IP קבוע - הכיצד? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IP קבוע - הכיצד?

inmotion

Recommended Posts

איפה כתבתי שהם רוצים כסף? ציינתי שבב"ל מציעים IP קבוע בתשלום של 40ש"ח (ירד ל30 אחרי שחזר אלי מקשרי לקוחות)

דברתי עם אתמול וטוענים שעשו משהו בקו וזה לא אמור לקרות שוב.

פעם הבאה שיקרה נשחרר קצת את המיתרים :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מולטיקור והשאר צודקים, זאת תקלה, אף אחד לא זורק אותך משום מקום

אני על חיבור ישיר למודם, מחובר דרך חייגן של ווינדוס, אף אחד לא מנתק אותי מתי שבא לו כי אז הייתי רואה את החייגן מנותק אז זאת אומרת שאני מתנחל להם כל היום על אותו איי פי?

יכול להיות שיש לך פאק בתשתית, או בראוטר, או משהו אצל עצמם

בהתחלה שראיתי את הכותרת של הדיון (אחרי שהרבה זמן הייתי בהוט וחזרתי חזרה לבזק) אמרתי לעצמי: WTF, הוא קיבל את המתנה להחליף את האיי פי שלו מתי שבא לו וככה הוא זורק אותה לפח??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא מבין את הקשר בין העובדה שאתה רוצה IP קבוע לסיפור ההתנתקויות שלך

העובדה שכל התוכנות שלך מתנתקות (putty, msn, irc, whatever) לא נובעת מזה שה IP שלך מתחלף-

היא נובעת מזה שאתה מתנתק מהאינטרנט ומתחבר מחדש (העובדה ש ה IP שלך מתחלף נובעת מזה, לא גורמת לזה או נגרמת במתכוון)

אתה מתנתק מהאינטרנט לפי דבריך בגלל שהמודם יוצא מסנכרון

וכמו שנאמר ע"י המגיבים הקודמים בדיון הזה - זוהי תקלה תשתיתית ואתה צריך לפתור אותה מול מוקד ה ADSL של .

וזה לא צריך לעלות לך אגורה שחוקה (מלבד הכסף שאתה מוציא על שיחות הטלפון :) )

זה לא תרגיל או טריק של ספקית האינטרנט שלך

וזו בטח לא סיבה לרצות לרכוש IP קבוע - שכן IP קבוע לא יפתור לך את בעיית ההתנתקויות שלך.

בכלל, לשלם על IP קבוע זה משהו ש99% מהלקוחות במגזר הפרטי בכלל לא צריכים לחשוב עליו

ואם בכל זאת קיים צורך לדעת תמיד מה ה IP של הרשת הביתי שלך -

שירותי IP דינאמי כמו no-ip או dyndns הם חינמיים ומספיק טובים למרבית הצרכים במגזר הפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'יף כמו שציינתי כשזה מתנתק המודם יוצא מסנכרון לכמה שניות וחוזר,וגם בב"ל מודים בזה.

כרגע הציעו IP קבוע ב30שקל לחודש (יקר לדעתי).

התאור של הבעיה אמנם לא מלא, אבל זה נשמע כמו בעית . אולי מודם תקול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...