אוכל מזין ולא משמין! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוכל מזין ולא משמין!

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

75 :silly:

זה אחרי שהפסקתי להתאמן, צנחתי בחודשיים ככה, מטאבוליזם אנערף.

ולפותח התראד, הככי בריא זה 3 ארוחות ביום, ללא ארוחות ביניים מוזרות ועתירות קלוריות, ללא ממתקים או מתוקים כלשהם, אין ברירה, רק פשוט לאכול כמו בן אדם ולעשות , זו הדרך הכי טובה ובריאה להרזות, אם סתם תרזה ע"י לא לאכול כלום (כמו רוב הקבביות הנשיות שיש לנו בארץ) אתה תוריד שומן שתעלה אותו דיי מהר, וגם אתה לא ממש תוריד הרבה שומן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים, שלא משנה כמה הם יבלסו הם עדיין ישארו רזים.

אני שוקל קצת יותר מהבחור ואני יותר נמוך 1.72 אני שוקל בערך (59/60 ק"ג) אני לא עושה אימוני כח, רק אירובי (שחייה, אופניים)

ואני מכיר מישהו שהוא 1.82 בערך והוא שוקל פחות ממני, בערך 56. והוא דווקא אוכל הרבה יותר פחמימות ממני.

לא משנה כמה הוא יבלוס, לא נראה לי שהוא יכול לעבור את ה- 65 קילו...

(אני מדבר על משקל שנובע משומן, לא משריר...)

דרך אגב, איך מודדים כמה אחוז שומן יש בגוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבירים בך זרם חשמלי

באכילה חשוב לא רק מהו האוכל, אלא איך אוכלים אותו.

הרבה אנשים פשוט בולעים בלי ללעוס טוב, שותים ישר אחרי האחורה,אוכלים מתוק ישר אחרי ועוד הרבה דברים שגורמים לרוב המזון שניכנס לבטן ללכת ישר אל המעי הגס ואז החוצה- לאנשים האלא יש נפיחות קטלניות בריחנותן ועם השנים מתפתחות אצליהם בעיות עיכול.

תשתו לפני הארוחה או לפחות אחרי חצי שעה, אל תאכלו מתוק ישר אחרי שסיימתם לאכול ותלעסו עד שמה ששיש בפה ניהיה דייסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, מיום חמישי הורדתי 3 ק"ג (78->75) על סמך שומן נטו. (ואולי קצת נוזלים)

חזרתי לאכול ארוחת בוקר מאוזנת, ובמהלך היום אני אוכל כרגיל. (צהריים, משהו באמצע וערב)[br]פורסם בתאריך: 17.05.2010 בשעה 23:59:28

היי חבר'ה' date='

היום בבוקר אכלתי יוגורט במתיקות מעודנת עם גרנולה ובצהריים אכלתי חביתה (2 ביצים) עם סלט וכמובן עם מיץ לימונדה.

בסדר?

[/quote']

הדבר היחיד שיגיד אם זה בסדר זה התוצאה. (ומדובר על ירידה על סמך שומן ולא על קטבוליזם שריר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חבר'ה,

היום בבוקר אכלתי יוגורט במתיקות מעודנת עם גרנולה ובצהריים אכלתי חביתה (2 ביצים) עם סלט וכמובן עם מיץ לימונדה.

בסדר?

בסדר? זה תלוי כמה מהר אתה רוצה למות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר איתכם כל הדיבורים האלו לא שווים כלום

תאכל כמה שאתה רוצה איפה שאתה רוצה ומה שאתה רוצה במנות קטנות במשך כל היום והרבה פירות וירקות

כל עוד אתה שומר על פעם פעמיים בשבוע(תלוי גם בסוג העבודה שלך פיזית או לא)

זאת השיטה שפועלת בשבילי כבר שנים ואולי יש לי משקל עודף של איזה קילו קילו וחצי אבל זה כבר קבוע במשך 5 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.raw-food.co.il/

אני כבר 3 חודשים על טבעונאות וירדתי 10 קילו.

הרגת אותי...זה כמו אותם אנשים "אני שבועיים על דיאטת בננות וירדתי 5 קילו"

הקטע בתזונה נכונה זה לא לשנות את הרגלי האכילה שלך מקצה לקצה, אלא להתאים אותם למשהו יותר נכון ובריא.

להפוך להיות צמחוני זה הקרבה עצומה עבור הרבה, אני יודע שאישית אני לא הייתי מוכן לוותר על התענוג של בשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.raw-food.co.il/

אני כבר 3 חודשים על טבעונאות וירדתי 10 קילו.

תוסיף לדיאטה הזאת בשר וביצים וזאת אחלה של דיאטה.(מצידי תאכל אותם RAW, יש אנשים שאוכלים ככה.)

אבל סתם ככה , אתה תגמור דומה לשלד מהר מאוד, אנחנו מהיסוד שלנו טורפים.

אגב, צפיתי בסרטון הראשון שמה, חביב , אבל שעשע אותי שהוא מאמין שהוא OverWeight בגלל המאסת שריר שלו,הוא נראה לא יותר מ-60 קילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...