שידרוג מעבד כרוך גם בשידרוג לוח אם? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג מעבד כרוך גם בשידרוג לוח אם?

Bebush

Recommended Posts

שלום :hi: :hi:

המפרט שלי נמצא בצד ורציתי לדעת אם אני רוצה לשדרג את המעבד נניח ל 4 ליבות של אם צריך גם לשדרג את הלוח אם נכון?

במידה וצריך לשדרג האם זה שווה לשדרג גם את הלוח וגם את המעבד או שפשוט יותר לעשות אוברקלוק?

וסתם שאני אדע איך הלוח אם הנוכחי שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המעבד הוא לתושבת 775, אז לא צריך לשדרג (כמו כל מעבדי הQ8X00 וQ9XX0). אם המעבד הוא לתושבת אחרת אז צריך. אין שום קשר לכמות הליבות, ואם השימוש העיקרי הוא משחקים גם אין שום טעם לשדרג את המעבד הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Products_Spec.aspx?ProductID=2693

לפי מה שרשום פה זה ל775, אז יצא לי יופי :D

אז ככה זה חוסך לי לקנות , לאיזה מעבד כדאי לשדרג? מה זה בעצם המעבדים של ה i7 i5 האלה..?

הסיבה שאני רוצה לשדרג ל4 ליבות כי אני שם לב שרוב המשחקים היום ב RECOMMENDED REQUIREMENT צורכים 4 ליבות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרא קצת בסטיקי שלנו - שאלות נפוצות: מעבדים, לוחות אם וזיכרונות

יש המון מידע על הארכיטקטורות החדשות ועל כך שאלו תושבות/ערכות שבבים שונות לגמריי.

לדעתי לקנות עכשיו מעבד חדש לתושבת הזו (LGA775) יהיה בזבוז כסף. במקומך הייתי מחפש יד שנייה, אולי Q6600/Q6700 או Q8200/Q8300 - זה יהיה שווה אבל כמובן שתלוי במחיר שתמצא. האופציה האחרת היא לחסוך עוד קצת, למכור את הרכיבים הנוכחיים ולקנות שילוש חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...