EPIC WIN השבוע | החטא ועונשו - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

EPIC WIN השבוע | החטא ועונשו

alex.turovsky

Recommended Posts

זהו ,זה נחמד לא יותר מזה ,אחרי כמה היתקלויות בזמנו בדיזינגוף סנטר אני כבר יודע שאגרוף אחד נכון מספיק .

האמת היא הוא נתן אותם לא הכי מיקצועי ,כי הוא נתן אותם רחב ,אבל המהירות שבה הוא נתן אותם עשתה את שלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MMA יכול להיות שהוא חצי מקצועי או משהו. הטכניקה בעייתית משהו אבל רואים שיש לו כוח.

חוץ מזה, כל אחד יכול להוריד מישהו לרצפה באגרוף (אולי חוץ מסופר שחיפים). וכל אחד במשקל וכושר נורמלי לא צריך אפילו לכוון במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MMA יכול להיות שהוא חצי מקצועי או משהו. הטכניקה בעייתית משהו אבל רואים שיש לו כוח.

חוץ מזה, כל אחד יכול להוריד מישהו לרצפה באגרוף (אולי חוץ מסופר שחיפים). וכל אחד במשקל וכושר נורמלי לא צריך אפילו לכוון במיוחד.

סביר להניח שאם תנסה להוריד לבן אדם אגרוף בפרצוף אתה תשבור את היד שלך על הלסת שלו ולא ההיפך, לתת ארגוף נורמאלי דורש הרבה יותר טכניקה ממה שאנשים חושבים, המפרק וכף היד הם הרבה הרבה יותר חלשים מכל אזור כמעט ששווה אגרוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל הגיבורים בתרד הזה, לא לא בכל מכה מורידים בן אדם, מייק טייסון כן, בן אדם שלא הולך הרבה שנים לחדר ואומנויות לחימה גם לא ב-4.

אותו הדבר לגבי לשבור את היד.. זה בעיקר אם אתה נותן ממש ממש לא כמו שצריך, שגם זה לא קורה כמעט

האיש בסירטון מאוד מוכשר, רוב האנשים שהיו מנסים לשדוד אותם היו מתחילים לרעוד במקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי להגיב אתמול, אבל הייתי עיף אז הלכתי לישון, עכשיו אנימתעורר ורואה שדובי ו סמד...שקר כושלהו ענו בדיוק את מה שאני רציתי לכתוב.

בשביל מכות צריך מוכנות נפשית, כי רוב האנשים תחת מצבי לחץ קיצוניים של איום פיזי ממשי מתכנסים לתוך עצמם, מתחילים לחשוב על היקר להם ואומרים בלב "זה לא שווה לי, עדיף לי לתת לו את מה שהוא רוצה".

למה הבחור הזה מקצוען?

1. הבחור הזה לא הניד עפעף, דחף בעצמו ראשון ואז העיף להם את הכבוד לעזאז כבר במכה הראשונה בכוונה תחילה.

2. הוא נתן אגרופים מדוייקים בזווית ובעוצמה מדוייקת כבר בפעם הראשונה.

3. לא רק שהוא הגיב ראשון כי ההגנה הטובה ביותר היא התקפה, אלא הוא גם המשיך, ראה שהראשון בהם לא קיבל מספיק ועוד זז, אלא עט עליו וסיים את העבודה.

אני רוצה לראות את כל הקרמבואים פה שחושבים שהם רמבואים במצב אמת מורידים שני חברה בשתי מכות אגרוף כמוהו . . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שאם תנסה להוריד לבן אדם אגרוף בפרצוף אתה תשבור את היד שלך על הלסת שלו ולא ההיפך

די נכון

לכל הגיבורים בתרד הזה, לא לא בכל מכה מורידים בן אדם, מייק טייסון כן...

אותו הדבר לגבי לשבור את היד.. זה בעיקר אם אתה נותן ממש ממש לא כמו שצריך, שגם זה לא קורה כמעט

Mike Tyson שבר את היד כשהוא נתן אגרוף למישהו ברחוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בוכה כמו ילדה קטנה ומפוחדת :errrr:

הבעיה היא, שיש שודדים שרק גונבים ממך ויש כאלה שיירצחו אותך ויהי מה.

אז לדעתי, אם כבר הורגים אותך, לפחות למות עם פייט ובגלל שהשארת חותם DNA,

יש עוד סיכוי שייתפסו אותם.

אבל אם שודדים אותך בשביל הכסף גרידא, לדעתי עדיף לא להיות גיבור(אם אתה אכן לא כמו הבחור בסירטון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...