Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 33 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכנסתי חזק למולטי רק בMW2 ככה שאני לא יודע כלום על הדדיקטד... :silly:איך זה עובד בדיוק עכשיו שצריך לשכור? אם לא יהיה שרת בארץ אז עדיין נוכל לשחק בשרתים מחול? האם נצטרך פשוט לשכור שרת מחול או שיש שרתים שאנשים משכירים ופותחים לכולם? כלומר האם נוכל להכנס לשרתי דדיקטד בלי לשלם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו בכל משחק אחר , יהיו שרתים פתוחים לכל ויהיו כאלה שלא.

המיקום הגיאוגרפי שלהם לא ישנה לנו למעט עניין הפינג.

אני מאמין שתהיה השכרה של שרת במידה ויהיה אחד בארץ (ואולי אפילו אם לא...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפינג לגרמניה אמור להיות טוב (פחות מ 100), לא תיהיה בעיה. בכל מקרה יהיו גם שרתים של החברה למקרה שאין אפשרות לשכור שרת קרוב מספיק.

המחיר של הקבוצתית מעט גבוה, ציפיתי ל 180 שקל, הבדל קטן אבל משנה הרבה, במיוחד למי שרוצה משלוח :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

כל המשחקים של (ה AAA כמובן) הם 60$.

190 שקל זה מחיר טוב מאוד, 210 שקל מחיר פחות מעניין :P אם מישהו קונה יותר מיחידה אחת אין לו בעיה כי מחלקים את המשלוח בין החברים ואז זה יוצא 200 שקל ופחות שזה שוב מחיר טוב.

למי שחושב שאולי עדיף לחקות אולי ב יעשו הזמנה מוקדמת שידע מראש שזה לא יקרה :P

מחר אני אדע אם אני מזמין 2 או 1, אני קונה בכל מקרה, השאלה אם אני אצליח לגרום גם לעוד חבר לקנות ולהעביר אליו חצי מעלות המשלוח :smile1: משהו יודע במקרה כמה זמן זה עד שזה מגיע במשלוח של הדואר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , זו בדיוק הכוונה...

כרגע אנחנו מחזיקים אצבעות שהם יתעשתו וידאגו לנו לשרת גם פה בארץ למרות שכל עוד בשרת אין לאגים , גם פינג של 100 הוא שחיק לחלוטין....

אז למה רק לקנות מהם? יהיו מספיק חברות ישראליות שפשוט ישכירו שרתים ל dedicated לא?

בקשר לפינג זה שחיק או לא שחיק כתלות בפינג של שאר השחקנים בשרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקטיוויז'ן יצרו הסכם עם GAMESERVERS, וכדישלא תצטרך לשלם על חבילות הרחבה ומפות נוספות כמו ששילמת בMW2 (ולא שילמת בCOD4 וCOD:WAW), אתה מוגבל לרכישת שרתים מGAMESERVERS בלבד ולא חברות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gameserver זו חברת השרתים בחו"ל הכי טובה שאפשר למצוא מבחינת פינגים לישראל (תקנו אותי אם אני טועה) היה לי שרת TF2 שלהם למספר חודשים ונהניתי מכל רגע, רק מחירים הולמים וגם הפינג היה מתחת ל100

בכללי אני מקווה מאוד לא להיות מאוכזב מהמשחק, אני בהזמנה מוקדמת

אגב גם אם המשחק הזה חייב להפעיל דרך סטים כמו MW2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע לא הוזכרה מילה אחת על חובה להפעיל מ- .

אבל לא ניתן לפסול את האפשרות שזה יקרה, גם ב-Modern Warfare 2 לא הוציאו מילה,

עד 3 שבועות לפני שחרור המשחק שרק אז הודיעו שלא יהיו שרתים יעודיים וש- יהיה חובה להפעלה.

-------------

הנה כתבה שמדברת על הבלעדיות של GameServers.

זה פשוט פאתטי שהם טוענים שם שהבלעדיות עם תספק הגנה טובה יותר נגד צ'יטרים.

לא שיש לי תלונות על GameServers, אבל זה ברור לכולנו שתאוות הבצע של הכתיבה את המהלך הזה. :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

steam+vac :facepalm:

לפחות יהיה קונסול ו rcon כמו בכל משחק נורמאלי:

PC Features: Confirmed

Dedicated Servers. New Server Browser. Dev console. /record. Customizable game modes, perks, killstreaks, classes, and higher player counts on unranked servers. Map rotation. RCon. Kick & Ban. MOTD. In-game custom Server Banners. And more.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...