שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים ! - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים !

ALÞHA

האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?  

834 הצבעות

1. 1. האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?

• להשאיר
    • לבטל (אני מודע לכך שגם ה Spawncam מתבטלת)

Recommended Posts

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שגיא עם כל הכבוד אני חושב שצריך לעשות פה סקר כמו שעשית בנוגע לkill cam גם לגבי מצב HC וגם לגבי החוקים של המטולים\גוסטבים.

תקן אותי אם אני טועה אבל השרת ממומן ע"י האתר ומן הראוי שהחברים בו יוכלו לפחות לבחור מה יהיה עם השרת (אם זה כמובן בהסכמה של האדימנים פה באתר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם ג'וני

לגבי הנשקים.. כל הזמן מעלים כאן נשקים חדשים. איך הגעתם לארטילריה למשל? זה אחד הדברים הכי מאוזנים במשחק, 90% מהפעמים אני מתחמק מהארטילריה. חצי מהפעמים הללו בלי שנגרם לי שום נזק. הרעיון הוא שזו ארטילריה, יש כמה פיצוצים חלשים.. זה לא טיל שבו יש רק פיצוץ אחד מרוכז. אחרי פגיעה אחת או כששומעים שהארטילריה מגיעה- בורחים ממש בקלות.

ה-M1911 יחסית לאקדחים האחרים הוא טוב מידי אבל ממש לא צריך למנוע מאנשים לשחק איתו. הוא לא חזק מידי ביחס לכל הנשקים.

הנשקים היחידים שהם מגעילים במשחק הזה הם CG, 40MM ו-M60. כנראה שיסרסו את ה-M60 לכן אולי אין טעם למהר ולקבוע חוקים לגביו. בעניין ה-40MM וה-CG, הבעיה היא לא שהם חזקים מידי כמו ה-M60, הבעיה היא שהם Overused.

ואני לא חושב שה-RPG מחליף כמו שצריך את ה-CG, הוא הרבה פחות יעיל נגד חיל רגלים. הרבה פעמים ירו עליי RPG ולא נהרגתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hardcore רק יגרום לזה שיהיהו איזה 10 RECON בכל קבוצה ויצלפו אחד בשני מהקצה לקצה

תראו עכשיו כמה RECON מתקמפרים תחשבו מה יקרה עם HARDCORE.

לי לא אכפת מסיבה שאני שיחקתי לא מעט בשרתים בחו''ל בHC ולדעתי זה נחמד ועושה קצת חיים קשים אבל יותר מאתר ומהנה, כי בחו''ל לא כולם כמו פה מתקמפרים בגבעות אלה הם רצים ומשמידים את המטרות ומנסים לנצח ולא כמו פה שכולם אומרים מה אכפת לי לנצח אני את הנקודות שלי יקבל ויעלה רמות :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם ג'וני

לגבי הנשקים.. כל הזמן מעלים כאן נשקים חדשים. איך הגעתם לארטילריה למשל? זה אחד הדברים הכי מאוזנים במשחק, 90% מהפעמים אני מתחמק מהארטילריה. חצי מהפעמים הללו בלי שנגרם לי שום נזק. הרעיון הוא שזו ארטילריה, יש כמה פיצוצים חלשים.. זה לא טיל שבו יש רק פיצוץ אחד מרוכז. אחרי פגיעה אחת או כששומעים שהארטילריה מגיעה- בורחים ממש בקלות.

ה-M1911 יחסית לאקדחים האחרים הוא טוב מידי אבל ממש לא צריך למנוע מאנשים לשחק איתו. הוא לא חזק מידי ביחס לכל הנשקים.

הנשקים היחידים שהם מגעילים במשחק הזה הם CG, 40MM ו-M60. כנראה שיסרסו את ה-M60 לכן אולי אין טעם למהר ולקבוע חוקים לגביו. בעניין ה-40MM וה-CG, הבעיה היא לא שהם חזקים מידי כמו ה-M60, הבעיה היא שהם Overused.

ואני לא חושב שה-RPG מחליף כמו שצריך את ה-CG, הוא הרבה פחות יעיל נגד חיל רגלים. הרבה פעמים ירו עליי RPG ולא נהרגתי.

הבעיה במשחק (לא ממש במשחק אלא בשחקנים עצמם) שזה כמו שאמרת שהמטול והגוסטב מנוצלים בצורה מוגזמת.

הם עושים בדיוק את העבודה שלהם בלי עודף כוח.

לפי דעתי זה שגוי להגיד לשחקנים שאסור לשחק עם הנשקים האלו, שישחקו אבל שמישהו סתם יושב ודופק מטולים וגוסטבים בלי סוף זה כבר מגעיל. ופה נכנס "החוק" שלנו ואין מי שבאמת יפקח על זה. אין אדמין בשרת מתי שיש שחקנים וזה גם לא ראילי.

לכן כרגע אין מה לעשות אני מציע לאפשר את השימוש בנשקים האלו לפחות עד שיצא מוד ( :lol: :lol: :lol:) או שיעלו פה עוד רעיונות.

-לי אישית מטולים וגוסטבים לא מפריעים, כן זה מצעבן אבל שיהיה :nixweiss: (מנסה להימנע מזה כמה שאפשר)

חוץ מזה מי שלא אוהב לשחק עם אותם אנשים שמנצלים לרעה את הנשקים האלו יכול לחפש שרת אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה מי שלא אוהב לשחק עם אותם אנשים שמנצלים לרעה את הנשקים האלו יכול לחפש שרת אחר.

עם זה אני לא מסכים.

מה שזה אומר זה שהשרת של HWZone הוא בשביל noobtubers ו-CG users.. ושכל מי שרוצה משחק איכותי שיחפש שרת אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, אני אחזור על עצמי בפעם האחרונה - לא יהיה Hardcore בשרת של HW.

השרת פועל במתכונת ציבורית. בוטלו בו בסה"כ שני פיצ'רים במגמה להפחית את תופעת ה abuse המתבצעת ע"י שחקנים מסויימים עם נשקים ספציפיים, ההורסים לאחרים את חוויית המשחק. אתם מחפשים 100% משחק איכותי? שחקו בשרתי ה ESL של Vgames.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצדק חלאס להגיד הארדקור ו-RECON פה ו-RECON שם.

אין שום הארדקור בשרת, ואני יודע כי בCOD4 הייתי משחק אך ורק בהארדקור. אין טעם לנבוח על העץ הלא נכון... ;)

Hardcore usually means the following:

Decreased Health/Higher Vulnerability to any damage inflicting aspect of the session

The lack of Crosshairs which requires the more broad use of iron sights (The ONLY thing Hardcore related in the HW server)

No HUD display of any type, meaning ammo count, grenade count, health, and etc. are not in display for the player

וזהו, בבסיסי זה מה יש, אחד מתוך שלוש לא עושה את השרת הארדקור.

הבעיה היחידה שאני מוצא בעובדה שאין כוונות, שזה יוצא מוזר על MOUNTED HEAVY GUN או על המסוק או בקרקע. אבל זה כבר מצריך תיקון בעידכון והאמת, גם לזה מתרגלים בדקה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...