עזרה בבחירת ראוטר לרשת ביתית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת ראוטר לרשת ביתית

plissje

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני זקוק לכמה מעצותכם בכמה נושאים שמטרידים אותי בזמן האחרון =), אז בואו נתחיל.

אז ככה, אני עומד לעבור דירה בימים הקרובים וחלק מאוד חשוב מתוך כך הוא כמובן תשתית האינטרנט בדירה =)

אני עובר עם שני שותפים כאשר אני ועוד אחד מאוד פעילים באינטרנט (הן אם זה משחקים והן אם זה הורדות.) ולכן אני נמצא בכמה דילמות.

- אני צריך המלצה לראוטר שיאפשר (אם זה בכלל אפשרי) גישה לאינטרנט בכל הבית (קצת יותר ממ120 מר) לגישות מהלפטופים.

- בנוסף ללפטופים יש 3 מחשבים שולחניים ששניהם מתוכם דורשים חיבור יציב לאינטרנט בשביל גיימינג. האם WIFI יחזיק או שאני יצטרך לחווט את הבית?

- בעתיד הקרוב מאוד, אני מתכוון גם להוסיף סטרימר שיהיה מחובר לNAS. ולכן גם יש חשיבות לתקן N.

אז מה כמובן תהיה האופציה הכי פחות חוטית שלי אם זה אפשרי בכלל? :)

מבחינת תקציב, אין אחד מוגדר. אני מעדיף משהו שיעשה את העבודה ויעלה טיפה יותר מאשר סתם לחווט. כמובן לא להגזים בעניין =)

אז תודה מראש לכל העוזרים =)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. 120 מטר זה לא בעיה גדולה, צריך למקם את הראוטר באמצע ואז אנחנו מדברים בגדול על 60מ' לכל כיוון אבל זאת גם שאלה של איך הבית בנוי

2. תמיד אפשר לתגבר את האנטנות בשביל לקבל קליטה טובה יותר

3. לפטופים = איזה כרטיסי WIFI יש להם? האם הם תומכים N בכלל?

4. שולחניים = כמו ^

5. חיווט = ביצועים מרביים... אם אפשרי תמיד עדיף

6. אין מוגדר = יש לך ראוטרים ב100 ויש ב800+ ... תגדיר לעצמך תקציב, ואם עוד צריך לקנות כרטיסי WIFI למחשבים האחרים אז בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הN הוא בעיקר בשביל השידור מהNAS, אבל לפי מה שאני זוכר יש לו תאימות לאחור לא?

מחשב אחד כנראה יחובר באופן קווי, את השני תכננתי לתגבר בכרטיס תומך N. השאלה אם הוא יחזיק לו WOW באופן נורמלי (מה אני יעשה, הוא מהמכורים חלקית)

בגלל זה כתבתי שלא להגזים. אני מנחש שעד 400-500 זה יותר מהגיוני לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין תאימות אחורה פשוט הראוטר יכול לשדר בו זמנית על כמה פרוטוקולים ולא רק על 1

יחזיק WOW? זה לא אומר הרבה... הכל תלוי המרחק דברים בדרך וכו'...

אני מניח שיש לך בזק/ADSL ולכן אתה יכול להשתמש בפתרון הזול והקל של לקחת את הD-Link DSL-2760U מבזק

http://www.netcheif.com/Reviews/DSL-2760U/DSL-2760U.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני על בזק\בזק ביןלאומי ADSL ובמהירות של 5 מגה.

אני לא מוכן להתחייב למעלה משנה ולכן אני כנראה אצטרך פתרון פרטי.

השאלה בקשר לWOW הייתה האם הוא יוכל לשחק את המשחק ללא ניתוקים דרך WIFI. ואם זה אפשרי, אני מחפש שבאמת יתן את זה.

אם לא, אז נחזור לחיווט חוטי ואת האלחוטי נשאיר ללפטופים שעושים עבודה מאוד קלילה עם האינטרנט וזה יספיק להם.

אז מה תהיה ההמלצה לראוטר נורמלי שיכול להחזיק לפחות שני מחשבים בחיבור מתמיד ודי מאסיבי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...