9800SE, דרייברי אומגה וכל מה שבינהם - דיון מרוכז - עמוד 23 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

9800SE, דרייברי אומגה וכל מה שבינהם - דיון מרוכז

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

• תגובות 478
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

americas army ops

1024X786

ultra high

shadow detailed

עכשיו בפאצ' החדש אני מקבל משהו כמו 9 FPS במפה sf recon

תראו אני ממש מאוכזב מהכרטיס הזה...

חשבת אולי שזה ה 256 מגה? שלא מספיקים להרבה היום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבת אולי שזה ה 256 מגה? שלא מספיקים להרבה היום...

בדיוק מה שאני אמרתי בדפים הראשונים של הת'ראד הזה. פשוט היה לי די ברור שהקנייה של אדון זבוב תהיה בזבוז של כסף מכיוון שיש לי מחשב די דומה לשלו, קצת פחות טוב והרדאון 9700 שלי מקרטע בו בהרבה משחקים על רזולוציות בינוניות+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדון זבוב יצלצל ביום ראשון לנועה מחשבים, יחזיר להם את הכרטיס ויקח כספו, הטענה - הכרטיס לא עובד טוב עם אומגה, ביצועים גרועים, משמע המוצר פגום (שולם 70 שח על בדיקה של הכרטיס עם אומגה)

מקווה שהם לא יעשו לי בעיות, כי מבחינה חוקית אסור להם!

בכל מקרה לומדים מטעיות! :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לכם שאני לא שילמתי עבור הבדיקה דיברתי אלייהם הם אמרו לי לשלוח את הכרטיס חזרה והם יחילפו לי אותו, היום הוא אמור לחזור עם שליח הבייתה בשעות הקרובות

עריכה:

קיבלתי את הכרטיס וגם הכרטיס הזה לא עבר אומגה!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לפי דעתי הם בכלל לא בודקים תכרטיסים אלה סתם מחברים אותם למחשב הם מדליקים , הם לא רואים שיש בעיות וזהו הם אומרים שהם בדק, זאת שערוריה אני עכשיו ידרוש מהם את הכסף על הכרטיס וגם המשלוח שעולה 35 ש"ח וזה כבר פעם שנייה = 70 ש"ח רק על משלוחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מבין אותך....

אמרתי לכם שאני לא שילמתי עבור הבדיקה דיברתי אלייהם הם אמרו לי לשלוח את הכרטיס חזרה והם יחילפו לי אותו, היום הוא אמור לחזור עם שליח הבייתה בשעות הקרובות

אז לא רק שהם היו נחמדים שהסכימו להחליף לך את הכרטיס בכל מקרה, אתה עוד מתלונן שהם לא בדקו אותו? ברור שהם לא יבדקו - אמרת בעצמך שלא שילמת להם על בדיקה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל דיברתי איתם והם אמרו שכל הכרטיסים שלהם אמורים לעבור אומגה, אני ביקשתי שיחליפו לאחד שהם עובד גם אם צריך להוסיף כסף ואז הם אמרו לי שזה לא משנה כי כולם אמורים לעבוד ואז הם אמרו שישלחו לי אחד שעובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל דיברתי איתם והם אמרו שכל הכרטיסים שלהם אמורים לעבור אומגה, אני ביקשתי שיחליפו לאחד שהם עובד גם אם צריך להוסיף כסף ואז הם אמרו לי שזה לא משנה כי כולם אמורים לעבוד ואז הם אמרו שישלחו לי אחד שעובד

על איזה חנות את מדבר? ואיזה כרטיס הרקולס או פווארקולור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאני מתכנן לעשות או שהפעם הם יחליפו לי את הכרטיס לאחד שהם בדקו כמו שצריך ויתנו לי איזשהו פיצוי על זה שזה הפעם השנייה שהם מחליפים לי אותו ועוד אחרי שבפעם הקודמת הם הבטיחו לי שהוא יעבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...