יש מכס על אבקות חלבון? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש מכס על אבקות חלבון?

eliil1

Recommended Posts

הם פי שתיים יותר זולים שם.

אפילו אם להוסיף 33% (למרות שאני לא בטוח שצריך לשלם את זה, בגלל זה שאלתי אם צריך) זה עדיין ייצא יותר זול מבארץ

המחירים בארץ יקרים פי 2-3 מבחול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מע"מ רגיל פלוס תשלום מיוחד למשרד הבריאות בסך בין 200-400 ש"ח (משהו מטופש ומצוץ מהתחת- חוסר השכלה של משרד הבריאות בנושא , ספציפי לחלבון, ואתה גם צריך לחתום שיקח לך איזה 5 שנים לסיים את הכד ולא לפני)

לא מומלץ להזמין אבקות חלבון מחו"ל, כל דבר אחר, תרביץ ואפילו מומלץ לא לממן את הגנבים בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח FXP חחחחח

וואו איזה אנשים מצחיקים יש פה...

לפחות הוא מנסה לעשות עם עצמו משהו ואתם בטח אלה שיושבים מול המחשב כל היום ומגדלים כרס...

לא אני לא יגיד שאני איזה בודיבילדר גם לי יש כרס וגם אני יושב מול המחשב הרבה זמן

הפסקתי לעשות בשנה האחרונה בגלל המצב הבריאותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח התארד, יש לי ידיד שהזמין משלוח דיי גדול מBODYBUILDING.COM שכלל בתוכו מלא אבקות, לא רק חלבון. אני אברר לגבי התשלום במכס אבל אני יודע שהחבילה הייתה במכס שבועיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מע"מ רגיל פלוס תשלום מיוחד למשרד הבריאות בסך בין 200-400 ש"ח (משהו מטופש ומצוץ מהתחת- חוסר השכלה של משרד הבריאות בנושא , ספציפי לחלבון, ואתה גם צריך לחתום שיקח לך איזה 5 שנים לסיים את הכד ולא לפני)

לא מומלץ להזמין אבקות חלבון מחו"ל, כל דבר אחר, תרביץ ואפילו מומלץ לא לממן את הגנבים בארץ.

אתה יכול להרחיב קצת בנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?! זה נשמע טיפשי לגמרי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...