מארז שקט - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז שקט

sgeva2001

Recommended Posts

אנא התייחסותכם.

Coolermaster Sileo 500

יתרונות אטימות מעולה לרעש+ מאווררים שקטים מאוד + ספוג פנימי +תא ל ספק כוח + עדיף לשים HD על הספוג ולא התושבת מבחינת רעשי ויברציה http://www.silentpcreview.com/article946-page7.html -- שקט כמו P183!!!!

ציטוט מהסקירה המצויינת של SPCR שהבאת:

We are pleased to report that the Sileo 500 is a humble, affordable, and most importantly of all, quiet case. It doesn't stack up to a top silent case like the Antec Solo/P150, but at $70~100, it is cheaper and perhaps a bit easier to work inside. We wouldn't recommend using it to house a multi-GPU configuration, but just about anything else is fair game.

.... Looking at the case's design, it is clear to us that Coolermaster is thinking about silence. They're not quite there yet, but if the Sileo is any indication, they are well on their way.

ללא ספק הפתעה לטובה - מעין ANTEC SOLO לעניים. לא מכיר אותו אישית אבל אני מניח שכמו ה-SOLO, אם אתה לא מתכוון לדחוף שם בעתיד כרטיס מסך כבד ו/או לעשות OC של ממש ויש לך קירור רציני למעבד - אני מניח שהוא מהווה חלופה סבירה בהחלט.

אישית (בתור בעלים של 5 מארזי P180 תחת עומס) אני חושב שמארז זו השקעה חשובה לטווח ארוך, במיוחד לחובבי שקט אמיתי.

כל הסקירות האלה נעשות עם מארזים דנדשים מהניילונים, אבל מארז איכותי נשאר שקט לאורך זמן ולא יגביל אותך בשדרוגים עתידיים.

לכן אני ממליץ לך בכל זאת להתאמץ לקנות P182 וכמינימום SOLO. מה שקראתי על איכות הבנייה של הסיילו לא מוצא חן בעיני.

קרא גם פה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=445429.msg3812842#msg3812842

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם ובמיוחד לתשובה המקצועית מאוד של tmpusr.

השתכנעתי סופית ואני הולך על P182.

דברים מיוחדים להקפיד עליהם בזמן קניה?

אחריות לכמה זמן סביר לקבל?

מקום אמין וזול לקנייה?

ואולי מקום/אתר מומלץ שירכיבו לי את כל המחשב החדש. אני בוחר את החלקים ונותן מפרט בהתאם להרכבה.

בתודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...