Breaking Bad חזר! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Breaking Bad חזר!

m1ke

Recommended Posts

היום לפנות בוקר שודר הפרק הראשון של העונה השלישית לסדרה התותחית - Breaking Bad (או בשמו המגויר - שובר שורות).

למי שלא מכיר - הסדרה מספרת את סיפורו של וולטר ווייט, כימאי תותח שהחיים התגלגלו לו לא כמו שהוא ציפה והוא מוצא את עצמו מורה לכימיה בתיכון, עם חובות כספיים, בעיות בריאותיות של בנו הבכור, ועוד ילד בדרך. הדובדבן שבקצפת קורה ביום שהוא מתבשר כי הוא חולה במחלת הסרטן.

יש כאן עוד עוקבים לסדרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למי שלא מכיר - הסדרה מספרת את סיפורו של וולטר ווייט, כימאי תותח שהחיים התגלגלו לו לא כמו שהוא ציפה והוא מוצא את עצמו מורה לכימיה בתיכון, עם חובות כספיים, בעיות בריאותיות של בנו הבכור, ועוד ילד בדרך. הדובדבן שבקצפת קורה ביום שהוא מתבשר כי הוא חולה במחלת הסרטן.

הדובדבן שבקצפת הוא שהוא מתחיל לייצר ולמכור סמים בשביל הכסף שהוא זקוק לו.

זה חלק מתיאור הסדרה בכל מקום, זה לא ספויילר -

בדרך שאתה תיארת את זה - הסדרה נשמעת כמו סדרת דרמה משעממת על מורה לכימיה שחולה בסרטן ומאבקו בקשיים היום יומיים.

בעוד שבפועל זה יותר דרמה-אקשן-מתח-קומי על מורה לכימיה שחולה בסרטן, שהחליט לייצר ולהפיץ סמים

ועל ומאבקו בקשיים היום יומיים ובעולם התחתון :)

וכן, סדרה ענקית

מישהו חכם שאני מכיר אמר אתמול

[22:00:31] <&---> ה-2 פרקים הראשונים היו בין שני הפרקים הכי טובים של סדרת שראיתי אי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדובדבן שבקצפת הוא שהוא מתחיל לייצר ולמכור סמים בשביל הכסף שהוא זקוק לו.

זה חלק מתיאור הסדרה בכל מקום, זה לא ספויילר -

בדרך שאתה תיארת את זה - הסדרה נשמעת כמו סדרת דרמה משעממת על מורה לכימיה שחולה בסרטן ומאבקו בקשיים היום יומיים.

בעוד שבפועל זה יותר דרמה-אקשן-מתח-קומי על מורה לכימיה שחולה בסרטן, שהחליט לייצר ולהפיץ סמים

ועל ומאבקו בקשיים היום יומיים ובעולם התחתון :)

וכן, סדרה ענקית

מישהו חכם שאני מכיר אמר אתמול

צודק אבל אני לא הכי טוב בתיאור סדרות\סרטים

just watch the %^$@!@ show people :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לרענן את זיכרוני ולספר בקצרה איך נגמרה העונה השנייה?

מבחינה המשפחה שלו העונה השניה נגמרת בקרע בין וולטר לאשתו. אשתו עולה על השקרים שלו ומבינה שהוא מסתיר ממנה משהו. וולטר מסרב להתוודות ואשתו דורשת שיעזוב את הבית.

מבחינת עסקים, וולטר חובר למפיץ סמים מוצלח ומצליח להפיץ את החומר שלו בפריסה ארצית. ג'סי מסתנוור מההצלחה ומתמכר חזרה לסמים, דבר שגורם לוולטר הרבה עצבים והוא לא מסכים לתת לג'סי את הכסף שמגיע לו כי הוא יודע שהוא יבזבז את כולו על סמים.

חברתו (הכוסית) של ג'סי מתה בשנתה כתוצאה מחנק בגלל הסמים (מול העיניים של וולטר) ואבא שלה אשר עובד בתור פקח תעופה גורם להתרסקות ממש מעל השכונה של וולטר ומשפחתו.

בסוף העונה גם מתחילים להכניס סוחרי סמים מקסיקנים לעניינים, אשר רואים ש"אייזנהאור" נוגס להם ברווחים ומנסים להבין מי זה לעזאזל.

נראה לי שזהו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

מצטער שאני קצת מקפיץ את הדיון פשוט התחלתי לפני שבוע בערך לראות את הסדרה - ואני חייב לומר - סדרה מצויינת! פשוט מעולה.

יש לי שאלה שייתכן והיא קצת ספויילרית:

בתחילת עונה שלישית(בפרק NO MAS אם אני לא טועה) אז רואים מקסיקנים זוחלים לכיוון המקדש... למישהו יש מושג למה? מאיפה זה בא? זה אחד הקטעים היותר טובים/מטרידים שראיתי בטלוויזיה מזה הרבה זמן ואני לא מצליח למצוא לזה הסבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...