משחקים אסורים לפי החוק הישראלי... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים אסורים לפי החוק הישראלי...

אישי555

Recommended Posts

מדוע מותר למכור ז'יטונים וכלי משחק אבל אסור לארגן תחרות פוקר הולדם למשל? אם זה אסור-למה מותר למכור? כי אסור למכור חשיש או באנגים וזה נראה לי אותו סוג של איסור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שיש חוק. החוק אומר שיש כמה גופים מורשים לנהל משחקי מזל והגרלות בארץ. לאדם פרטי אסור להחזיק שום דבר הקשור למשחק מזל

וזה כולל מכונות,רולטות וגם טקסס הולדם.

מותר לך לקנות קלפים וז'יטונים ולשחק לכיף עם חברים,אבל אסור לך לערוך טורניר עם הימורים.

זה כמו שמותר לך להחזיק סוס ולעשות עם חבר שלך מירוץ סוסים,אבל אסור לך לארגן תחרות של מירוץ סוסים ובפרט כזאת שמהמרים עליה.

ד"א אם תתפס עם באנג אסור לשוטר לעצור אותך,זה כלי קיבול,אמנם מחשיד ואף אחד לא טיפש אבל הוא לא יכול להוכיח שעישנת אם נתפסת ללא סמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאדם פרטי אסור להחזיק שום דבר הקשור למשחק מזל

וזה כולל מכונות,רולטות וגם טקסס הולדם.

מותר לך לקנות קלפים וז'יטונים ולשחק לכיף עם חברים,אבל אסור לך לערוך טורניר עם הימורים.

קראת מה שכתבתי? מוכרים רולטות וז'יטונים בחנויות לאור יום ולא במחשכים או בעולם התחתון.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להלן החוק הישראלי:

http://he.wikisource.org/wiki/%D7%97%D7%95%D7%A7_%D7%94%D7%A2%D7%95%D7%A0%D7%A9%D7%99%D7%9F

שימו לב לחוק מספר 224.

כלל הידוע לי , אין שום בעיה לערוך משחק/טורניר, כל עוד מארגן הטורניר/משחק אינו מקבל אחוז מסויים מדמי הכניסה(בעגה- רייק/גנייה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת מה שכתבתי? מוכרים רולטות וז'יטונים בחנויות לאור יום ולא במחשכים או בעולם התחתון.

ושוב אני לא מבין אם אתה קראת את מה שכתבתי ומה שאתה כתבת. אמרת ז'יטונים והתייחסתי לזה וכלי משחק וגם לזה התייחסתי. לא חשבתי שאתה מתייחס לרולטות או מכונות. שלפי מה שידוע לי אותו דבר כמו שאמרו פה נכון,כל עוד לא נעשה הימור כספי הדבר חוקי לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א אם תתפס עם באנג אסור לשוטר לעצור אותך,זה כלי קיבול,אמנם מחשיד ואף אחד לא טיפש אבל הוא לא יכול להוכיח שעישנת אם נתפסת ללא סמים.

הוא אולי לא יכול לעצור אותך אבל לפי חוק שיצא לפני כ3 שנים הוא יכול להחרים את מכשיר העישון גם אם "לא ידעת" שזה מכשיר עישון..

זה בא כמובן נגד כל "התמימים" שלא ידעו שמה שיש להם בחדר זה באנג והשתמשו בתירוץ הידוע "זה לא באנג זה אגרטל"

0309081231.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסיבות מיוחדות 230. [ט/6] הוראות סעיפים 225 עד 228 לא יחולו על משחק, הגרלה או הימור שנתמלאו בהם שלוש אלה:

(1) עריכתם מכוונת לחוג אנשים מסויים;

(2) אינם חורגים מגדר שעשוע או בידור;

(3) אינם נערכים במקום משחקים אסורים או במקום לעריכת הגרלות או הימורים.

פשוט, החוק אומר מתי מותר.

לא ראיתי שום התיחסות לקניה או מכירה של מוצרי הימורים, אבל אם אתה מתייחס לערכות קלפים וז'יטונים או רולטות קטנות כמו שרואים "בחנויות לגבר" כאלו, אלו לא מוצרים ברמה "מקצועית", כלומר אתה לא יכול להריץ מועדון הימורים בעזרתם. בגלל זה אפשר למכור ולקנות אותם.

אני כמובן לא משפטן או עו"ד, לכן מה שאני אומר הוא בגדר דעה אישית. אם אתה רואה משהו שנראה לך לא חוקי, דבר עם המשטרה.

אני אישית לא ראיתי מקומות שמוכרים בהם מכונות הימורים "אמיתיות" או מוצרי הימורים בכמויות שלא "לשימוש אישי" מה שנקרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...