200 ליטר בירה-מהו מחיר סביר - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

200 ליטר בירה-מהו מחיר סביר

DXM

Recommended Posts

בסופרמרקט יינות ביתן באילת מוכרים חצי ליטר גולסטאר ב-3 שקל לא כולל פיקדון.

בכמות שאתה מדבר אין סיבה שתשלם יותר מי זה , גם אם זה במרכז(ראבק 200 ליטר).

אם אני זוכר נכון גם במעדניות מאניה מסויימות ראיתי מחירים טובים על גולדסטאר בבקבוק.

ובקשר לויכוח לדעתי גולדסטאר היא סבבה של בירה למחיר שלה,במיוחד גולדסטאר מחבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם יש לי בעיות בהבנה, אבל בדבר אחד אני בטוח, שלך יש בעיות בהבעה.

2\3 מהפוסטים שלך מלווים בהערות עוקצניות שכנראה באות לכפר על הערכה נמוכה שקיבלת עם השנים מהסובבים אותך.

עלה והצלח. :xyxthumbs:

כן תודה רבה לך על האבחנה. רק שבזמן האחרון יש לך תגובות דביליות שגוררות את היחס שאתה מקבל (וזה לא רק ממני) אז אולי תעשה את החשבון שלך.

אתה לא מצליח להבין משפט תקין והגיוני לחלוטין, אז במקום להיות ילד קטן תבין איפה הטעות שלך.

חוץ מזה שגולדסטאר (רק מהחבית) זו אחלה בירה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן תודה רבה לך על האבחנה. רק שבזמן האחרון יש לך תגובות דביליות שגוררות את היחס שאתה מקבל (וזה לא רק ממני) אז אולי תעשה את החשבון שלך.

אתה לא מצליח להבין משפט תקין והגיוני לחלוטין, אז במקום להיות ילד קטן תבין איפה הטעות שלך.

חוץ מזה שגולדסטאר (רק מהחבית) זו אחלה בירה :xyxthumbs:

2/10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולישיט 200 ליטר זה המון, אני מוכן להוריד לך מזה 5 ליטר ;)

כמו שכבר אמרו גולדסטאר זה חרא בירה, אבל אחרי שאתה שותה אותה הרבה אז זה כבר "טעים"...

שים לב שאתה קונה בירה מהחבית ולא מבקבוקים, רוב האנשים מעדיפים חבית על בקבוק.

ולפי דעתי תדבר עם היצרן של גולדסטאר, בארים\פאבים כפי שכבר הציעו לך פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האממ האממ האמממ מצטער להרוס קצת את המסיבה אבל דבר חשוב מאד

אתה מודע לעניין שאם אתה קונה חבית (20/10 ליטר) אתה צריך מכונה שמגזזת את הבירה ומקררת אותה ככה שבסוף יוצאת לך בירה קרה ומוגזת ולא שתן חמורים חם.

זה לא כמו בסרטי קולג' שאתה מחבר ברז לחבית ושותה . רק לידיעה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האממ האממ האמממ מצטער להרוס קצת את המסיבה אבל דבר חשוב מאד

אתה מודע לעניין שאם אתה קונה חבית (20/10 ליטר) אתה צריך מכונה שמגזזת את הבירה ומקררת אותה ככה שבסוף יוצאת לך בירה קרה ומוגזת ולא שתן חמורים חם.

אפשר לשכור מתקני בירה שכוללים מקרר, בלון CO2 וברז. צריך רק להכניס את זה לחשבון העלות.

עד כמה שידוע לי (ויכול להיות שאני טועה) בירות מסחריות מגיעות מגוזזות מלכתחילה (המפעל מוסיף CO2 לבירה לפני שהיא יוצאת מהמפעל כי הגיזוז הטבעי מהתסיסה לא מספיק וזה הדרך הכי זולה ומהירה), בלון הCO2 נועד לתת לחץ למערכת ע"מ שהמזיגה תפעל. בנוסף המצאות הCO2 מונעת חימצון הבירה ותאריך את זמן חייה.

לגבי קניה של חביות, אם יש לך קשר טוב עם בעל פאב/בר תפנה אליו, הם מקבלים הנחה על הקניה שלהם בגלל הכמות שהם קונים (אני לא יודע מה סדר גודל ההנחה שהם מקבלים, אני רק יודע שהיא קיימת). במקרה הטוב תקבל מחיר זול יותר, במקרה הכי גרוע הוא ימכור לך במחיר "רגיל", אבל תחסך לך ההתעסקות מול ספקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, חבית זה לא רווחי בעליל.

ושוב, גולדסטאר זאת אחלה בירה, אז מה אתם שותים היינקן? :puke:

בהירה : לף בלונד

כהה: גינס\מארפיס

בירות בלגיות = Best

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...