Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 53 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

כן זומבי מוד זה משהו אחר לגמרי,אבל בוא נשים לב לשורות הקטנות ולא לההצהרות הבומבסטיות..הוא אמר לפחות שלב אחד מההתחלה.לפחות שלב אחד=ובמפרט של המהדורה המיוחדת מובא שיהיו בה עוד 4 מפות זומבי(שחזור של מפות WAW בסקין חדש) כלומר מי שיקנה מהדורה רגילה יקבל שלב אחד ומי שיקנה מיוחדת יקבל חמש-לכן זה מוגדר כ"לפחות שלב אחד" ולא "שלב אחד".

מההתחלה=אבל אחרי ההתחלה,בהמשך יהיו עוד שלבים במסגרת חבילות מפות כמו של MW2.(אם כי זה עשוי להיות טיפה יותר אטרקטיבי אם תהיה לשחקן שליטה על המפה והמוד שהוא משחק לא כמו בMW2-אבל זה עדיין לא אומר שלא מדובר בסחיטה של ממש.יתנו לנו לטעום מהזומבי מוד ויבקשו מאיתנו עוד 15 דולר לפחות אם אנחנו רוצים עוד.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם יהיה מסך מפוצל בPC זאת תהיה הפעם הראשונה שאנחנו זוכים לדבר כזה מאז אולי SERIOUS SAM.יכול להפוך תקואופ לחויה מאוד כיפית.

הבעיות: -הוא אומר שיהיה אפשר לשחק בלפחות שלב זומבים אחד ישר מההתחלה-לי נראה כאילו ה"לפחות" מתייחס לגירסת אספנים שכוללת עוד 4 מפות זומבי,מה שאומר שבפועל יהיה לאנשים הנורמלים רק שלב זומבי אחד,ו"הישר מההתחלה" מתייחס לDLC עתידיים שמההכרות שלנו עם אקטיויז'ן מן הסתם לא ישחוררו בחינם.

-אין אזכור של קו אופ מסורתי כמו בMW2. שמא יהיה רק זומבי מוד וCOMBAT TRAINING אבל לא משימות זוגיות ספציפיות עם כל הדברים המגניבים שהיו בMW2?<חיפוי אוירי,צלפים וכו'> יכול להיות שהוא שומר את זה כהפתעה,אבל המשחק עוד מעט יוצא אז לא יודע... :nixweiss:..נקווה לטוב

לגבי הזומבים אני בטוח שיהיה אפשר לשחק ביותר ממפה אחת. ארבע המפות שיבואו כחלק מהגרסאות המיוחדות יהיו בסך הכל מפות נוסטלגיה מ WAW, כלומר תוספת נחמדה למי שרוצה להזכר במוד הזומבים של WAW אבל לא הדבר העיקרי. לא יכול להיות שיהיה מוד זומבים מיוחד ל BO ויהיה בו רק מפה אחת.

לגבי ה COOP עצמו, עדיין לא ברור אם יהיו בו עוד מצבים חוץ מזומבים. תזכור שההצהרה הרשמית של טריארך הייתה: Black Ops co-op to include zombies, וכשאומרים על משהו שהוא יכלול דבר מסוים, הכוונה היא בדרך כלל שהוא יכלול גם עוד דברים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לכן אני בהחלט בהחלט גם מקווה שיהיה עוד משהו בקואופ חוץ מזומבים.מצד שני יכול להיות שמה שהם התכוונו שזה כולל בנוסף זה רק את הCOMBAT TRAINING או איך שלא קראו לזה שזה גם סוג של קו אופ-בכל מקרה פה הכל פתוח.אבל לגבי הקטע של הזומבי מוד-הוא אמר "לפחות מפה אחת ביציאת המשחק" אם למישהו יש פרשנות אלטרנטיבית לזה אני אשמח לקבל אותה ככה שזה די נראה לי מה שהולך להיות.

-עמרי אושר שיהיו DEV TOOLS וכאלה לBO? לא בקיא בטכניקה אבל די בטוח שבMW2 לא היו אפשרויות כאלה.( ובאמרי זאת,אני צופהלהודעה בסגנון "בטח שיש" ממר אלטרIWNET. :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא לא מסכים איתך PEACEBRINGER.

בשביל עוד 10$ לדוגמה להוסיף פוסטרים ושאר דברים שמעריצים אוהבים, שיהיה בכיף למי שקונה את זה.

הבעיה היא שמוסיפים תוכן רק במהדורות המיוחדות דבר שהתחיל לקרות בזמן האחרון אני חושב (הפוסטרים נעלמו ממהדורות רגילות ממזמן לצערי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפוסטרים הסאונדטרקים וכל הדברים המגניבים לא נעלמו מהרגילות בלי סיבה. ;)הם נעלמו מהמהדורות הרגילות כדי שיוסיפו עליהם 200 שקל.אבל אם היה מדובר רק בזה החרשתי.

התוספת תוכן היא בסדר כל עוד מדובר באייקונים וקישוטים-או אפילו תוספת מפות כל עוד יש מספיק תוכן במשחק המקורי.אבל מה שקורה היום זה שמשחקים מגיעים לשוק מראש עם מעט מאוד תוכן כדי ליצור צורך במהדורות המיוחדות ובDLC. לדוג' AVP שכלל 2 מפות קו אופ בלבד-בגלל ש2 אחרות נגזרו ממנו למהדורה המיוחדת ולDLC. או ביושוק 2 שחלקים מהמולטי של המשחק ננעלו ונשמרו לDLC. אין לי בעיה עם DLC ומהדורות מיוחדות כל עוד מדובר בתוספת ולא במשהו שאמור להכלל בגרסא הרגילה.

במציאות הזו אני לא אופתע עם המשחק יגיע עם זומבי מוד-שכולל מפה אחת בלבד.אם זה אכן יהיה כך,זה יהיה רק בשביל לעודד אנשים לקנות את המהדורה המיוחדת עם עוד 4 מפות-או את הDLC שלבטח ייצאו בהמשך.את זה אני לא אוהב. פוסטרים ומכוניות צעצוע אפשר לחלק לאספנים עד מחר מצדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפוסטרים הסאונדטרקים וכל הדברים המגניבים לא נעלמו מהרגילות בלי סיבה. ;)הם נעלמו מהמהדורות הרגילות כדי שיוסיפו עליהם 200 שקל.אבל אם היה מדובר רק בזה החרשתי.

התוספת תוכן היא בסדר כל עוד מדובר באייקונים וקישוטים-או אפילו תוספת מפות כל עוד יש מספיק תוכן במשחק המקורי.אבל מה שקורה היום זה שמשחקים מגיעים לשוק מראש עם מעט מאוד תוכן כדי ליצור צורך במהדורות המיוחדות ובDLC. לדוג' AVP שכלל 2 מפות קו אופ בלבד-בגלל ש2 אחרות נגזרו ממנו למהדורה המיוחדת ולDLC. או ביושוק 2 שחלקים מהמולטי של המשחק ננעלו ונשמרו לDLC. אין לי בעיה עם DLC ומהדורות מיוחדות כל עוד מדובר בתוספת ולא במשהו שאמור להכלל בגרסא הרגילה.

במציאות הזו אני לא אופתע עם המשחק יגיע עם זומבי מוד-שכולל מפה אחת בלבד.אם זה אכן יהיה כך,זה יהיה רק בשביל לעודד אנשים לקנות את המהדורה המיוחדת עם עוד 4 מפות-או את הDLC שלבטח ייצאו בהמשך.את זה אני לא אוהב. פוסטרים ומכוניות צעצוע אפשר לחלק לאספנים עד מחר מצדי.

ראיתי את הראיון עם המפתחים ואני חושב שברור משם שלא תהיה רק מפה אחת של זומבים במשחק עצמו (כלומר בלי להחשיב DLC). קודם כל הוא אומר שם שהסינגל, מולטי והזומבי מוד יהיו ממש שלושה משחקים במשחק אחד, וקשה להתייחס למפה אחת בתור "משחק".

חוץ מזה לגבי מה שהוא אומר "אפשר יהיה לקפוץ ישר ללפחות מפה אחת מיד בהתחלה" - אני חושב שמזה כבר ברור שיהיו כמה מפות במצב זומבים. כנראה שפשוט רק מפה אחת תהיה פתוחה לשחקן מיד בהתחלה.

אל תשכח שבמשחק הקודם של טריארך (WAW) היית צריך לסיים את כל הקמפיין כדי שמוד הזומבים יפתח לך, אז אני בטוח שהוא פשוט התייחס לעניין הזה ואמר שהפעם לא נצטרך לסיים את כל הקמפיין בשביל לשחק לפחות מפה אחת במוד הזומבים.

ככה שבקיצור לא צריך לפחד שתהיה הפעם רק מפת זומבים אחת בכל המשחק ;)

_________

דרך אגב עוד דבר חדש שיופיע פעם ראשונה במולטי של סדרת COD הוא העניין הזה שלא ראיתי שאף אחד התייחס אליו:

http://www.codblackopsblog.com/olin-speaks-about-black-ops-interactive-multiplayer-environments/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SHANTAX הצלחת להפיח מעט אופטימיות בקשיש נרגן שכמותי.לא שיחקתי בWAW אז לא היתי מודע לפרשנות הזאת.נקווה שאתה צודק :xyxthumbs:

זה בסדר, גם אני נהייתי פרנואיד לאחרונה בגלל כל העניין הזה של DLC בתשלום. אני לא אתפלא אם עוד מעט נתחיל לקבל רק חצי קמפיין במשחק וכדי להמשיך אותו נצטרך לקנות עוד שלושה DLC...

אבל בכל אופן לגבי בלאק אופס אני משוכנע שזאת הכוונה שלו. פשוט נזכרתי פתאום בעניין הזה שמוד הזומבים היה בכלל נעול ב WAW עד שלא השלמת את כל הקמפיין ואז הבנתי שהוא בעצם רק התכוון להגיד שלפחות מפה אחת תהיה פתוחה מיד בהתחלה גם בלי להשלים את הקמפיין, ולא שנצטרך לקנות DLC נוספים בשביל עוד מפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

_________

דרך אגב עוד דבר חדש שיופיע פעם ראשונה במולטי של סדרת COD הוא העניין הזה שלא ראיתי שאף אחד התייחס אליו:

http://www.codblackopsblog.com/olin-speaks-about-black-ops-interactive-multiplayer-environments/

הרעיון אדיר, השאלה היא אם זה לא יפריע למשחקיות.

ייתכן מצב של יתרון לא הוגן לאחת הקבוצות בגלל התקמפרות בנקודות אסטרטגיות כאלה.

אגב, גם הספליט סקרין יהיה שינוי מרענן:

השאלה היא רק אם מדובר על חיבור של 2 ערכות מקלדת ועכבר? או שתהיה תמיכה לגיימפאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...