הולך לראות ידידה, איפה לקחת אותה באיזור חיפה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הולך לראות ידידה, איפה לקחת אותה באיזור חיפה?

BiG_BuG

Recommended Posts

שלום לכולם,

בעוד כמה ימים אני הולך לאניברסיטת חיפה לפגוש ידידה מאוד טובה שלי

מכיוון שאני לא כל כך מכיר את האיזור אני מבקש המלצות למקומות טובים לאכול בהם ארוחת צהריים(אני סטודנט, אז לקחת את זה בחשבון..)

חשבתי על לקחת אוטובוס משם (איזה?) לאיזור הטיילת ומשם לאכול באיזשהו מקום נחמד (איזה?)

יש לכם המלצות?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, "נו, לאיפה את לוקחת אותי היום?" לא נשמע לי כל כך טוב :)

היא ידידה או "ידידה"?

לאורך שדרות מוריה יש מלא מקומות. סינטה בר לא רע ויש להם עסקיות לסטודנטים (יש מס' מקומות כאלה שנותנים עסקיות לסטודנטים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קו 37 מהאוניברסיטה (בשעות העומס כל 15 דקות) נוסע לאורך רכס הכרמל. יש לך בדרך את אזור חורב וכיכר ספר, שדרות מוריה ומרכז הכרמל. יש לך בדרך הרמבורגריות (סינטה בר, קניבר, אגאדיר - אישית אני הכי אוהב סינטה בר), בתי קפה בלי סוף (וזה כבר לא משנה לאיזה תכנס - אלא אם כשרות חשובה לך ואז יש בית קפה מאוד נחמד שנקרא שני - חלבי בלבד אאל"ט), מסעדות יפניות ומזרח אסיותיות כאלה (טטאמי, ג'פניקה) וכו' וכו' וכו'. גם המרחקים לא נורא גדולים, ככה שאם ראית משהו נחמד ופספת, אפשר לחזור ברגל בכמה דקות הליכה. לגבי טיילת - יש כמה בחיפה. יש את טיילת לואי שנמצאת במרכז הכרמל, מאחורי מגדלי פנורמה - מקום מאוד יפה עם נוף מדהים. אפשר תמיד לרדת לחוף הים וללכת שם קילומטרים רבים (קו 133 ממרכז הכרמל, 46, 146 מהאוניברסיטה והרבה מאוד קווים ממרכז חורב - 123, 133, 146, 125 וכו' - כל הקווים שמגיעים למרכזית חוף הכרמל, 2 דקות הליכה מהחוף). אפשר גם לרדת למרכזית מהפרץ וללכת לסינמול (AKA יס פלנט), יש שם מספר בתי קפה, מסעדות, המבורגרים וכו' (קו 146 מהאוניברסיטה וכל קו אחר שמגיע למרכזית המפרץ - דקה הליכה מהקניון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, "נו, לאיפה את לוקחת אותי היום?" לא נשמע לי כל כך טוב :)

עזוב אותך משחקי אגו, אם היא מקומית היא תוכל לקחת אותך לאחלה מקומות.

במומלצים, לאפה במוגרבי, בורקס בעגלה, בורגר בסטקיית הבוקרים...

עכשיו ברצינות, איזה כיוון בשר? דגים? חלבי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכווין הוא לבית קפה עם ארוחות טובות ולא פלצניות, או מסעדה קלילה (אבל לא בהכרח). סליחה שלא הבהרתי את עצמי קודם..

שלוש המלצות על סינטה בר, אני אבדוק את זה.

תודה רבה לכולם! :xyxthumbs:

במיוחד ליואב, עזרת לי מאוד! תודה גבר.

והיא לא מקומית, והיא "רק" ידידה, למי ששאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר מאחורי מקסים יש רק .. "עומדות בצומת" מה שנקרא ולא חוף מקסים..

אכן סינטה בר או הסינטרלה במרחק 2 בתי קפה (אותו בעלים ומקום הרבה יותר שקט)

אם פאבים אז יש את הבראון שאני מאד אוהב את הלוינסקי את הברברוסה בחורב (24+) ..אם אתה רוצה מסעדות מהיר כאלה אז יש את ה"T ביס" במרכז שזה ממש טעים..

מהאוניברסיטה אתה יכול לקחת 24 לחורב משם 28/23 הם נוסעים על כל ציר מוריה עד למרכז שזה כל המסעדות פאבים וכל המקומות הטובים באמת ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...