האם Kesha מתה? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם Kesha מתה?

Liran.D

Recommended Posts

הוא כניראה כמוני בדרך כלל פשוט לא מדליק

גם ככה בימנו אתה לא באמת מצפה למצוא שם משהו מעניין

אני מעדיף לצפות כבר בדברים בסגנון AVGN ביוטיוב מלצפות בטלוויזיה חוץ ממקרים חריגים כמו אתמול שהיה בני השרון נגד תל אביב

למה אתה אומר סתם? יוצא לך להדליק את הטלוויזיה הרבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה אתם אומרים שטוב שהיא מתה?

היא היתה אחלה זמרת וזה ואני לא מאמין זה אמיתי.

היא הוציא קליפ לפני כשבועיים ואיף יכולה זמרת להוציא קליפ שהיא מתה?..חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל פעם בחודש יוצא לך לפתוח אשכול על איזה תוכנית גרועה בטלוויזיה ::)

קודם כל הייתה לי תקופה כזאת שכבר ניגמרה

את הדיון האחרון על תוכנית מסריחה פתח מישהו אחר ולא אני

שנית רוב הזמן ואני מדבר על ימים אני לא צופה בטלוויזיה

אני כן לפעמים צופה בסדרות אבל לא בצורה שהכבלים מכתיבים לי -וגם אז בלי כל הפרומואים ורוב הזבל שיש בפרים טיים היום

כן יוצא לי לשמוע שמות של כוכבי ראלטי -בגלל שיש את זה בכל חור גם מחוץ לטלוויזיה -אבל לא צפיתי באף כוכב ראלטי בשנים האחרונות

בגלל זה גם הבדיחות אליהם בארץ נהדרת לא מצחיקים אותי בכלל (פשוט לא מכיר את המקור )

דרך אגב כבר שנים שאני לא קורה באופן יום יומי עיתונים ובטח שלא קונה כאלו מאותה הסיבה בדיוק

סתם לדוגמה לפני יומים יצא לי לשמוע ברדיו ש"מירי בועדנה מדברת על ההריון השני -בלה בלה בלה בידעות אחרונות "

פאקינג צהובון

אבל עזוב תאמין או לא ככה אני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תומכי הומוסקסואלים תמיד מצליחים איכשהו לקשר בין מחת ל..תחת?

לא תומך באף אחד, פשוט בשלב מסויים בחיים אתה אמור להגיע לתובנה שאם אתה רוצה יחס/דברים/זכויות/וואט דה פאק אוור מסויימים אין לך זכות לשלול את זה מאחרים.

כמו שאתה לא רוצה שישהו יכתיב לך לאן לדחוף את הזין, אל תכתיב לאחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם אומרים שטוב שהיא מתה?

היא היתה אחלה זמרת וזה ואני לא מאמין זה אמיתי.

היא הוציא קליפ לפני כשבועיים ואיף יכולה זמרת להוציא קליפ שהיא מתה?..חחח

כמו ש2pac מוציא שירים שהוא מת :silly:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תומך באף אחד, פשוט בשלב מסויים בחיים אתה אמור להגיע לתובנה שאם אתה רוצה יחס/דברים/זכויות/וואט דה פאק אוור מסויימים אין לך זכות לשלול את זה מאחרים.

כמו שאתה לא רוצה שישהו יכתיב לך לאן לדחוף את הזין, אל תכתיב לאחרים.

אני מאוד מצר על כך שלא הבנת את הרמיזה, אולי בגלל ה-typo שהיה לי שם.. אז אני אשאל באופן ברור: מה הקשר בין מחט לתחת?

איך נושא ההומואים והעובדה שאני מתנגד לכך שזוג הומואים יגדלו ילד, מכיוון שלטענתי זה יפגע בילד בצורה פסיכולוגית קשה, קשורה לזה שטענתי שאנשים הם מפגרים אם הם מאחלים מוות למישהו רק בגלל שהם לא אוהבים את המוזיקה שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקשר הוא העובדה שיש לך בעיה עם זה שזוג הומואים יגדלו ילד גם אם הם יתנו לו את הסביבה הכי טובה והכי מזינה שרק יכולה להיות אך ורק בגלל שהם הומואים

אבל אין לך בעיה ששרמוטה כדוגמאת זאת שרוב המתבגרים בעולם המערבי חשופים אליה, תנסה להחדיר לאותם מתבגרים לראש שזה מגניב להיות זול, שיכור וטיפש וכל זה בשביל בצע כסף אממה - היא לא לסבית והיא לא רוצה לגדל תילדים, רק לעוות אותם, אז זה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר באמת שלא הבנתי אבל לא משנה .

איזהו חכם הרואה את הנולד ....יש לך מושג כמה עלבונות יספוג אותו ילד בבית ספר ישראלי טיפוסי ? או שאתה כמו ההורים שחושבים על עצמם ורק אחר כך על הילדים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר באמת שלא הבנתי אבל לא משנה .

איזהו חכם הרואה את הנולד ....יש לך מושג כמה עלבונות יספוג אותו ילד בבית ספר ישראלי טיפוסי ? או שאתה כמו ההורים שחושבים על עצמם ורק אחר כך על הילדים ?

עם אחוז גדול כל-כך, והולך וגובר, של הומוסקסואלים, ועם העובדה שזו כבר לא סטייה חברתית אני חושב שהילד יסתדר סבבה. לא צריך לדבר על זה יותר מדי והרי בילד עצמו לא יהיה שום הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...