HTC Desire - יש סיבה שלא יעבוד בארץ? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HTC Desire - יש סיבה שלא יעבוד בארץ?

MiniMizer

Recommended Posts

אתה חושב שזו בעיה ליצר מכשירי כפולי או משולשי וכו...

הטכנולוגיה קיימת, יש שיקולים אחרים כמו סוללה, גודל, שתדע לנצל את זה וכו...

--

כמו שאמרו גם אם תהיה סופר-חומרה ומערכת ההפעלה לא תדע לנצל את זה

אז זה יהיה שווה שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה חושב שזו בעיה ליצר מכשירי כפולי או משולשי וכו...

הטכנולוגיה קיימת, יש שיקולים אחרים כמו סוללה, גודל, מערכת הפעלה שתדע לנצל את זה וכו...

נו נכון,זה מה שהתכוונתי,לטכנולוגיה שבעזרתה ייצרו מעבדי כפולי שסוללה סטנדרטית בסמארטפונים תספיק(או ההיפך,ליצור שמחזיקה פי שתיים מהסוללות שיש היום,אבל זה נראה לי יותר קשה), והגודל והמשקל לא יהיו כמו של סלע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל שאלה של מזעור..

שוב, בשבבי ה- הבאים (יגיעו כנראה בסוף השנה), עם המעבר לייצור ב-45nm יוצגו השיפורים הבאים:

* מעבד חד ליבתי במהירות 1.3GHz יציג שיפור של 30% בניצול החשמל לעומת הדור הנוכחי (שעובד במהירות 1GHz).

* מעבד דו-ליבתי במהירות 1.5GHz ינצל בערך אותה כמות חשמל כמו הדור הנוכחי.

וזה רק מ-Qulacomm. אני בטוח שלמתחרים יהיה גם מה להציע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעצבן אותי של אין תמיכת 3D חזקה מספיק...היא בסדר אבל בשביל עבודה כללית...

למרות שה SENSE עובד הרבה יותר טוב על ה HD2 מאשר על HD1, שדיי היה מקרטע אם היתי מפעיל משהו על הרקע של הטמפרטורה (אנימציה חמודה כזו) או על המסך הבית שגם הוא אנימציה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שה SENSE עובד הרבה יותר טוב על ה HD2 מאשר על HD1, שדיי היה מקרטע אם היתי מפעיל משהו על הרקע של הטמפרטורה (אנימציה חמודה כזו) או על המסך הבית שגם הוא אנימציה...

גם בתחום הזה אמור להיות שיפור משמעותי בדור הבא (45nm).

הדור הבא של הפלטפורמה יכיל מעבד גרפי חדש (Imageon Z460\Adreno 220) שעל הנייר אמור להיות מהיר פי 4 מהדור הנוכחי (כמובן שבמציאות זה יהיה פחות, אבל עדיין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

קיבלתי את ה-Desire בשבוע שעבר, ואני חייב לציין שהוא מדהים.

יחד עם זאת יש לי כמה שאלות לגביו:

א) מהו ה-Task Manager המומלץ? הורדתי את Task Manager 1.11.9 והוא נחמד למדי, יש המלצות אחרות? (ובכלל, איך *סוגרים* אפליקציה?)

ב) מהו הדפדפן המומלץ? המובנה עושה את העבודה, אבל יש אתרים בעייתיים (כמו Ynet שמשום מה אני לא מצליח לגלול בו)

ג) זו הנקודה שהכי "מעצבנת" - קליינט הדוא"ל לא מאפשר לסמן מיילים כ"Read", ואני צריך לעבור אחד אחד. יש לזה פתרון, או קליינט דוא"ל ידידותי יותר?

ד) באופן כללי, מהן האפליקציות המומלצות שכדאי להתקין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שה SENSE עובד הרבה יותר טוב על ה HD2 מאשר על HD1' date=' שדיי היה מקרטע אם היתי מפעיל משהו על הרקע של הטמפרטורה (אנימציה חמודה כזו) או על המסך הבית שגם הוא אנימציה...

[/quote']

התמיכה ב 3D בהחלט חזקה מספיק, לפחות במעבדים מסדרה 8 שלהם. ה ADRENO200 חזק יותר מ SGX530 של PowerVR, ובוא לא נשווה אותו אפילו ל MBX LITE ממנו הוא חזק פי כמה וכמה. הבעיה היא בעיקר אופטימזציה. כרגע, בגלל שרוב המשחקים לפלטפורמות הניידות מתוכננים ל PowerVR (מה שכולל אייפון, אייפודים, PSP, ומספר מכשירים אחרים) רוב המשחקים שמנסים להריץ על מכשירים שמכילים מעבדים של הם פורטים בגרוש.

ומצד שני, שאתה בונה משחק מאפס לרוץ על 2 הפלטפורמות, או טורח לעשות אופטימזציה כמו שצריך, יוצא לך דבר כזה:

מיני-

א'- אין לי שמץ. אני עדיין מחפש. יש כמה task managers שיש בהם אפשרות "kill”, רק שלא מצאתי ממש את האפשרות המובנה במערכת.

ב'- חכה לאופרה, אוטוטו יוצא.

ג'- אין לי שמץ, מסתדר עם המובנה.

ד'-

בראש וראשונה, חובה- Barcode reader

Astro file manager

LauncherPro

2G-3G OnOff (אתה תברך על קיום התוכנה הזו)

Anysoft Keyboard

Wifi Analyze

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסטרו ו-Anysoft כבר התקנתי, ויחד איתן מצאתי היום עוד כמה שימושיות - PandroidIL (אפליקציה של שירות החניה של Pango) ו-Shazam שמזהה שירים שמתנגנים ברקע (זו הייתה הפונקציה הכי חשובה ב-K800 שלי).

ה-Barcode Scanner נראה די מגניב (אם כי לא ברור לי מה השימוש של זה בפועל..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

95% מהתוכנות לאנדרואיד ברשת מופצות דרך ברקודים.

סתם לדוגמה, wifi analyzer שהמלצתי לך עליה

אפשרות אחת זה להגיד לך "לך חפש", ואפשרות שניה זה פשוט לעשות דבר כזה:

wifianalyzer.png

תפעיל את הברקוד סקאנר, סרוק, ותבין :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי Ynet, באייפון גם אי אפשר לגלול כרגיל, הפתרון היחידי בנתיים זה לגלול עם שתי אצבעות (כן, משום מה שגוללים עם שתי אצבעות הוא גולל את Ynet באייפון, משהו באמת דפוק באתר שלהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרות אחת זה להגיד לך "לך חפש", ואפשרות שניה זה פשוט לעשות דבר כזה:

wifianalyzer.png

תפעיל את הברקוד סקאנר, סרוק, ותבין :xyxthumbs:

ישן נושן, עוד מימי הסימיביאן הראשונים זה היה עובד. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה ממתי זה עובד, רק עכשיו (ורק באנדרואיד) הכניסו את זה לשימוש אמיתי ונרחב.

חוץ מזה, ב 5800 לקח שעה עד שהצלחתי לקרוא כל ברקוד. בנקסוס אני שולף את המכשיר, מכוון, ותוך שניה בערך הוא מצליח לקרוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...