אז מאיפה הכי שווה לקנות את ה 480GTX ? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מאיפה הכי שווה לקנות את ה 480GTX ?

X7-007

Recommended Posts

שמה של gainward אכן מוכר\יוקרתי יותר (לא בהכרח "הכי"), אבל קשה לומר אם ואיך זה בא לידי ביטוי כשלא מדובר בלוח ו\או custom

אולי איכות הרכיבים קצת שונה אבל אי אפשר לדעת במקרה הזה. zigzag מול נועה מבחינת שירות - אין לי שמץ.

מה שכן, הפרש המחיר הוא באמת רק 4%~ , אם אתה סופר כסף באחוזים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמה של gainward אכן מוכר\יוקרתי יותר (לא בהכרח "הכי"), אבל קשה לומר אם ואיך זה בא לידי ביטוי כשלא מדובר בלוח ו\או custom

אולי איכות הרכיבים קצת שונה אבל אי אפשר לדעת במקרה הזה. zigzag מול נועה מבחינת שירות - אין לי שמץ.

מה שכן, הפרש המחיר הוא באמת רק 4%~ , אם אתה סופר כסף באחוזים :)

לא מכיר את נעה.

מכיר את זיגזאג, כל המחשבים שלי מהם ותמיד הייתי מרוצה מהיחס והשירות.

ככה שאני ממליץ בלב שקט .

בקשר לGAINWARD, אני לא חושב שיש הבדל גדול בין החברות אבל אם כבר משקיע הבחור בכזה כרטיס יקר, אז שיקנה כבר של חברה עם שם עתיק בניסיוןכמו GAINWARD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו אני רוצה חנות קרובה שאם קורה משהו אני יכול להגיע אליהם, אתם יודעים מה זה להגיע לחיפה מרמת גן ? זה נראה לי לא ראציונלי.

אז עדיף להוסיף 100 שקל בראש שקט, בטוח שאני לא ייקח וגם כנראה כמו ששיערתי החבילה של GAINWARD יותר סטדרטית ומכילה את המתאם, אם או INNO3D לא מכילים אז כנראה פשוט בחרתי את הבחירה הנכונה מההתחלה בלי לדעת.

וחוץ מזה אתה צריך לראות איך נראים 3 המשחקים RESIDENT EVIL 5, DRAGON AGE, MODREN WAR 2, במשחקים האלו זה פשוט הנאה ללא תקלות, זה עובד חלק לגמרי, רק בשביל MODREN WAR 2 חייבים כרטיס חזק בשביל שלבי הבניינים זה פשוט הורג את הכרטיס מסך, אפילו 4870x2 לא החזיק כשהשתמשתי ב IZ3D שמדמה Analypgraph אבל בכל מקרה תנסה פעם אחת במשחק הזה עם הצלף ותבין איזה אמיתי זה נראה וההנאה כמובן יותר הנאה זה הכל, אתה סתם מכחיש את הטכנולוגיה לפני שניסית, חבל. אבל עכשיו כשיש את ה 3DSTEREO התמיכה יותר טובה ויהיה איכות יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי 4 עמודים אני מניח שהוא הבין אם זה עדיף לו או לא לרכוש את הכרטיס GTX480.

בכל מקרה נעה מחשבים/KSP מוכרים אותו במחירים טובים,כנס לאתר שלהם ואם תרצה תוכל להזמין [רק מנעה מחשבים].

אני אישית הזמנתי מנעה מחשבים את הכרטיס האחרון שלי חוץ מהחברת שליחויות המטומטמת [לא קשור לחנות] הכל היה בסדר .

אתן לך טיפ כנס לפורום מפרטים גלול לשנת 2005-6 סתכל באיזה סכום אנשים רצו/קנו [לא יודע] "מחשב על" וכמה הוא שווה היום.

קניה חכמה היא לא בהכרח קניה של המוצר הכי חזק בשוק.

תתחדש על הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה רע בלידטאק.. דווקה הייתי מרוצה מהם עם ה8800GT שהיה לי, והוא נשרף בגלל טעות שלי

גיגאבייט אני דווקה מאוד אוהב והיא חברה שמוכיחה את עצמה עם השנים לא היו לי אף פעם בעיות איתם.

ואני חושב שאתה עושה מזה יותר מידי בלגן, אתה לא רוצה לחכות? אל תזמין, תתקשר לחנות שזה קיים ולך תקנה.

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה רע בלידטאק.. דווקה הייתי מרוצה מהם עם ה8800GT שהיה לי, והוא נשרף בגלל טעות שלי

גיגאבייט אני דווקה מאוד אוהב והיא חברה שמוכיחה את עצמה עם השנים לא היו לי אף פעם בעיות איתם.

ואני חושב שאתה עושה מזה יותר מידי בלגן, אתה לא רוצה לחכות? אל תזמין, תתקשר לחנות שזה קיים ולך תקנה.

תתחדש.

טוב לקחתי את INNO3D ב 2500, אני בטוח שיהיה טוב, בלי ספקות לא אומר מקווה כי זה חשיבה לא נכונה.. אין לי כח לחכות השבוע עד שהכרטיסים יתחילו להגיע לחנויות, עדיף כבר ללכת למי שיש במלאי.

ומי שרוצה לקנות את ה 4870x2 אני מקבל אחריות חדש ונשאר שנתיים אחריות. במחיר מוזל אני אפרסם במכירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לקחתי את INNO3D ב 2500, אני בטוח שיהיה טוב, בלי ספקות לא אומר מקווה כי זה חשיבה לא נכונה.. אין לי כח לחכות השבוע עד שהכרטיסים יתחילו להגיע לחנויות, עדיף כבר ללכת למי שיש במלאי.

ומי שרוצה לקנות את ה 4870x2 אני מקבל אחריות חדש ונשאר שנתיים אחריות. במחיר מוזל אני אפרסם במכירות.

איפה קנית 480 ב2500 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...