מידע ומחיר על OCZ3P1333LV6GK - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מידע ומחיר על OCZ3P1333LV6GK

Ashand

Recommended Posts

היי אני בטיוואן והקיט הזה עולה פה 520 שקל OCZ3P1333LV6GK 6GB 7-7-7

ראיתי באתר קוברה את הקיט הזה ב 785 שקל

האם שווה להביא מטיוואן? אני הולך על 12 גיגה שההפרש ב-12 יהיה בערך 500 שקל...

האם הקיט הזה הוא טוב? מומלץ? יתאים ל P6T WS ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר טוב. הזיכרונות עובדים במתח המומלץ: http://www.ocztechnology.com/products/memory/ocz_ddr3_pc3_10666_platinum_low_voltage_triple_channel_12gb_edition

אז זה בסדר גמור.. אפשר לומר תתחדש, אם אתה בכלל צריך את הנפח הזה. באותה מידה אתה יכול לקנות מחו"ל רכיב אחר שיהיה זול ולחסוך בזיכרונות ע"י קנייה של 6GB או 4GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל אין בעייה עם נכון? דרך אגב הקיט של ה-6 GB כפול 2 כלומר 2 קיטים של 6 יתנו לי 12 גיגה טריפל צ'אנל? או שלא?

אני מייעד לתחנת עבודה (מוסיקה)

למה התכוונת לקנות רכיב אחר ולחסוך בזכרונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה אתה צריך 12GB??!

4GB מספיק לגיימרים.

6GB מספיק לעורכים גראפיים שטוחנים את הזיכרון.

:silly:

לדעתי קיט של 6GB טריפל צ'אנל זה די והותר.

אני עם !_Nike_!. תחסוך את ה 500 שקל האלה ותשקיע אותם במקום אחר.

לעריכת מוסיקה דרוש הרבה מקום פנוי לאחסון קבצי באיכות גבוהה. הייית קונה אולי HDD חדש.

או לחילופין, לפי לוח האם שלך אני מבין שאתה משתמש במעבד i7. אולי הייתי משדרג את הקירור שלו.

או בכלל, אחי, קנה לך איזה ג'קט :smile1:

בכל אופן, תתחדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אהבתי...ז'קט :)

בכל אופן התחנת עבודה שלי הולכת להיות רצחנית כבר יש לי 4 HD 300GB 15K SAS שהם 6G/S כמובן שיש לי גם בקר תואם 12 גיגה להרצת מערכת הפעלה 64 ביט וכמובן יש לי מלא פלאגאינס שטוחנים ואני גם צריך עבודה רציפה...

שאלה מה ההבדל בין ל במובן של עבודה כמו שלי? אני ירגיש הבדל?

יש לי כבר תחנת עבודה טובה עם קוואד קור ו 8 גיגה (בלי ההרדיסקים) הסיבה ללוח הזה שאני רוצה לקנות הוא שיש לו סלוט PCIX 133 לבקר שלי ויש לי עוד בקר בתצורת PCIE . הייתי משדרג רק את הלוח אם הייתי מוצא לוח לתושבת 775 עם סלוט PCIX ושני סלוטים של PCIE X16 אבל אני לא מוצא בכלל אפילו בטיוואן...מכאן בא השידרוג ונכון חבל לי על הכסף אבל זה מתבקש...אלא אם כן תוכל לעזור לי למצוא לוח בתושבת 775 עם סלוט PCIX 133 ו-2 סלוטים של PCIE X16 בארץ, כמו כן צריך ששני הסלוטים של ה PCIE יעבדו בתדר מלא כלומר X16 ולא שאחד יעבוד X16 והשני רק 8 או 4 אם תמצא אחד כזה בארץ אתה מלך כי אני ניסיתי ולא מצאתי....זמין במלאי :)

ואולי בכל זאת אני אלך על הז'קט :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...