Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 40 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

לא. פשוט זה אומר שיהיה אפשר להשכיר שרת רק ממקום אחד.

כרגע הבעיה שלי לפחות בעניין זה שאין להם DATACENTER בארץ. הם אמרו שהם יודיעו מדי פעם על DATACENTERS חדשים לפי כמות ההצבעות שאנשים הציעו באתר שלהם.

נכון, אפשר להסתדר עם שרתים מאירופה אבל תמיד עדיף בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ב BC2 היו הרבה חברות שספקו שרתים, חלקן לא ספקו שרתים יציבים במיוחד וחלקן היו טובות מאוד. בעיות היציבות במשחק הזה פחות קשורות לשרתים עצמם.

לא אמורה להיות בעיה עם GAMESERVERS, מדובר בחברה גדולה והיא גם מרחיבה את הפעילות שלה ומוסיפה הרבה שרתים בשביל לספק שירות הולם לכל מי שירצה לשחק ב BO. כרגע אכן אין שרתים שממוקמים בישראל אבל יש בכמה מדינות קרובות באירופה אז לא אמורה להיות בעיה כמו כן יהיו שרתים של כמו שהיה ב MW2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הדיבור על השרתים נמשך כל-כך הרבה זמן?

ברוב המקרים שרת איכותי בפולין/גרמניה/צ'כיה נותן פינג טוב יותר משרת בישראל, כאמור איכות השרתים אצלינו לא בשמיים...

שרתים של ACTIVISION? מה מו מי?

במקום להגיד מי מה מו, תדפדף אחורה בעמודי הת'רד ותקרא הכל. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבת את MW2??

אין סיבה שלא תהנה מBO , הוא אמור לתקן בדיוק את כל "המחלות" שהיו בMW2 ולהחזיר עטרה ליושנה...

לא שמת לב לבעיות בMW2? לא נורא , אתה עדיין תהנה מBO...

פרשתי אחרי כמה זמן לטובת BC2, כי בזמנו הוא עבד לי טוב. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה "נפילה" אתה מדבר? כמעט שלא מתנתק לי (אולי פעם ב-4 שעות) והמשחק פשוט כיפי ברמות על.. לא חובה משחקיות בשביל להנות-ניתן גם להשתמש בכלי מגניבים ופיצוצים שמבהילים אותך על אמת..

סתם מחשבה. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת אני לא כל כך מתלהב לרכוש את BO גם מפני שיש שרתים ייעודיים.

לא אוהב את כל המודים ואת כל השטויות שאנשים מוסיפים למשחק , מבחינתי קוד MW2 בשרתים בלי לאגים משחק מושלם.

משחק מושלם, רק שהרבה פעמים ההוסט עוזב באמצע ואז צריך לחכות בזמן שיש host migration, לפעמים גם המשחק נופל בגלל זה והולך לאיבוד, אי אפשר לעשות באן/קיק לצ'יטרים ולאנשים שסתם משחקים מלוכלך וגם אי אפשר לקבוע חוקים קבועים לשרתים (למשל שרת בלי טיובים או בלי לאסט סטאנד). בקיצור, זוועה...

דרך אגב אני לא חושב שב BO יהיו הרבה שרתי מודים, כי אם הבנתי נכון מודים יתאפשרו רק בשרתים שהם unranked, ומן הסתם כמעט כל השרתים יהיו ranked, אז זה לא צריך להטריד אותך כי כמעט כל השרתים יהיו נורמליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי לכולם!

סורי קצת על האופ טופיק אבל...

מישהו יכול לעדכן מה קורה לגבי תאריך היציאה של המשחק?

הוא לא היה אמור לצאת ב11 לספט'?

תודה.

שום השקה של מוצר עולמי לא תתרחש ביום אסון התאומים.

תאריך לועזי רושמים קודם חודש ואז יום בחודש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...