עזרה בבחירת לוח M-ATX למשחקים. מעבד Q8200 וכ.מסך HD5770. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת לוח M-ATX למשחקים. מעבד Q8200 וכ.מסך HD5770.

lucky

Recommended Posts

ברשותי כרגע המפרט הבא:

מעבד Q8200

לוח MSI P45 Platinum

כ.מסך SAPPHIRE HD5770

זכרון 2GB 800

וכו...

כרגע אני מעוניין לצמצם את המפרט למארז m-ATX מה שדורש החלפת ל-m-ATX ורציתי לדעת איזה צ'יפסט יהיה הכי אידיאלי למפרט והכי קרוב לביצועים שיש לי עם הלוח הנוכחי (מכל הבחינות כמובן). האם הביצועים צריכים לרדת משמועתית?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדלי ביצועים בין הלוחות השונים. ההבדלים הם כאלו, דוגמאות:

חיבורים: eSATA, Firewire, LAN, , חיבורי אודיו שונים, PS/2, Serial/Parallel וכו'.. וזה לא רק שיש ללוח X חיבור eSATA וללוח Y אין, זה מתבטא גם בחיבורים אחרים. לי למשל חשוב לוח עם הרבה חיבורי SATA, אז יש לוחות עם 4 חיבורים, יש 5/6/8.. וזה נוגע לכל החיבורים שציינתי. LAN למשל יש בכל לוח כיום, אבל יתכן שיש דרישה לשני חיבורים. לגבי , יתכן שיש דרישה לכמות מסוימת (שוב, כנ"ל לגבי כל חיבור וחיבור, גם כאלו שלא ציינתי כמו חריצי הרחבה PCI/PCI-E).

פונקציות: יכולות , כרטיס מסך מובנה, יכולת RAID, מערכים של (CF/SLI) -> ולגבי כל פונקציה זה ספציפי כי אולי לוח מסוים אינו אוברקלוקר מספיק טוב ואולי לוח מסוים קצת מוגבל במערך רצוי.

דרישות כלליות אחרות יכולות להיות גודל תקן, במידה ומדובר במארז קטן שלא יכול לאכלס לוח ATX אלא MicroATX. וכן הלאה וכן הלאה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ציך יותר מידי, מה שחשוב לי לא לרדת בהרבה ברמה.

כרגע יש לי לוח מבוסס צ'יפסט nforce630i ואני שוקל להחליף אותו ל-G43 שבא עם ICH10 כמו ב-P45

יש עוד אפשרויות מומלצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל מהכי זול שזה G31/G41.. תראה אם יש לוחות כאלו שמתאימים לך. לא? תמשיך ללוח יקר יותר.. וכך הלאה, עד שתמצא את הלוח הכי זול שיספק את מה שאתה צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...