האם כדאי באמת להגדיל זיכרון מ2GB ל4? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי באמת להגדיל זיכרון מ2GB ל4?

idofr

Recommended Posts

שלום לכולם חג שמח

רציתי לשאול

אני עובד עם 32 ורוב העבודה שלי היום זה פוטושופ + פיירפוקס ברקע עם איזה 20 טאבים

אני יודע שכל העיניין צורך אבל תמיד שאני מסתכל על מצב הזיכרון הפנוי הוא מראה לי משהו כמו 700-800 מגה פנוי

השאלה היא בגלל שאני יודע שהיום מה שהולך זה ה4GB כמה הבדל באמת יהיה לי אם אני יוסיף עוד 2GB?

(נתונים כללים

Intel e7200 @ 3.8GHz

GeForce 9600GT גם באוברקלוק מכובד לא ממש זוכר כמה)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חסר לך זכרון אז תראה שיפור מההגדלה. אם לא חסר לך אז לא תראה שיפור מההגדלה.

תכנס ל Performance Monitor

ותראה שם כמה אחוזים יש לך ב Commited bytes in use

וכמה יש לך ב Available M/bytes

ואם יש לך הרבה פנוי אז אין צורך להגדיל. אם המצב ישתנה אז תגדיל.

קח גם בחשבון שמחירי כנראה רק יעלו מפה והלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אני יבדוק

למה שיעלו?

עריכה: שוב כמו שאמרתי בהתחלה, המע' משתמשת באזור ה1.2 גיגה זיכון כאשר מה שהזכרתי בהודעה הראשונה פתוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי עליית מחירי DDR2, שאלת למה. כי גם מחירי ה- עלו ועלו. וחוץ מזה שזה לא סתם הערכה- זה כבר קורה בזמן האחרון.

לשאלתך- אם אתה לא מגיע ל-2GB אז מן הסתם שאתה לא צריך יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vista\7 הם מערכות שככול שיש יותר ראם הן עובדות יותר טוב... לכן אתה תרגיש שיפור מ-2 ל-4 GB זה אני מבטיח (בעבודה שוטפת) כמו שאני הרגשתי בן-4 ל-6 GB אבל מצד שני אמרת שיש לך 32BIT שזה גבולי (4GB) תראה ככל שיש לך יותר ראם המערכת תשתמש ביותר ראם, פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם SuperFetch מן הסתם שויסטה תמיד תשתמש בעוד ועוד, אבל לפי מה שהוא מציין השימושים שלו בסיסיים לחלוטין..

בד"כ אומרים לאלו שהצריכה אצלם גבוהה שזה SuperFetch והם יכולים להרגע כי כשיש צורך בנפח אז המערכת משחררת אותו לשימוש.. עכשיו הבן אדם עם SF לא מנצל את כל נפח הזיכרון שלו, אז בשביל מה לו להוסיף עוד?

מצד שני ידועה כמערכת כבדה. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל היא רצה לי האמת יחסית מהר ולא משהו שמעיד על בעיות מי יודע מה

מה שחשבתי אבל זה בגלל שאני עובד על דברים כבדים יחסית בפוטושופ אז אני יצטרך עוד אבל ניראה שהוא מסתדר עם זה ממש לא רע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...