הזמנה קבוצתית מוקדמת של המשחק STARCRAFT 2 - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה קבוצתית מוקדמת של המשחק STARCRAFT 2

peacebringer7

Recommended Posts

• תגובות 379
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה עדיין בתוקף?

גם אני רוצה עותק אחד.

כן, עדיין בתוקף.

שלח הודעה פרטית ל PEACEBRINGER אם עוד לא שלחת.

הוא קצת עסוק אז לפעמים לוקח לו קצת זמן לענות, אבל תסמוך עליו :)

PEACEBRINGER, מקווה שהלך לך טוב במבחן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה שזכרת..קצת קשה אבל אלוקים גדול...ושבוע הבא יש עוד מבחן...בעע...REGARDLESS מחר (בלי נדר) אני אערוך רשימה ראשונית ואעביר לארקדיה ונדבר איתם על המחיר..

HELLKEEPER וLERMAN זה יותר קל לי ככשולחים לי בפרטי..כמו שנאמר "הרוצה את הרב יבוא אליו.."

אם זה בלתי אפשרי לכם או שאתם ממש פוחדים לשלוח הודעה פרטית אז נראה אבל בכללי לא לוקח יותר מיום יומיים לכתוב בפורום הודעות שאינן ספם..יש עוד חודש שלם אז בלי פניקה.תשלחו פרטי כשתוכלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה שזכרת..קצת קשה אבל אלוקים גדול...ושבוע הבא יש עוד מבחן...בעע...REGARDLESS מחר (בלי נדר) אני אערוך רשימה ראשונית ואעביר לארקדיה ונדבר איתם על המחיר..

HELLKEEPER וLERMAN זה יותר קל לי ככשולחים לי בפרטי..כמו שנאמר "הרוצה את הרב יבוא אליו.."

אם זה בלתי אפשרי לכם או שאתם ממש פוחדים לשלוח הודעה פרטית אז נראה אבל בכללי לא לוקח יותר מיום יומיים לכתוב בפורום הודעות שאינן ספם..יש עוד חודש שלם אז בלי פניקה.תשלחו פרטי כשתוכלו

לא כזה מסובך לזכור שזה כתוב בפורום באותו עמוד :P

בכל מקרה נראה שהרשימה מתקדמת יפה, יש מצב ליותר מ100, מה שיוביל אולי להנחה אפילו גדולה עוד יותר ?

בכל מקרה קבל ח"ח על הארגון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך היה המבחן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי יש 70 חברה המחיר משוריין. :yelclap::xyxthumbs: מתישהוא בקרוב נעביר תרשימה לארקדיה-אין לי זמן בעבודה-נעדכן אתכם לא לדאוג.

אניוויז הרשימה פתוחה עד 100 אנשים.

הנה ניגון חביב כדי להתרענן

בתקווה שהפסקול של 2 טוב כמו של 1. פשוט לא נמאס מהמנגינות האלה...

פוגריד המבחן עומד כרגע (לדעתי) על 70-90 (כש90 יצריך נס ממשי) כנראה שאני צריך הארכת זמן בדברים האלה.)

אה ותראו גם את זה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי ספירה עכשיו ואנחנו רק 40 "אנשים"

מה שעומר שהמון אנשים הזמינו יותר ממשחק אחד (היי אני מזמנתי 3)

זה קצת עצוב כי קיוויתי שיהיו יותר אנשים מהפורום במשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי ספירה עכשיו ואנחנו רק 40 "אנשים"

מה שעומר שהמון אנשים הזמינו יותר ממשחק אחד (היי אני מזמנתי 3)

זה קצת עצוב כי קיוויתי שיהיו יותר אנשים מהפורום במשחק

להגיע לכמות גדולה של אנשים כל כך הרבה זמן מראש זה לא פשוט.

המחיר אומנם ממש מדהים, אבל הרבה אנשים לא מעוניינים להתחייב מראש לקנות משחק.

חוץ מזה שלדעתי הת'רד הזה לא מפרוסם מספיק, בקלות אפשר היה להגיע ליותר.

אבל אני לא חושב שזה משנה בצורה משמעותית. אנחנו כבר במספר יפה ויש עוד חודש וחצי.

לדעתי עוד מעט נסגור 100 ואז יהיה מעניין מה יהיה אולי תהיה הנחה קצת יותר גדולה, אולי תפתח עוד קבוצה, נחכה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהיה לקבוצה הבאה לבריאות, אני לא אתעכזב אם הם יוצאו 160 שח

קודם צריך לסגור את הקבוצה הזאת ולראות מה הולך.

PEACEBRINGER דיברת עם ארקדיה לאחרונה ? יש סיכוי להתגמש במחיר עוד קצת ? או להגדיל את הקבוצה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תחלת שבוע היה לי מבחן עד עכשיו היתי בעבודה וסידורים ועכשיו יש לי עוד מבחן גדול ביום שני הבשורות הטובות זה שאחרי זה יהיה לי קצת זמן פנוי לטפל בזה-אני רוצה להעביר לארקדיה את הרשימה ולדבר על עוד הנחה אז,מאמין שאפשר בכיף להשיג עוד אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תחלת שבוע היה לי מבחן עד עכשיו היתי בעבודה וסידורים ועכשיו יש לי עוד מבחן גדול ביום שני הבשורות הטובות זה שאחרי זה יהיה לי קצת זמן פנוי לטפל בזה-אני רוצה להעביר לארקדיה את הרשימה ולדבר על עוד הנחה אז,מאמין שאפשר בכיף להשיג עוד אנשים.

אחלה, תמשיך כך :)

בהצלחה במבחן הבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...