מחשב נתקע במהלך משחק - לעיתים גם מקבל BLUE SCREEN. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נתקע במהלך משחק - לעיתים גם מקבל BLUE SCREEN.

dan_dekel

Recommended Posts

בוקר טוב,

מפרט בצד, במהלך משחק (BFBC2 במיוחד) המחשב קופא והדבר היחיד שפותר את הבעיה זה ריסטרט וחוזר חלילה, המחשב קופא ללא ארטיפקטים או עיוות מסויים אלא פשוט מראה את התמונה האחרונה וסאונד תקוע של הצליל האחרון לפני שנתקע.

מוזר ביותר.

בדקתי OCCT, MEMTEST, טמפרטורה של הכרטיס במאמץ 60 מעלות.

מוזר.

משתמש בWIN7 64BIT, אבל אין מצב שיש קשר למע' הפעלה.

מסרתי את המחשב לתיקון, אבל זאת בעיה שמאוד קשה לאתר.

יש לכם רעיונות ? מישהו שחווה משהו דומה ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי את המחשב, כיוון שהחנות לא מצאה כלום פגום, הריצו בנצ'ים הכי מחמירים, לכרטיס מסך, זכרונות, HD וספק כח, הכל תקין.

בפועל ביצעתי נקודת שחזור של הWIN משהו כמו שבוע לפני שהתחילה הבעיה, התקנתי של הלוח אם מחדש, אין זכר לתקלה. בינתיים..

אעדכן אם יהיה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי את המחשב, כיוון שהחנות לא מצאה כלום פגום, הריצו בנצ'ים הכי מחמירים, לכרטיס מסך, זכרונות, HD וספק כח, הכל תקין.

בפועל ביצעתי נקודת שחזור של הWIN משהו כמו שבוע לפני שהתחילה הבעיה, התקנתי של הלוח אם מחדש, אין זכר לתקלה. בינתיים..

אעדכן אם יהיה משהו.

אני עשיתי פורמט אך לא עזר

תן לי לינק לדריבירים של הלוח אם

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שלא עזר...

תראה נכון לעכשיו זה קורה רק בbfbc2. אני מתקין מחדש את המשחק.

אני אעדכן.

בגדול, אם זה חוזר, צריך לבצע אלימינציה רכיב רכיב ולראות מתי זה לא קורה. יש 2 סטיקים של , אז מורידים אחד... ומחליפים, אם זה לא זה, אז שמים ת8800GT במקום ובודקים... אם לא.. אז זה רק לוח. בקיצור, במקרים כאלו, אנחנו הלקוחות צריכים לשבור תראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שלא עזר...

תראה נכון לעכשיו זה קורה רק בbfbc2. אני מתקין מחדש את המשחק.

אני אעדכן.

בגדול, אם זה חוזר, צריך לבצע אלימינציה רכיב רכיב ולראות מתי זה לא קורה. יש 2 סטיקים של , אז מורידים אחד... ומחליפים, אם זה לא זה, אז שמים ת8800GT במקום ובודקים... אם לא.. אז זה רק לוח. בקיצור, במקרים כאלו, אנחנו הלקוחות צריכים לשבור תראש.

גם לי זה קורה רק ב BC2

יש לך מקורי

זה קורה לך גם בסינגל? (חצי שעה של משחק לא קרה לי).

דא לא נתקלתי במסך כחול רק בתקיע המדוברת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה קורה רק ב BC2

יש לך מקורי

זה קורה לך גם בסינגל? (חצי שעה של משחק לא קרה לי).

דא לא נתקלתי במסך כחול רק בתקיע המדוברת.

אז יש ללוח והכרטיס הזה מחלה בBC2? סעעמק. הוצאתי תזכרונות, אחד אחד. נתקע בכל סטיק של זיכרון גם לחוד. זה לא זה. עכשיו נשאר בדיקה של הכרטיס מסך.

אבל מצד שני אם זה קורה גם לך רק בBC2, מה זה אומר ?!?! איזה אתה משתמש ? אני בdriver: 8.702 catalyst 10.2

דבר ראשון שאני מבצע זה שינוי , הסרה לגמרי של הדרייברים של הכרטיס מסך והתקנה של גירסת בטא מתקדמת. אעדכן, תמשיך להגיב כדי שההודעה תקפוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יש ללוח והכרטיס הזה מחלה בBC2? סעעמק. הוצאתי תזכרונות, אחד אחד. נתקע בכל סטיק של זיכרון גם לחוד. זה לא זה. עכשיו נשאר בדיקה של הכרטיס מסך.

אבל מצד שני אם זה קורה גם לך רק בBC2, מה זה אומר ?!?! איזה אתה משתמש ? אני בdriver: 8.702 catalyst 10.2

דבר ראשון שאני מבצע זה שינוי , הסרה לגמרי של הדרייברים של הכרטיס מסך והתקנה של גירסת בטא מתקדמת. אעדכן, תמשיך להגיב כדי שההודעה תקפוץ.

אני משתמש ב 10.3B!

ועדין אותו תקלה זה משהו מוזר ולא הגיוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, הגעתי למסקנה שזה המשחק. לאחר בירור מעמיק וחיפוש בגוגל תוך כדי בזבוז של שעתיים מהחיים למצוא את הבעיה.

עובדה. זה קורה רק בBFBC2, מה שכן, לא מצאתי כמעט אנשים עם שזה נתקע להם.

חבל אבל לאבד תמיכה עתידית בגלל מולטיפלייר שיוצציאו פאטצ' ויתקנו את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, הגעתי למסקנה שזה המשחק. לאחר בירור מעמיק וחיפוש בגוגל תוך כדי בזבוז של שעתיים מהחיים למצוא את הבעיה.

עובדה. זה קורה רק בBFBC2, מה שכן, לא מצאתי כמעט אנשים עם שזה נתקע להם.

חבל אבל לאבד תמיכה עתידית בגלל מולטיפלייר שיוצציאו פאטצ' ויתקנו את זה...

מצאת אנשים עם אותו מערכת שיש להם בעיה ב WIn7 ?

אם זה ככה אז צריך לשלוח מכתב ל EA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שלי הייתה את אותה הבעיה. הוא גם בWIN7, עשינו את כל הבדיקות ובסוף גילינו ש זה קשור לכרטיס מסך וAFTERBURNER MSI

תסיר את הדרייברים ואם המשב בOC כלשהו תוריד ותסיר תוכנות של OC.

מקווה שזה יפתור גם לך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את אותה הבעיה! גם לי יש לוח של גיגה בייט EP43-DS3L. עכשיו החלפתי כרטיס מסך ל5870. לפני זה היה לי GTX260 וזה לא היה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי קורות תקיעות ב BFBC2 אבל אני מצליח לעשות ctrl alt del. הבעיה שזה לא מחזיר לי את ה task manager.

מה שאני עושה כדי להרוג את המשחק הוא להיכנס ל cmd ומשם לעשות taskkill למשחק....

אבל זה קורה לי פעם ב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...