האם Kesha מתה? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם Kesha מתה?

Liran.D

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הקשר באמת שלא הבנתי אבל לא משנה .

איזהו חכם הרואה את הנולד ....יש לך מושג כמה עלבונות יספוג אותו ילד בבית ספר ישראלי טיפוסי ? או שאתה כמו ההורים שחושבים על עצמם ורק אחר כך על הילדים ?

לא יותר מילד נכה, שמן, מכוער, טיפש, מסריח ושאר הפגמים שיש לכל אחד מאיתנו. אז? לא נביא ילדים לעולם כי חלילה יאלץ לסבול עלבונות בשלב כלשהו בחיים? אתה מושלם? איך הוריך החוצפנים העזו להביא אותך לעולם? חזירים אגואיסטים. חושבים רק על עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יותר מילד נכה, שמן, מכוער, טיפש, מסריח ושאר הפגמים שיש לכל אחד מאיתנו. אז? לא נביא ילדים לעולם כי חלילה יאלץ לסבול עלבונות בשלב כלשהו בחיים? אתה מושלם? איך הוריך החוצפנים העזו להביא אותך לעולם? חזירים אגואיסטים. חושבים רק על עצמם.

הביאו (אתה הבאת?) את הטיעון הדבילי הזה גם בדיון הקודם.

זה שיש עוד דברים בעולם חוץ מזה שעלולים לגרום לילד לסבל, לא אומר שזה בסדר לעשות לו את הדבר הזה..

בוא אני אציג לך את זה אחרת:

יש הרבה דברים שיכולים לגרום לך להיות נכה/מת: לקפוץ מקומה 10, לנהוג ברכב ב-200 קמ"ש ולהיכנס בתוך קיר, לדקור את עצמך בעין עם מזלג, לקחת גחל לוהט ממנגל ולבלוע אותו, לשכב על פסי רכבת, להיכנס לכלוב אריות ולהתחיל לתת להם מכות, להיות כוסית ולהיכנס ל-100 שערים עם בקיני, להיות יהודי ולהיכנס לעזה, להיות אשכנזי ולהיכנס לבת ים......

כלכך הרבה דרכים שאפשר למות בעולם הזה! אז זה אומר שזה בסדר לחבר מוקש לכף הרגל השמאלית של כל ילד שנולד, וללמד אותו לקפוץ רק על רגל ימין בשביל שלא ימות/יפצע? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בסדר לתת לו חיים? אתה חושב ילדים אחרים לא אוכלים חרא בגלל פגמים מולדים או מאלף סיבות אחרות? בוא נהרוג את הילד העני כי כל הילדים העשירים יצחקו עליו. אתה חושב שזה לא קורה? תבדוק את הבורה. נראה לי נכנסים אדי דלק לתא הנוסעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השירים של ברמיקס זה חזק למסיבות וזה.

חלאס סתם להעליב...זמרת מצויינת היא לא מתה אני שם על זה כסף אפילו.

ריאנה,ביונסה,ליידי גאגא וקישה הכי חזקות היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בסדר לתת לו חיים? אתה חושב ילדים אחרים לא אוכלים חרא בגלל פגמים מולדים או מאלף סיבות אחרות? בוא נהרוג את הילד העני כי כל הילדים העשירים יצחקו עליו. אתה חושב שזה לא קורה? תבדוק את הבורה. נראה לי נכנסים אדי דלק לתא הנוסעים.

עוד שטויות וקיטורים מבית היוצר של LEV-27 ...אותו ילד יקבל עלבונות פי 20 או 30 מילד עני נכה מפגר [ השלם את החסר ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השירים של ברמיקס זה חזק למסיבות וזה.

חלאס סתם להעליב...זמרת מצויינת היא לא מתה אני שם על זה כסף אפילו.

ריאנה,ביונסה,ליידי גאגא וקישה הכי חזקות היום.

מבחינת שירה היא.... באתי להגיד פח זבל אבל עזוב מסכן הפח.

הדיג'יי שלה עושה עבודה טובה מבחינת שירי מועדונים אבל לשיר היא לא יודעת.

כנ"ל ריאנה לצורך העניין. ביונסה יודעת לשיר היא פשוט לא מראה את זה.

לליידי גאגא ייש זין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שטויות וקיטורים מבית היוצר של LEV-27 ...אותו ילד יקבל עלבונות פי 20 או 30 מילד עני נכה מפגר [ השלם את החסר ]

וואלה? כדור בדולח מעולה יש לך. אתה יכול לבדוק את מספרי הלוטו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליידי גאגא לא בן בכלל...!

היא אמרה את זה בשביל להתפרסם יותר...ככה שמעתי.או שאלה סתם שמועות כמו שאמרו על קישה .

אני בטוח ב100% שהיא לא הייתה גבר פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בסדר לתת לו חיים? אתה חושב ילדים אחרים לא אוכלים חרא בגלל פגמים מולדים או מאלף סיבות אחרות? בוא נהרוג את הילד העני כי כל הילדים העשירים יצחקו עליו.

דמגוגיה זולה, אפילו לא בשקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...