריכת סרטים]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

שלום לך

ואתה כן בטוח :nixweiss::lol:

מה מעניין את פותח הדיון ? לשחק משחקים ?

המלצתי לו לפי זה.

הוא לא שאל על א' ונענה על ידי לגבי ג'.

אתה יכול להחזיק בדעה אחרת, אבל

להגיד על שלי "עצות אחיתופל " :screwy:

אנחנו מכירים מאיפה שהוא ?

:pissed:

תראה, אני רואה שבאמת נפגעת ואני מתנצל. שאלתי את זה בצורה שנראתה לי פתיחה לדיון. אני רואה שנפגעת ואני שוב מתנצל. לדעתי אנחנו לא מכירים. בקשר למשחקים, בהנחה ולפותח הדיון יש בעיה עם פירמוט כל כמה חודשים אני עדיין חושב שהאופציה של 64 ביט היא יותר מוצלחת. מבחינת הוספת בשלב מאוחר יותר והרצת תוכניות של 64 ביט.

בקשר להשפעה של ה FPS אני לא באמת יודע משהו. אם יש לך קישור למבחן אמין אנא האר את עינינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...