Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

על מה לעזאזל אתה מדבר? לפעמים אני מופתע איך אנשים אומרים פה דברים כאילו הם לא פותחים את האקספלורר שלהם רחוק יותר מוואלה.

המולטי של COD4 היה ועד היום יחד עם MW2 מהווה את אחד ממשחקי המולטיפלייר המשוחקים והטובים ביותר אי פעם! אף אחד לא שם קצוץ על הסינגל של COD4 בהשוואה למולטי חסר התקדים שלו!

לפעמים אני מופתע איך אנשים קוראים לא נכון את מה שאני כותב וסתם מתעצבנים. תקרא שוב את מה שכתבתי: עד קול אוף דיוטי 4 לא עשו עניין. COD4 שינה את התמונה וממנו והלאה המולטי הפך להיות העניין העיקרי, אבל לפני זה (COD1, COD2) הקמפיין של הסינגל היה העיקר במשחק עבור רוב הגיימרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפעמים אני מופתע איך אנשים קוראים לא נכון את מה שאני כותב וסתם מתעצבנים. תקרא שוב את מה שכתבתי: עד קול אוף דיוטי 4 לא עשו עניין. COD4 שינה את התמונה וממנו והלאה המולטי הפך להיות העניין העיקרי, אבל לפני זה (COD1, COD2) הקמפיין של הסינגל היה העיקר במשחק עבור רוב הגיימרים.

מצטער, לא שמי לב ל"עד" בהודעה שלך. בטח ובטח שלא התעצבנתי. ;)

ובכל אופן אני עדיין צודק, המולטי של COD2 היה מבין הגדולים בזמנו, לא בהרבה פחות מCOD4. המון אנשים עדיין משחקים בCOD2 הן בPC והן בקונסולות. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהם ישלבו חלק מהאפשרויות של (למרות שלא ניראה לי, אוהבים לדרוש הרבה שזה מגיע לדברים האלה) והם גם תמיד יכולים לעשות דבר כזה בעצמם ולשלב אותו במשחק, ניראה כאילו הם הוסיפו הרבה כלים ל MP :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חבל שלא יהיה אפשר לתקשר עם כולם כמו שאפשר ב MW2 דרך הסטים.. טוב למי יש XFIRE? ::)

יש לי XFIRE מהימים שבהם שיחקתי רק קרייסיס ולא ידעתי מה זה IP. :P

שמתי לב שיש עמודים שכולם רק סמיילים ועמודים שכולם רק משפטים רגילים

cky4life יש מצב אתה שם סמיילי בסוף ההודעה שלך?

ואז יהיה לנו עמוד 24 של סמיילים ועמוד 23 של אי-סמיילים.

אני עכשיו מעדכן קצת את העמוד הראשי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

xfire זו אלטרנטיבה מצויינת במיוחד כשמדובר בשרתים ייעודיים, ניהול שרתים , שמירה וכו

כנ"ל לגבי חברים שניתן להצטרף אליהם למשחק אבל,

תקשורת בין שחקנים היא פחות נוחה וטובה מסטים ולכן אם תהיה אפשרות לרכוש את המשחק דרך סטים,

תשכחו ממכירה מוקדמת. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...