3 שאלות לגבי הפייסבוק - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3 שאלות לגבי הפייסבוק

ylindenstraus

Recommended Posts

א. למה אני לא יכול להוסיף אותו לרשימת חברים? שלחתי לו פעם והוא דחה אותי?

http://www.facebook.com/video/?of=1379791077#!/profile.php?id=1379791077

ב. יש לי אפשרות לראות למי שלחתי הזמנת חברות?

ג. יש אפשרות לעשות שחברים מסויימים יוצגו בתור חברים שלי בדרך הראשי שלי? (הכוונה בצד ברשימת חברים יופיעו פרצופים שאני יבחר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א. כי הוא לא רוצה להיות חבר שלך.

ב.לא.

ג.לא , אולי רק אם יש שתציג אותם (כמו My Entourage או משהו בסגנון) , את התצוגה המובנית של הפייסבוק אתה לא יכול לקבוע "מי" אלא רק כמה יוצגו באפשרויות של הפרופיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות ...

כל התשובות שנתת שגויות!

א. כי הוא לא רוצה להיות חבר שלך.מה זה קשור? הבנאדם שהביא קישור לפרופיל שלו הגדיר את אפשרות הוספת החברים רק ל"חברים של החברים", ופותח הפוסט אין לו אף חבר משותף איתו ולכן הוא לא יכול להוסיף אותו לרשימה.

ב.לא. כן יש. תחלץ על ACCOUNT מימין למעלה ואז על MANAGE FRIENDS ואז על ALL CONNECTIONS ואז תראה את כל החברים שלך וכל האנשים ששלחת להם בקשת חברות ועדיין לא ענו על זה.

ג.לא , אולי רק אם יש שתציג אותם (כמו My Entourage או משהו בסגנון) , את התצוגה המובנית של הפייסבוק אתה לא יכול לקבוע "מי" אלא רק כמה יוצגו באפשרויות של הפרופיל.כן אתה כן יכול לקבוע, תלחץ על PROFILE ואז במלבן של ה FRIENDS יש לך מין עט שמה.. תלחץ עליו ואז תכניס את השמות לתוך "ALWAYS SHOW THESE FRIENDS"וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טיפש או שאתה עושה את עצמך?

אפשרות ה"חברים של חברים שלי" היא רק כדי לראות את הפרופיל של אותו בנאדם - וכד' - אין קשר להוספת חברים.

ולגבי שאר הדברים , בהתחשב שדברים והגדרות בפייסבוק משתנים כל שני וחמישי אז יכול להיות שלא שמתי לב לדברים האלה.

אתה כנראה חי בפייסבוק ומגדל ירקות בפרמוויל - תעזוב אותי בשקט ותחזור לחווה שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שזה לא היה מספיק...

ולגבי שאר הדברים , בהתחשב שדברים והגדרות בפייסבוק משתנים כל שני וחמישי אז יכול להיות שלא שמתי לב לדברים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...