מערך רייד 0- הרבה מסכים כחולים, אני חושב שאחד הדיסקים דפוק כיצד אני בודק זאת? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערך רייד 0- הרבה מסכים כחולים, אני חושב שאחד הדיסקים דפוק כיצד אני בודק זאת?

Class889

Recommended Posts

עם 3 דיסקים הסיכוי גדול פי 3 ועם השנים הסיכוי שדיסק אחד יקרוס הולך ועולה,

כך שכדאי לדאוג עכשיו מאשר להתחרט אח"כ...

במקרה שלך (רשת ביתית) יש לך פתרון גיבוי מעולה, אזי אתה יכול להנות ממערך ה RAID שלך :xyxthumbs:

אגב, כתבת שעם RAID המחשב מהר יותר... איך זה בא לידי ביטוי ??

אני עובד עם RAID0 (בקר מובנה על לוח האם ) כשנה

וכבר התרגלתי אליו כך שקשה לי להשוות לביצועים (של המחשב/דיסק) לפני כן.

בכל מקרה, שינוי עצום זה לא, אחרת הייתי מרגיש ...

במערכת שלך יש בקר RAID מובנה או נפרד ??

אתה חוזר על אותם הדברים שאמרתי, נכון שזה פי שלוש סיכון, אבל תגיד לי מתי קרה שהלך לך סתם ככה כונן? אני לא ראיתי פה בפורום גם הודעה כזו שפתאום הלך למישהו כונן, אז ניהיה מציאותים, אנשים מוצאים את זה מכלל פרופורציה. כי כשהם עם כונן אחד או שתיים לא במערך רייד, מתי הם מגבים? הרוב המוחלט לא מגבה, אבל אז כשהם עוברים לרייד זה נראה להם שכאילו כשיש רייד אז זה גורם לדיסקים למות סתם ככה כאן כבור הכלב...

ולגביי ההבדל? בכל דבר אני מרגיש הבדל בין אם זה להעלות תוכנות ובין אם זה שהווינדוס עולה ולהפעיל תוכנות ישר אחרי שהוא עלה.

ברגע שהמחשב עלה אני לא צריך לחכות אפילו שניה וכל דבר כבר טס, והעברת קבצים ממש מהיריה , אבל בעיקר בשימוש בווידנוס הכל הרבה יותר מהיר, התקנת תוכנות פתיחת יישומים וכו'.

ולא אין לי בקר יעודי אני עם בקר ICH10R שפועל לי מצויין.

ולמה אני גם מרגיש כזה הבדל? כי הצוואר בקבוק זה הדיסקים הקשיחים בפועולות יומיומיות, במשחקים לדוגמא זה כמעט ולא משנה (אולי רק בטעינה).

ואני מאוד מאוד מאוד אבל מאוד ממליץ לאנשים, זה נותן תוספת מורגשת.

לדוגמא? אם זה בכונן אחד עם OC לקח לי להתקין WIN 7 ב20 דקות.

בלי OC ועם רייד לקח לי 11 דקות.

WIN עם רייד לקח לי להתקין 5 דקות. פשוט לא נורמלי בין עם לבין בלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן אבל כרגע זה רק כדי להתקין על זה מערכת הפעלה, RAID חייבים כדי לקבל נפח איחסון גבוה ובו זמנית לנצל את זה ש-3 או 2 כוננים עובדים ביחד ומקבלים מהירות כפולה או משולשת.

האמת זה מה שאני עשיתי, ווינדוס 7 על כונן 60 ג'יגה , וכל שאר הדברים על 1.5 TB בRAID 0.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...