שאלה לגבי בגרויות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי בגרויות

amitdavidi

Recommended Posts

אני עכשיו מסיים י"ב.

ביום שלישי אני עושה את הבגרות במתמטיקה, אבל יש לי בעיה עם הציון הגשה...שבטוח יוריד לי בהרבה את הציון של הבגרות, ברמה שממש לא סביר שאני יעבור ושתיהיה לי בגרות במתמטיקה(ותעודת בגרות בכלל) בגלל זה.

שמעתי שאם אני יגש למועד ב, אז בגלל שזה יהיה אחרי שאני מסיים י"ב זה כבר יחשב לי כאקסטרני, ככה שלא יהיה לי ציון הגשה.

זה נכון?

ואם לא, יש לי אפשרות איכשהו כן לגשת כאקסטרני במועד ב?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו מסיים י"ב.

ביום שלישי אני עושה את הבגרות במתמטיקה, אבל יש לי בעיה עם הציון הגשה...שבטוח יוריד לי בהרבה את הציון של הבגרות, ברמה שממש לא סביר שאני יעבור ושתיהיה לי בגרות במתמטיקה(ותעודת בגרות בכלל) בגלל זה.

שמעתי שאם אני יגש למועד ב, אז בגלל שזה יהיה אחרי שאני מסיים י"ב זה כבר יחשב לי כאקסטרני, ככה שלא יהיה לי ציון הגשה.

זה נכון?

ואם לא, יש לי אפשרות איכשהו כן לגשת כאקסטרני במועד ב?

תודה

שטויות במיץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עדיין מוגדר תלמיד תיכון. אחרי קבלת תעודת 12 שנות לימוד או תעודת בגרות (בתקווה) הסטטוס שלך משתנה לנבחן משנה. בתור נבחן משנה אתה רשאי להירשם לכל בגרות שיש אפילו אם המקצוע אינו נלמד בתיכון בו סיימת ללמוד. בתור נבחן משנה אין לך ציון מגן. ציון הבחינה זה הציון הסופי. כלומר תוכל לגשת לבגרות במתמטיקה בחורף 2011 או קיץ 2011 (שני המועדים) ללא ציון מגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי רק אם תפתח תיק אקסטרני, אבל זה סיפור ארוך. אל תעשה את זה. פשוט אל. תיגש עם ציון המגן הנוכחי ואם לא תהיה מרוצה תעשה בגרות כנבחן משנה בחורף. זה ממש לא ביג דיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...