לאן אפשר לתרום מאות ספרים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאן אפשר לתרום מאות ספרים?

lev-27

Recommended Posts

במשך השנים צברתי ספרים רבים: בדיוני, פנטזיה, היסטוריה, טבע וספרי לימוד שונים. ספרים מעניינים שנכתבו ע"י מיטב הסופרים בז'אנר. רוב הספרים באנגלית. יש גרסאות Hardcover איכותיות ומהודרות. בעיה אין לי מה לעשות איתם והם סתם תופסים מקום רב שאני צריך. החלטתי למסור את הספרים. ארזתי אותם בקרטונים והעמסתי אותם ברכב. ספריה עירונית נראה כמו המקום הטבעי למסור ספרים, אבל האם יש מקומות נוספים? לא נראה לי שצריך אותם בספריה באוניברסיטה. לפחות אצלנו 99.9% מהספרים ספרי לימוד. איפה לספרים יהיה הכי רבה שימוש? חבל שהם יתבזבזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספרים אתה מוזמן לתרום לספריה העירונית שלך, לדעתי השימוש הכי נכון

אני יודע שאצלי בטבריה הם מקבלים באופן די קבוע תרומות ספרים ואני מניח שזה עובד ככה ברוב הספריות

אישית? מד"ב ופנטזיה אתה מוזמן להעביר אלי, לצערי הספריה שלי לא משקיעה בנושא ודי קראתי כל מה שאפשר למצוא שם לפחות פעמיים במשך השנים שעברו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעשות רשימה?

אתה בא יום אחד לספריה שלך (או מרים טלפון) בלי הספרים ושואל אותם מה ה"נוהל" שלהם לגבי ספרים משומשים / תרומות ספרים

רוב הסיכוי שיגידו לך, פשוט תביא אותם וזהו... יום אחרי זה אתה בא ונותן להם אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: צודק

שמע, אם אתה מוריד מהרשימה שלך את ה"היסטוריה, טבע, ספרי לימוד וכו'...." אני מניח שיצירת רשימה תהיה פשוטה יותר

אתה גם תמיד יכול למכור אותם במחיר סמלי וככה להעביר אותם לאנשים וגם לקבל קצת מזומן על הדרך (דרך אגב, גם ספריות עושות את זה עם ספרים שונים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט כל הספרים של דן סימונס, פרדריק פול, כל ארבעת ספרי שיר של אש ושל קרח (אנגלית ועברית), אלים אמריקאים, אסימוב, מחזור כישור הזמן, שר הטבעות (באנגלית) עוד רבים אחרים. יש גם ספרי היסטוריה משובחים של ברברה טוכמן, ספר על מיתולוגיה, גידול כלבים, ספרי לימוד של בני גורן, ספרים בפסיכומטרי של קידום ויואל גבע. זה מה שאני זוכר בשליפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט כל הספרים של דן סימונס, פרדריק פול, כל ארבעת ספרי שיר של אש ושל קרח (אנגלית ועברית), אסימוב, מחזור כישור הזמן, עוד רבים אחרים. יש גם ספרי היסטוריה משובחים של ברברה טוכמן, ספר על מיתולוגיה, זה מה שאני זוכר בשליפה.

כל אלה אתה מוזמן להעביר אלי, אני מבטיח למצוא להם שימוש נאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לא היה במרחק של בערך שעתיים נסיעה מהבית שלי, לא סתם הייתי בא בכיף לקחת את הספרים, הייתי קופץ על זה. סביר להניח שבספריה יקבלו את כל הספרים, ואת מה שהם לא צריכים הם כבר יעבירו לאיפשהו (אצלנו למשל יש מחוץ לספריה שולחן שמניחים עליו את הספרים מהספריה שלא צריכים, ואנשים יכולים לקחת אותם בחינם אם הם רוצים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט כל הספרים של דן סימונס, פרדריק פול, כל ארבעת ספרי שיר של אש ושל קרח (אנגלית ועברית), אלים אמריקאים, אסימוב, מחזור כישור הזמן, שר הטבעות (באנגלית) עוד רבים אחרים. יש גם ספרי היסטוריה משובחים של ברברה טוכמן, ספר על מיתולוגיה, גידול כלבים, ספרי לימוד של בני גורן, ספרים בפסיכומטרי של קידום ויואל גבע. זה מה שאני זוכר בשליפה.

אני רוצה כמה ספרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...