Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 37 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בטח שהם לא מתאימים ללוח, במקום לקחת לוח AM3 כמו שלקחת יכלת לקחת MA770-UD3 שהזכרתי קודם, שהוא לוח AM2+ איכותי בהרבה מהלוח שלקחת, ככה היית גם מריץ 955/965 וגם חוסך כסף על הזכרונות. ;)

באיזה חנות קנית שלא היה להם 955?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת מבאס הקטע הזה, הם השאירו את הצורה ה"קונסולית" יותר של המשחק, כאמור המשחק המסודר עם 9-12 שחקנים לקבוצה.

אם שיחקתם אי פעם DOM/FFA עם 64 שחקנים בשרת COD4, אתם מבינים למה אני אומר את זה. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומרים שהדיון הזה לא קשור לCOD BO, אני לי מושג אם כן או לא והתפללתי לאלוהים שזה לא יגיע לזה, אבל זה מה שאומרים.

הם דיברו על דרישות מערכת על FPS וכדומה, אז אמרתי להם משהו לגבי דרישות מערכת, בלי ציפייה שיתחילו לענות לי. אז מה הבעיה? מה קמת הפוך היום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעד, מה איש הג'י. ;D :-*

שמתם לב בגיימפליי שמקבלים יותר כדורים עם הנשקים שלכם בBO? בגיימפליי עם SLEIGHT OF HAND במקום SCAV לבחור היו משהו כמו 220 כדורים ם:

זה לא הגיוני, בטריילים בדר"כ יש לך בממוצע 90 כדורים, כלומר שלוש מחסניות בדיוק כמו בcod 4.

בMW2 בכוונה נתנו לך רק שתי מחסניות (כלומר בממוצע 60 כדורים) כדי שסקוונג'ר יהיה יעיל יותר אבל זה היה גרוע כי בלי סקוונג'ר תמיד נגמרו לך הכדורים, בבלאק אופס איזנו את זה והחזירו את זה לאיך שהיה תמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאני מגזים, בכל אופן העיקרון נשאר אותו עיקרון - מקבלים יותר כדורים בלי SCAV בBO, בשורה משמחת לכל חובבי הSOH כמוני.. :)

הפרקים הפעם מסודרים קצת אחרת:

http://www.codblackopsblog.com/call-of-duty-black-ops-perks-list/

אז אתה יכול לקחת גם סקוונג'ר וגם SOH אם אתה רוצה.

בכלל נראה לי שהפעם הפרקים יהיו הרבה יותר מאוזנים ומסודרים יותר טוב. גם אין יותר stopping power שתמיד 99% מהשחקנים לקחו, אז יהיה יותר גיוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...