שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים ! - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים !

ALÞHA

האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?  

834 הצבעות

1. 1. האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?

• להשאיר
    • לבטל (אני מודע לכך שגם ה Spawncam מתבטלת)

Recommended Posts

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה פשוט מדהים באמת אז למה פאקינג יש להם בפילטרים של ב SERVER BROWSER אפשרות לPASSWORD איזה טימטום באמת!!

אני חושב שזה רעיון חזק אם יהיה דבר כזה...

אבל במידה ויהיה איזה סוג של מפה?

rush רגיל?

squad deathmatch ? (שלפי דעתי יותר מתאים אם יהיה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לבינתיים אין שרת.

מתוך שיחה שלי עם Hypernia - התגובה :

Hi,

The ghosted GUID issue is back. If your servers restart they will give an error, GUID already in use, this is a ghosting issue on the backend DICE/EA Servers. They are aware of the issues and are working to correct it.

This can cause your servers to loop after restarting them until it is fixed.

DICE has not provided an ETA.

We can offer a quick fix, but it would lead to your server's GUID being cleared and it would not show in your favorites any more and would need to be re-added. Let us know if you'd like to do that.

Paul Clayton

Hypernia Hosting Corp.

http://www.hypernia.com

-------------------------------------------------------------

I guess that a new GUID will be generated instead?... if so, I have no problems with it - I'll inform my community members.

Sagi

Hi,

We're getting reports that this isn't working either, so we may be at the mercy of EA fixing their back end servers.

Paul Clayton

Hypernia Hosting Corp.

http://www.hypernia.com

LMFAO.

Epic E.fAil!

Sagi

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף.

לבינתיים השרת למעלה ואפילו מלא, אבל עם הקריסה הבאה רוב הסיכויים שהמצב יחזור על עצמו שוב פעם לכמה שעות, עד שה Ghost של השרת ייעלם מהשרתים של E.A ואוכל להרים אותו מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נה... אין מצב שזה לקח חצי שנה, חודשיים בלחץ - עד ששוחרר פאץ' נורמלי לקליינט שמסדר את השרתים ובעיות ההתחברות, וזהו פחות או יותר.

עם השרתים לא היו ממש בעיות, אך מצד שני גם לא היתה את אותה המעמסה. כיום יש לך גם את הקונסולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי הנרד מחוצ'קן החסר חיים אשר בריונים לא פסחו עליו בהיותו בביה"ס והוא בעל טינה עד עצם היום הזה אשר עשה לי באן בסרבר הזה?! אני דורש לאלתר שתסירו ממני את הבאן!! אתה לא רוצה שיהיו פה בעיות בלאט...שני דדה מוטחנה! :pissed: אגב זה הניק שלי -== DonShako ==-

יאללה חמוד אל תגרום לי לחכות יותר מידי זמן. יש חיים אחרים גם.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

הטענה לא מתקבלת.

לא יודע מי אתה (למען האמת לא ממש איכפת לי) אם יש לך יד בזה אז אני ממליץ לך בחום שתעשה משהו בעיניין הזה בסדר פשוש..ילד טוב.

זה שכביכול חסמתם אותי זה היה בגלל אותו בן עוולה ישמעאלי אשר הרג אותי..זה היה הרג על רקע לאומני!!! וכולם ראו זאת..

ברגע זה נתתם יד לטרור ותמיכה בהרג יהודים.. טוב לפי השם שלך MISHA זה לא כזה משנה בשבילך בטח זה עוד יהודי אחד פחות הא "כריסטנ-סון"..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מי אתה (למען האמת לא ממש איכפת לי) אם יש לך יד בזה אז אני ממליץ לך בחום שתעשה משהו בעיניין הזה בסדר פשוש..ילד טוב.

Shako , חבל שאתה מגיע בגישה כזאת , אני מבין אותך לגמרי , אתה עצבני וכנראה שיש צדק בדברייך אבל חבל לבוא בגישה כזאת.

יכול להיות שזה נעשה בתום לב ולא בכוונה.

גם חבל להתייחס ככה לאנשים שהם בעלי הרשאות ADMIN בשרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Shako , חבל שאתה מגיע בגישה כזאת , אני מבין אותך לגמרי , אתה עצבני וכנראה שיש צדק בדברייך אבל חבל לבוא בגישה כזאת.

יכול להיות שזה נעשה בתום לב ולא בכוונה.

גם חבל להתייחס ככה לאנשים שהם בעלי הרשאות ADMIN בשרת...

בתום לב?! אני אחד הראשונים שהבאתי את המשחק הזה ועוד מחו"ל אני משחק בכיף שלי ואיזה אחד שיש לו קצת "כוח" עושה משבא לו, אפילו מבלי להזהיר!!

יש מצב לתבוע אותו בבימ"ש לתביעות קטנות לא?

זה שיש לו הרשאות אז אני צריך להתחנף לו?! חחחחח בחיים לא עשיתי זאת לאיש, ובטח לא לאיזה פוץ באינטרנט חח יש עוד סרברים ועוד ישראלים במשחק אז זה לא כזה קריטי אבל זה העיקרון פה.. אף אחד לא ייתחס אליי כך! להעיף אותי!? אם היה לידי הייתי מעיף לו את הלחי עם הצד המזלזל של היד.. גלאבוי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...