איך לטפל בכלב? + תמונות! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לטפל בכלב? + תמונות!

chris_u16

Recommended Posts

שמע לא היית צריך לקחת כלב זאב אם אתה גר בדירה.....

תגיד שלום לרהיטים!

וואו לא ציפיתי לכזאת מאסה של תגובות בכזאת מהירות ועוד עכשיו בלילה :D

אנחנו לא בחרנו את הכלב...

אחד מהשכנים השיג כלב והוא לא ידע מה לעשות איתו אז הוא שם אותו ליד הבניין והילדים שיחקו איתו.

האחים שלי אוהבים חיות בעוד שאמא שלי *לא רוצה בשום אופן כלב בבית* היא הייתה אומרת שתמיד נחמד לראות כלבים בחוץ אבל לא בבית!

בכל אופן אנחנו שכנענו אותה לפחות להכניס את הכלב הביתה לזמן מה...אמא שלי בכלל לא רוצה שהוא ישאר בבית אבל עכשיו אני לא חושב שיש לה הרבה ברירה כי הוא אצלנו כבר כמה ימים ואחותי נקשרת לחיות במהירות הבזק ובחיים לא תתן לה לסלק את הכלב :-X

אבל מעניין אותי לדעת...מה הוא הולך לעולל לרהיטים המסכנים? :(

כבר הבאנו לו קצת עוף וגם פעם אחת עצם, הבאנו לו גם חלב ושמנת (רגילה)

בדרך כלל אמי מאכילה אותו בנקניקיות + פסטרמה. (אמא שלי אומרת שהוא פשוט זולל את האוכל במהירות!)

בקרוב ניקח אותו לוטרינר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תקנה לו עצמות, לא אמיתיות [למרות שגם חלק מהאמיתיות ילכו], אבל לא מגומי! בטעם בשר! זה יעסיק אותו בלאכול את זה ולא את הכפכפים\רהיטים שלכם.

ורק אני רוצה להבהיר נקודה חשובה אחת!

כלבים, כשזה לא נוגע לאוכל יבש(לא סתם אוכל יבש אלה זה שנמכר באריזות גדולות ומיוחד לכלבים), הם יכולים לזלול בלי סוף עד שזה שהם יקיעו את הכל :P .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כדור פרווה חמוד! מזכיר לי את שלי שהיא הייתה קטנה.

איך מלמדים אותו לא להשתין בבית? תיקח חולצה או משו, תגלגל לכדור ותסגור עם גומיות.

מעכשיו, כל פעם שהוא משתין בבית זרוק עליו, וכל פעם שהוא משתין בחוץ תיתן לו חיזוק חיובי (חטיף לכלב...).

חשוב: אל תזרוק עליו את הכדור חצי שעה אחרי שהוא משתין, רק ממש ברגע שהוא משתין או דקה אחרי, שהוא ידע לקשר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו לא ציפיתי לכזאת מאסה של תגובות בכזאת מהירות ועוד עכשיו בלילה :D

אנחנו לא בחרנו את הכלב...

אחד מהשכנים השיג כלב והוא לא ידע מה לעשות איתו אז הוא שם אותו ליד הבניין והילדים שיחקו איתו.

האחים שלי אוהבים חיות בעוד שאמא שלי *לא רוצה בשום אופן כלב בבית* היא הייתה אומרת שתמיד נחמד לראות כלבים בחוץ אבל לא בבית!

בכל אופן אנחנו שכנענו אותה לפחות להכניס את הכלב הביתה לזמן מה...אמא שלי בכלל לא רוצה שהוא ישאר בבית אבל עכשיו אני לא חושב שיש לה הרבה ברירה כי הוא אצלנו כבר כמה ימים ואחותי נקשרת לחיות במהירות הבזק ובחיים לא תתן לה לסלק את הכלב :-X

אבל מעניין אותי לדעת...מה הוא הולך לעולל לרהיטים המסכנים? :(

כבר הבאנו לו קצת עוף וגם פעם אחת עצם, הבאנו לו גם חלב ושמנת (רגילה)

בדרך כלל אמי מאכילה אותו בנקניקיות + פסטרמה. (אמא שלי אומרת שהוא פשוט זולל את האוכל במהירות!)

בקרוב ניקח אותו לוטרינר...

תשמע זה כלב זאב!!!כלב ממש גדול יש אנשים עם גינה שלא מצליחים להסתדר עם כזה כלב....

אם אתה רציני הולך להשאיר אותו אז אתם צריכים לשלוח אותו לבית ספר לאילוף....משהו רציני!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שמוצרי חלב גורמים לכלבים ,לפעמים ,לשלשל , אבל לי יש כלב מאז שהוא בן שבועיים ועד היום, הוא בן שבע עוד מעט ,

במיוחד כשהיה גור ,נתתי לו הרבה חלב ,ומוצרי חלב , הסיבה: זה מה שיגרום לאוזניים שלו לעמוד[אבל אסור לגעת בהם]

והאוזניים של הכלב שלי תמיד עומדות.גם לי יש רועה גרמני מעורב ,והוא היה גם דומה לגור שלך כשהיה גור , הוא לא יהיה

יותר מדי גדול ,בינוני כזה ,על הגודל שלו תוכל לדעת בעיקר לפי הלאפות שלו[כפות הרגליים]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...