חיבור 12Mb דרך HOT באיזור ללא UFI, איך? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור 12Mb דרך HOT באיזור ללא UFI, איך?

nnfyrbsnss

Recommended Posts

קראתי פה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=457415.0

שמהירות של 12Mb לא מצריכה שידרוג של הציוד לDocsis 3.0, ז"א גם באיזורים שאין UFI אפשר לקבל מהירות של 12Mb, התקשרתי להוט, במטרה לשדרג ל12Mb והנציגה התעקשה ש12Mb ניתן רק באיזורים עם UFI.

אז איך אני יכול להתחבר ל12Mb באיזור ללא UFI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה הם החליטו. פעם עוד היה אפשר 10 מ"ב. כיום אם אין באזור שלך UFI אתה יכול רק עד 7 מ"ב.

אבל עד סוף השנה כבר יהיה בכל הארץ UFI וכולנו נוכל לשדרג למהירויות גבוהות בזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל כך מעצבן שאני משלם על 5Mb מחיר שרחוק שקלים ספורים מ12Mb, אמרו לי שאני לא יכול לשדרג ל12 כי אין UFI, אני יכול מקס' 10, שאלתי מה המחיר, והוא כפול מהמחיר של 5 וכפול מהמחיר של 12.

שיטת התמחור של היא אבסורד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה יכול מקס' 10Mb אז תשדרג ל12Mb ותקבל בפועל 10Mb, מה רע?(אני לא בטוח בזה ב100% אז חכה לעוד תגובות)

אממ כנראה לא הבנת, הוא התכוון לא נותנים לו 12MB בכלל, לא איכפת לו לעשות גם 11MB או 13MB אבל עצם העובדה שלא נתנו לו לעשות 12MB כי אין UFI.

בנושא של ה 10MB הם רוצים כיותר פי 2 מהמחיר של 12MB , על 10MB ! אז אם נגיד 12MB זה 149 -,, 10MB עולה כ 249, וכמובן הוא לא רוצה ואף אחד לא רוצה לשלם את זה על חבילה פחותה מהחבילה הקיימת ועוד במחיר כפול, לא ראציונאלי, אבל זאת כי הם יודעים שיהיה עומס אם לכולם יהיה 10MB במקומות שאין UFI והם לוקחים מחיר פרימיום כדי שלא יווצר עומס עד שיגיע UFI לכל המקומות שאין כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה אתכם מתנתקים. :lol: תחי מדינת הדואופול.

לי יש 10 מבזק כי זה עולה לי בערך כמו 5 . אין לי כלכך ברירה . המחיר תשתית הוא מינימום 60 שקל וחבילת זה מינימום 60 שקל ב014 . אם אני רוצה משהו קצת יותר מהמינימום אז צריך לשלם עוד קצת כסף. אז במקום שהקפיצות יהיו ב10 שקל הן ב20 שקל . גם ככה כולם מנסים להכניס אותך להתחיבות ואז כשיש תקלה או שאתה לא מרוצה אתה בעמדת מיקוח של אדם שתלוי על חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאני לא אתנתק. כי פשוט אין לי ברירה... המצב עם באיזור עוד יותר גרוע, להוט יש הבטחה עד סוף 2010, לבזק אם אני זוכר נכון עד אמצע 2011 או סוף.. אז מהירות של 12 אני אקבל קודם בהוט כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק גרועים מהוט

עברתי מ ADSL לכבלים ומצאתי שעם אותה החבילה (אורנג' 5) אני מקבל הורדה מהירה יותר בכבלים

המצחיק כשביקשתי להתנתק מבזק אמרה לי המוקדנית תדע לך שבכבלים אתה גולש על קו משותף לכן זה יותר איטי

כן בטח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בדיוק בטוח איך תשתית של כבלים נראת אבל אני קראתי שהם מסוגלים להריץ 6gbps על הכבל שלהם. עדיין צריך להשאיר מקום לטלויזיה ולVOD וכו. נגיד שהגולשים מקבלים 2gbps אז אם לכל אחד יש 5 mb זה מספיק לכ400 איש. אז אם ישימו 4000 איש על אותו הקו יכול להווצר עומס אם כולם מנסים להוריד את כל האינטרנט באותו זמן.

הבעיה הזאת היא לא רק אצל הכבלים . בADSL אתה מחובר לDSLAM והוא מחובר ברשת אופטית ב1 או 10 גיגה. אין לי מושג מה יש לבזק. בגדול אפשר לשים הרבה מאוד קווים אופטים בכבל אחד ראיתי של 32. אז אם כל קו הוא של גיגה יוצא 32gbps אם זה 10 גיגה יוצא 320gbps. עכשיו השאלה היא כמה אנשים הם שמים על כל קו כזה. אני מאמין שיש להם אולי אותו המספר של משתמשים אבל בגלל שלקווים אופטיים יש יתרון רציני מבחינת רוחב הפס אז לא תרגיש בעומס.

עדיין יש יוצאים מן הכלל והיה לי פעם מקרה שהADSL סבל מה משהו שנראה כמו עומס אבל זה נפתר "מעצמו" אחרי שבוע. אולי העובדה שזה היה בכל השכונה השפיע על מהירות התיקון.

אם הבנתי נכון בבזק אם אתה עושה בדיקת מהירות והיא לא תקינה מול השרת שלהם (שיושב די רחוק מהצרכן) זה נחשב לתקלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון של שנים אני יכול לקבוע בביטחון שכל העומסים שהיו אצלי נגרמו בגלל ספק האינטרנט ולא התשתית.

אני מוריד כבד ותמיד שהיו בעיות הייתי עושה בדיקת מהירות מול ספק האינטרנט ותמיד קיבלתי את המהירות המובטחת.

ככה שאין שום בעיה של תשתית הכל עניין של תיעדוף אצל ספק האינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...