איך לטפל בכלב? + תמונות! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לטפל בכלב? + תמונות!

chris_u16

Recommended Posts

שלום לכולם!

לפני יומיים קיבלנו כלב זאב מעורב, גור קטן וחמוד!, אני מעריך שהוא בן 3 חודשים.

האחים הקטנים שלי (יחסית) קראו לו ג'קי, אני יודע...הם צופים יותר מדי בערוץ 6 ;)

אני מעוניין במידע על איך לטפל בו, בהכל!

איזה אוכל מותר לתת לו וכמה, כמה מים לתת לו וכו'

איך לאלף אותו כדי שלא ישתין לנו בבית, אנחנו גרים בקומה שלישית והוא משתין לנו כל הזמן!!!

האם מותר לקלח אותו בגיל הזה?

ומידע נוסף על איך לטפל בו יתקבל בברכה כי אין לי שום מושג בכלבים! אף פעם לא היה לנו כלב.

ולסיום - תמונות שלו!

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באותה מידה ההיתה יכול לשאול אותי במסנג'ר, העיקר מה שלא ההיתה בטוח זה כמה עולה הזריקות, כל השאר ההיתי יכול להגיד לך ::) .

בכל מקרה, הנה כמה עולה בערך הכל על ההתחלה:

חיסונים+ בדיקה של רופא= 400~500

אוכל יבש= 70-100 שקל. תיתיעץ עם הוטרינר בקשר לסוג האוכל.

רק שתדע, אסור לתת לכלבים דברים מתוקים, עצמות של עוף(עדיף שבכלל לא תביא אם אתה לא יודע) ומולץ לא לתת חלב (יש עוד כמה דברים, אבל אני כבר לא זוכר... תשאל את הוטרינר על זה)

לתת מים ואוכל? כל עוד זה אוכל יבש הוא לא יתלהב מזה, אתה יכול לשים לו כערית מלא (חשוב שתיהיה עם בסיס רחב, כדי שלא יהיה קל להפוך אותה) של מים ואוכל יבש לכלבים.

בקשר לקטע של להשתין, הוא צריך להבין שהוא לא צריך להשתין בבית, שהבית זה לא השרותים שלו.

איך לעשות את זה בדיוק? לא יודע, כי הכלבים שלי פשוט למדו את זה (עד זה הם כבר שיחררו כמה מאות ליטרים של *זה* בבית).

מותר לעשות לו מקלחת אבל מומלץ עם שמפו מיוחד לכלבים, ולא יותר מפעם בחודשיים- אלה אם ממש חייבים.

כשאתה שוטף לו את הראש, תזהר מאוד לא יכנסו לו מים לאוזניים ולעיניים(כמובן)

עוד מידע אתה יכול לקבל מוטרינטור, רק תבחר לעצמך וטרינטור בזהירות רבה!

תשאל אנשים שיש להם כלבים\בעלי חיים אחרים בקשר לניסיון אישי שלהם עם וטרינרים, זה מאוד חשוב לשמוע המלצות\השמצות של וטרינרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש אמסטף שהוא עדיין גור בן 3.5 בדיוק והגידלתי אותו מאז שהוא נולד...

עשיתי לו את כל החיסונים שצריך בגיל 3...

אוכל תתיעץ עם ויטרינר אבל שתיזהר לך לא לתת לו אף עצם של שום דבר ולאכיל אותו רק באוכל שמתאים לו ובריא בשבילו!

אל תיתן לו לחם או כל דבר אחר שעשוי מבצק...

מים תמיד שיהיה זמין בצלחת...

יש לך כלב יפה מאוד וחמוד מאוד תשמור עליו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצק מדביק את הקיבה ואני לא יודע מה זה עושה עוד אבל זה בעייתי לכלבים.

גם אל תתן לו בחיים שום סוג של תפוחי אדמה, זה מאוד לא בריא להם ואני מכיר כמה סיפורים על כלבים שנסתמו להם המעיים בגלל זה מצב שהוביל למוות לפעמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...