האם Kesha מתה? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם Kesha מתה?

Liran.D

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גוגל?

ההיא ששרה את tik tok, שיר "המקפלות" מארץ נהדרת.

חבל שלא כתבו את זה בהתחלת הדיון

לא חושב שבכלל יצא לי ליראות את הקליפ המקורי

אבל נו טוב למי בכלל אכפת ?

היא לא הייתה בדיוק הקורט קובין של ימנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שכתב פה ש"מגיע לה" למות בגלל שהוא לא אוהב את השירים שלה הוא בן אדם מאוד מאוד מפגר.

בתור מישהו שחושב שלהומוסקסואלים אסור להיות הורים וצריך לשלול את הזכות הבסיסית הזאת מהם, לא מתאים לך לקחת דווקא את הצד הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה חיי ?(כאילו גם אם אתה מנסה בכוח להיתחמק מזה ,בטוח ראיתה פעם או פעמיים ).

הוא כניראה כמוני בדרך כלל פשוט לא מדליק

גם ככה בימנו אתה לא באמת מצפה למצוא שם משהו מעניין

אני מעדיף לצפות כבר בדברים בסגנון AVGN ביוטיוב מלצפות בטלוויזיה חוץ ממקרים חריגים כמו אתמול שהיה בני השרון נגד תל אביב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה חיי ?(כאילו גם אם אתה מנסה בכוח להיתחמק מזה ,בטוח ראיתה פעם או פעמיים ).

אני רואה סרטים וסדרות באמצעות סטריימר. הורי מנויים ל-Yes רק בגלל ערוצים בשפה הרוסית. אני כבר שכחתי כיצד נראים התפריטים של Yes. בכל מקרה גם סרטים וסדרות אני לא רואה הרבה. אם יש לי זמן פנוי אני מעדיף לשרוף אותו ב-World of Warcraft או Dragon Age. פשוט לא מעניינת וכאשר אגור לבד לא ארכוש . זו הוצאה מטורפת ומיותרת לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שגם אני לא צופה יותר מדיי בטלוויזיה (למרות שאני קטין ,באמת שאין לי יותר מדיי זמן לזה ) ,אבל לפעמים יוצא שאין מה לעשות ,ואין חשק למחשב ,אז למה לא להירדם מול הטלווזיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצבא רכשתי הרגל רע להירדם עם דולקת. הצלחתי להיגמל ממנו רק אחרי שנשרף הממיר. לא טרחתי להזמין טכנאי. זו הייתה הפעם האחרונה שראיתי . בעיה שאין תוכן מעניין בטלוויזיה. המחיר של החבילה הבסיסית ביותר לא שווה את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלשום דיו ועכשיו קשה?!

אלוהים לוקח את הטובים :-[

זה בצחוק.

פשוט לא ממש מזיז לנו שהיא מתה. כלומר חבל עליה וזה, אבל זה לא איזה הפסד גדול לתעשיית המוזיקה.

זה שהיא מתה לא מעניין אותך, אבל פלסטינאים עצובים גורמים לך לבכות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מישהו שחושב שלהומוסקסואלים אסור להיות הורים וצריך לשלול את הזכות הבסיסית הזאת מהם, לא מתאים לך לקחת דווקא את הצד הזה...

תומכי הומוסקסואלים תמיד מצליחים איכשהו לקשר בין מחת ל..תחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...