החתולות בעונת הייחום וזה ממש משגע אותי. מה &#1 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החתולות בעונת הייחום וזה ממש משגע אותי. מה &#1

אישי555

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני זוכר ששמעתי איפשהו שפלפל שחור או פפריקה חריפה לא נעימה להם והם ילכו למקום אחר אם תפזר להם קצת איפה שהם מסתובבים.

לא ניסיתי את זה אף פעם אז אני לא יודע אם זה יזיז להם.

מה שבטוח יפריע להם זה שפריץ הגון מצינור מים. צריך לחזור על זה כמה פעמים ע"מ שילמדו שהמקום הוא לא מקום טוב להיות בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שזה לא יעזור, ואף יחריף את העיניינים מכיוון שאם אכן תתמיד עם השפריץ הזה, החתולים ילמדו ששם תמיד יש מים טובים לשתייה (למרות שאני בעד הרעיון בדיוק מהסיבה הזאת....).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שזה לא יעזור, ואף יחריף את העיניינים מכיוון שאם אכן תתמיד עם השפריץ הזה, החתולים ילמדו ששם תמיד יש מים טובים לשתייה (למרות שאני בעד הרעיון בדיוק מהסיבה הזאת....).

הכוונה כמובן היא להשפריץ עליהם בכל מקום שבו הם מהווים מטרד, כך שהם ילמדו שיש תחום מסויים שלא כדאי להמצא בו.

מנסיון זה עובד בדר"כ. אם תשפריץ לכל עבר ולא ספציפית בחתול, מן הסתם זה לא יהיה האפקטיבי ואולי אף יתן להם מקור טוב למי שתייה, אבל שפריץ טוב וממוקד ירטיב בעיקר את החתול ויגרום לו להסתלק בלי נזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ההצעות האלה להשפריץ על חתולים בשביל לקרר אותם . . . אני חושב שאתם מתבלבלים בין המילים "חתולים חמים"ו "חתולים מיוחמים".

כשאתה מיוחם, מים לא יקררו אותך.

אבל מחבטול כן !

maria-sharapova.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ההצעות האלה להשפריץ על חתולים בשביל לקרר אותם . . . אני חושב שאתם מתבלבלים בין המילים "חתולים חמים"ו "חתולים מיוחמים".

כשאתה מיוחם, מים לא יקררו אותך.

אבל מחבטול כן !

maria-sharapova.jpg

:lol: אדיר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתולים לא אוהבים להרתב ואני רק מרים את השפריצר והן בורחות. הן חושבות שזה משחק לפעמים ואז אני מאגף אותן ועושה להן ממש מקלחת אם הן עוברות את הגבול.

בזמן האחרון אין שפריצר זמין אני כנראה צריך לקנות כמה חדשים. החתולות בזמן האחרון מרשות לעצמן יותר מדי (אסור להן להכנס לחדרי שנה אבל הן מנסות כשלא מסתכלים) אני פשוט אתפוס אותן ואעשה להן מקלחת באמבטיה כמו שאני מאיים כל הזמן ואז הן אולי יבינו שלא כדאי לעשות כאילו דברים.

מה שהכי חשוב כשמענישים חתול זה לעשות את זה באופן מיידי כי אם עושים את זה אחרי יותר מדי זמן החתול לא יקשר בין מה שהוא עשה למה שקרה לו .

עכשיו שסיפרתי לכם על אומנות השתקת והענשת חתולים ( אני גם יכול לעזור בלתת להם תרופות) . ואולי תספרו לי איך להשתיק את השכנים הם שמים חזק מדי ושומעים את זה בכל השכונה. עדיין לא 11 אז לא נראה לי ש106 יעזרו. עדיין אם זה בחוץ ומעל 100 דציבל זה אסור בכל שעה (אחד השכנים פעם דפק לנו בראש ואשתי התקשרה למשטרה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שסיפרתי לכם על אומנות השתקת והענשת חתולים ( אני גם יכול לעזור בלתת להם תרופות) . ואולי תספרו לי איך להשתיק את השכנים הם שמים חזק מדי ושומעים את זה בכל השכונה. עדיין לא 11 אז לא נראה לי ש106 יעזרו. עדיין אם זה בחוץ ומעל 100 דציבל זה אסור בכל שעה (אחד השכנים פעם דפק לנו בראש ואשתי התקשרה למשטרה).

אין לך יותר מדי מה לעשות. מותר לו להרעיש כמה חזק שהוא רוצה מ-6 בבוקר ועד 11 בלילה, אבל הוא חייב להיות בשקט בין 2-4.

אם כבר תתארגנו כמה שכנים ותבואו ותדברו איתו, לא עוזר - תתלוננו עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לייזר ומים דורשים השקעה והתמדה ואת זה אני לא מחפש. אבל היו פה עצות טובות כמו אקונומיקה ופלפל. אני אנסה :xyxthumbs:

בטח בפורום חתולות יש הודעות הפוכות:

"האנשים האלה, כל השנה הם בעונת הייחום וזה ממש משגע אותי. מה כבר אפשר לעשות כדי שיפסיקו את הקולות?"

תפזר עכברים אצל השכן ממול

חחחחחח

במקרה שלי אני הוא זה שמעצבן את השכנים, לצערי. אין מה לעשות אני משתדל לא להרעיש יותר מדי ואפילו מעוניין למצוא פתרונות זולים להפחתת הרעש היוצא (אפילו שאלתי פה בעבר לגבי פתרונות כאלה). אתה בטח גר בבניין דירות וזה בטוח שקט יותר ממה שאני יכול להרשות לעצמי להשמיע. אני לא יכול בלי ובמיוחד לא של שנות התשעים. מה שאתה יכול זה לחפות את הקירות בחומרים מיוחדים או לבקש מהשכן ואפילו לסייע לו מבחינה כספית למצוא פתרון לכך, שהרי אתה נפגע מכך, והחוק לא לצדך :-\
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך יותר מדי מה לעשות. מותר לו להרעיש כמה חזק שהוא רוצה מ-6 בבוקר ועד 11 בלילה, אבל הוא חייב להיות בשקט בין 2-4.

אם כבר תתארגנו כמה שכנים ותבואו ותדברו איתו, לא עוזר - תתלוננו עליו.

אין דבר כזה "כמה שהוא רוצה" יש חוק.

באיזור מגורים, יצירת רעש בעוצמה מעל 80 דציבלים למשך יותר משתי דקות היא עבירה על החוק.

יצירת רעש יותר מ65 דציבלים למשך יותר מרבע שעה היא עבירה על החוק.

http://www.sviva.gov.il/Enviroment/Static/Binaries/law/raash02_0.pdf

http://www.sviva.gov.il/Enviroment/Static/Binaries/law/raash03_1.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתולים לא אוהבים להרתב ואני רק מרים את השפריצר והן בורחות. הן חושבות שזה משחק לפעמים ואז אני מאגף אותן ועושה להן ממש מקלחת אם הן עוברות את הגבול.

בזמן האחרון אין שפריצר זמין אני כנראה צריך לקנות כמה חדשים. החתולות בזמן האחרון מרשות לעצמן יותר מדי (אסור להן להכנס לחדרי שנה אבל הן מנסות כשלא מסתכלים) אני פשוט אתפוס אותן ואעשה להן מקלחת באמבטיה כמו שאני מאיים כל הזמן ואז הן אולי יבינו שלא כדאי לעשות כאילו דברים.

מה שהכי חשוב כשמענישים חתול זה לעשות את זה באופן מיידי כי אם עושים את זה אחרי יותר מדי זמן החתול לא יקשר בין מה שהוא עשה למה שקרה לו .

Niseg,

עוד הערב תהפוך לצוות האתר עם התואר "מומחה להענשת חתולים"

בעתיד תתפרנס מתמלוגים ממכירו הספר שתכתוב: "חתול - החטא ועונשו"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו בגינה הדרך היחידה שלא ימליטו חתולים זה לזרוק עליהם אבנים א משהו כזה.אני חוויתי על בשרי כמה המלטות ובכמה מהם זרקתי 500 שקל על ריסוס לפרעושים, ועוד את הריח של הריסוס אי אפשר לישון, וכל הרצפה דביקה...

תאמינו לי שניסיתי דרכים אחרות:

מים-הם חזורות הם חושבות שזה משחק

סגרתי את כל החורים שהם מתחבאות בהם.

אין הכל ניסתי.

רק לפגוע בהם פיזית עוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...