מה מהירות האינטרנט שלכם וכמה אתם משלמים לספק ולתשתית? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה מהירות האינטרנט שלכם וכמה אתם משלמים לספק ולתשתית?

-Tal-

Recommended Posts

גם אני משלם להוט 80 שקלים על 3M(או 2.5 לא סגור על זה)

ואצל 012,כ40 שקלים לחודש.

[נגמרה לי ההתחייבות בשניהם,הבעיה אצלי שאני גר באיזה חור והמקסימום שיכול להיות פה עם זה רק 5M]

אצלי בדיוק אותה הבעיה. דיברתי אתמול עם והם אמרו שבאזור שלי 5 זה המקסימום שהקו מאפשר, ואם להתקין 8 אז אני אסבול מהתנתקויות.

אבל הם לא ידעו להגיד לי באיזה סוג של התנתקויות מדובר ובאיזה תדירות. זאת אומרת, האם מדובר בהתנתקויות רק כשיש עומס על הקו או גם במצב רגיל? האם התנתקויות אלה דורשות restart של המודם?

באסה, כי אני לא רוצה לעשות התחייבות לשנה-שנתיים ל5 מ"ב רק בגלל המגבלות של הקו שלי, ואין להם להציע לי אפשרויות שדרוג ללא התחייבות. איזה פאק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי טריפל של hot לכן אני על התשתית יעני לא משלם יש לי כאילו תשתית של12 מגה להישתמש בפועל איפה שאני גר יש רק 7 אז יש לי 7 מגה כרגע בחודשים הקרובים יהיה 12 מגה ללא תוספת תשלום והספק זה 012 אני רשום על 7 מגה זה 54 שח כשהיה לי את ה12 מגה באיזור שלי אז הספק יהיה 65 שח ל-12 מגה

בקיצר כרגע אני משלם על 7 מגה 54 שח כי תשתית משולם לhot על הדרך ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

80 שקל להוט + נטוויזן ביחד ל-5MB

התחייבות לשנתיים בהוט עם אופציה לשדרג במחירים סבירים (פלוס 10 - 30 שקל לעד 12 מגה בערך) ולנטוויזן יש לי התחייבות לשנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם "איכות השירות"? אלה שחוסמים פורטים וכו', לא מסתכלים על זה? רק על המחיר?

אף אחד לא אמר שהצרכן הישראלי חכם במיוחד :lol:

אני משלם איזה 87.5 שקל בממוצע לבזק וכ 90 שקל ל014 בשביל חבילת גימר 10 מגה :lol: בהתחיבות לשנה (אני מקווה) . הייתי ב4מגה וזה עלה לי בערך אותו הדבר אולי פחות 20 שקל. הם אמרו לי שבלי התחיבות החבלת של 10 עולה איזה 140 שקל לחודש. ההבדל במחיר של החבילות עם ובלי התחיבות במהירויות איטיות לרוב לא גדול. אני גם ככה לא מצפה למעבר משניהם בקרוב .

אין לי ממש סיבה להתווכח כי אני די מרוצה. ברגע שיש תקלה אני ישר מתקשר אבל אני די סלחן כי זה לא הכי נפוץ ולא תמיד אשמתם. למשל לפני יומיים היתה לי בעית פינג ומישהו מאנגליה אמר שהיה לו פינג דומה מאוד למה שהיה לי (הבעיה כנראה היתה בשרת היעד כי לשרת קרוב לא היו בעיות).

לרוע מזלם אני גם בודק לפעמים תענות של "חסימות" והגבלות. אתמול מצאתי שבאמת יש איזה מגבלה על rapid share אבל אני לא בטוח מאיזה כיוון זה מגיע. אין שקיפות... אני גם ככה לא מוריד כבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...