איפיון אתר - עמוד 2 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפיון אתר

shaithebest

Recommended Posts

שלא לדבר על עמידה בתנאי הPCI DSS (אפילו אם אלה התקנות המקוצרות, אם אתה לא מקבל פרטי חשבון באתר שלך). שהם קצת מעבר ליכולתיו של מתכנת בסיסי בשפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

PHP אנחנו לא נלמד אבל אני מחכה בקוצר רוח לASP.NET שאנחנו מתחילים בקרוב

וכמובן גם יהיה סכום שעות לימוד גבוה לSQL

האתר בינתיים בנוי יפה מאוד על XHTML CSS JAVASCRIPT ומתי שאני אדע שפת שרת אני גם אדע איך "להלביש" את זה על הקוד הקיים.

אני לא מבין מה התנפלתם עלי , בעל המכולת לא לחוץ בזמן אבל מה שבטוח זה שעוד 6 חודשים בעזרת השם אני אדע את כל המרכיבים כדי להקים שרת דינמי מא' עד ת'

פניתי אליכם לשאול אם אפשר לתכנת בעזרת JS שלחיצה על כפתור סל קניות יוסיף את תיאור המותר לרשימה וכמות ומחיר,זהו,תודה שעניתם לי

מנהל הפורום הזה,לא צריך להיות מנהל פורום כי הוא מתנשא ואני אתלונן עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם psychuil, אמנם אין כמו קצת PHP כדאי להמריץ את הדם, אבל הנוחות של .NET יחד עם כלי איכותי כמו VS

נותנות יעלות גדולה מאוד.

אי אפשר להשוות PHP עם .NET, בשביל לקבל את הפונקציאונאליות של ASP.NET בצד השרת PHP ממש אבל ממש לא מספיק, בד"כ משתמשים במנועי JAVA כמו CATALINA בשביל להשלים את מה שחסר, PHP אחלה שפה אבל בסופו של דבר התכנון של ASP.NET ו-PHP הוא למטרות שונות לגמרי.

בASP.NET בונים backend מלאות, PHP מאפשר backend מאוד חלקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר, קודם כל PHP זה לא קוד פתוח, זה בסופו של דבר תקן. PHP לא יכול לעשות לבדו פעולות קריפטוגראפיות, עיבוד ווידאו או כל דבר אחר שיש לך בNET oob ועל זה אי אפשר להתווכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני אומר שPHP זה קוד פתוח אני מתכוון לבסיס (מפרש + היכולת להרחיב את השפה), וכשאני אומר שזו שפה שקל להרחיב אותה זה בדיוק למה שאני מתכוון - אמנם PHP לא כוללת בתוכה חבילות לעשות כל דבר, אבל היא כוללת בתוכה את האפשרות ליצור את החבילות האלה .

אני לא יודע מה איתך אבל אני מעדיף שתהיה לי היכולת לבחור אילו חבילות אני מצרף לבסיס ולא שזה יהיה מוכתב לי ע"י איזה גחמות של חברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...