שמעתי שיש תרגיל חדש נקודת מפנה 4 (יש לי פתרון אחר) - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמעתי שיש תרגיל חדש נקודת מפנה 4 (יש לי פתרון אחר)

Niseg

Recommended Posts

לפני כמה ימים ביום עצבני נסעתי לטיול והקשבתי לרדיו ושם סיפרו שיש איזה תרגיל שהולך להיות (ביום ראשון לפי מה שהבנתי) שנקרא נקודת מפנה 4 שבו מתרגלים התמודדות עם מתקפת טילים בקנה מידה גדול.

באותו היום הגעתי למסקנה קצת קיצונית. צריך פשוט להשמיד את איראן! . יש סיכוי יותר מסביר שיש לנו את האמצעים לעשות את זה. כמה פצצות קטנות 20-60 מיליון הרוגים ולא יפלו עלינו טילים יותר לעולם.

כשתפסיק לחשוב כאילו העולם הוא משחק של Command & Conquer, תחזור לפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ויכול להיות שהתחלקתי על השכל אבל אני לא מרגיש בטוח כשאני שומע צפירות עולות ויורדות כל שלושה חודשים.

איפה היית כשהצפירות היו בזמן עופרת יצוקה באשקלון ואשדוד באופן יומיומי במשך חודש וחצי, ובמשך שמונה שנים על שדרות?\

שיעשו צפירות כלל ארציות כל שבוע. ככה יהיו פחות שמאלנים.[br]פורסם בתאריך: 23.05.2010 בשעה 10:28:18

אבל אין לנו טיבריום!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה היית כשהצפירות היו בזמן עופרת יצוקה באשקלון ואשדוד באופן יומיומי במשך חודש וחצי, ובמשך שמונה שנים על שדרות?

לא אני גר ברחובות 2-3 ק"מ מטווח הטילים. לפי מה שהבנתי במלחמה הבאה לא יהיה לי את הבטחון הזה אז אולי עדיף כבר לרדת מהארץ למדינה שלא יורים עליה טילים ;).

לפחות הטילים באשדוד ואשקלון נפלו רק למשך חודש וחצי האנשים בשדרות קיבלו טילים 5-6 שנים (איזה פראירים) . יש לנו מדינה קצת מפגרת בה מעדיפים שאזרחים יחיו בפחד וימותו רק כדי שלא ימותו חיילים שיגנו עליהם או שלא ימותו אזרחים בצד של האויב . נכון שהאמריקאים קצת מפגרים שהם שולחים חיילים להגן על העירקים אבל הצבא שלנו בקושי מגן על האזרחים במדינה. הם עדיין עושים עבודה לא רעה כשהם הורגים את האויב עם שני הידיים קשורות מאחורי הגב. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:goodposting:

לNiseg הילד הקטן שצריך לצאת מהעולם המדומה שהוא יצר לו בהשראת משחקי אסטרטגיה, באיראן יש 75 מיליון תושבים, זה שקול לכמות כל ההרוגים במלחמת העולם השניה.

נראה אותך הורג מאית מהכמות הזאת בלי לעורר מלחמת עולם שלישית שתגרום למה שהרוסים עשו לגרמנים להראות כמו כלום ליד מה שיקרה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...