פורטים חסומים ללא ראוטר - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פורטים חסומים ללא ראוטר

hutorihunzu

Recommended Posts

אני מקווה שזה בסדר שאני מפרסם את זה כאן, פשוט זה היה ניראה לי המקום הנכון ביותר...

אז ככה, לאחרונה עידכנתי את האינטרנט ל 12MB ולפי דעתי כתוצאה מזה נחסמו לי כל הפורטים. כשאני נכנס ל can you see me לא משנה איזה פורט שאני לוחץ הוא כותב באדום שהוא חסום.

עכשיו אין לי ראוטר אני מחובר ישירות למודם ומפאת כך זה חייב להיות פיירוול או ספק האינטרנט. אז התחלתי את המחשב כאשר ביטלתי ב msconfig את כל תוכנות שפועלות ברקע וגם את השירותים ועדיין הייתה אותה הבעיה. בנוסף התקשרתי לבזק (אני בתשתית של הוט והספק הוא בזק) והם אמרו לי שאין לי שום חבילה שחוסמת גלישה או כלשהיא ואף הם התקינו לי חייגן ואמרו שזה עלול לעזור אבל זה לא עזר.

עכשיו מה לעשות? איך אני פותר את הבעיה של הפורטים הללו???

תודה רבה לכל העוזריים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה סתם מנסה פורטים בצורה אקראית?

למשל, אם תבחר פורט 3333 אז זה יראה לך שהוא חסום, כל עוד אין לך תוכנה ברקע שפותחת את הפורט הזה לשימוש, בלי שום קשר לחסימה של פיירוול, או של ספק האינטרנט.

למה אתה חושב שיש לך פורטים חסומים? (למה מלכתחילה הגעת לאתר הזה?)

עוד דוגמא, פורט 21 לא יהיה פתוח במחשב שלך, אם אתה לא מריץ שרת FTP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין. אז מה שאתה אומר זה שרק כאני מפעיל תוכנה שצריכה ומשתמשת בפורט זה או אחר רק אז הוא יהיה פשוט ויופיע כפתוח?

אם זה נכון אז למה יש אתרים שונים המצעים לבדוק אם הפורטים פתוחים?

בכל מקרה תודה על העזרה המהירה ואשמח לשמוע עוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשאל שוב ופעם אחרונה: האם יש אידיקציה לבעיה עם יישום כלשהן/משהו לא עובד כמו שצריך?

כמובן שאם אין יישום שמאזין לאותו פורט לא תהיה שום תשובה מהמכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה. אני משחק ב Warcraft 3 באינטרנט דרך תוכנה בשם Garena. עכשיו עד כה (לפני שהיה לי 12mb והיה לי 3mb) הייתי משתמש בראוטר, והייתי נתקל בקשיים בתוכנה בעת חיפוש משחקים. שהרי התוכנה עושה פינג לכל השחקנים הנמצאים באותו החדר וכך מוצאת מי מהם פתח משחק. אז ראיתי שיש באפשרות הGarena לבחור פורט מסויים ל TCP ו ל UDP על מנת לאפשר גישה מהירה וטובה לבעלי ראוטרים. עשיתי זאת ופתחתי בראוטר את הפורט 6112 והגדרתי אותו גם כן בGarena. זה פתר את הבעיה וראיתי משחקים והכל היה מעולה.

עכשיו כעדכנתי את המהירות ל 12Mb והתנתקתי לעת עתה מהראוטר הבעיה עולה שוב רק שעכשיו אני לא יודע מה אני צריך לעשות....

בדקתי עם חבר שלי שאצלו זה עובד 100% ובאמת אני לא רואה את כל המשחקים בתוכנה. (חבר שלי משתמש בראוטר בדיוק כפי שאני השתמשתי כשהיה לי 3Mb)

עכשיו אני מקווה שעניתי לשאלותיך ואשמח לעזרה.

תודה רבה!@

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין. אז מה שאתה אומר זה שרק כאני מפעיל תוכנה שצריכה ומשתמשת בפורט זה או אחר רק אז הוא יהיה פשוט ויופיע כפתוח?

אם זה נכון אז למה יש אתרים שונים המצעים לבדוק אם הפורטים פתוחים?

בכל מקרה תודה על העזרה המהירה ואשמח לשמוע עוד!

למה יש אתרים כאלה? כדי שתראה איזה פורטים פתוחים יש לך. אתה יכול להשתמש בזה לצרכים שלך, למשל, לראות אם יש לך פורט חסום, או לראות איזה פורטים חשודים פתוחים במחשב שלך.

בכל מקרה, תבדוק את הפורטים כשאתה מחובר לרשת במשחק, כדי שהם יפתחו לפחות במחשב שלך, אחרי זה תבדוק אם הם חסומים מבחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...