Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 371 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

אחד המשחקים שאני הכי מצטער שקניתי.

בזבוז טוטאלי של כסף.

איפה המשחק הזה ואיפה BF2...

באמת שBC2 מזעזע. הרעיון טוב, הביצוע גרוע. משחק לא מלוטש, משחקיות לא הגיונית, חוסר איזון ותקלות מפה ועד הודעה חדשה.

וכמו שזה נראה, זה גם לא יסודר.

עזבו אותכם, אני חוזר לCOD:MW2 אחרי הפסקה של כמה חודשים טובים. אולי המולטי שלו פחות ראוותני, ואקטיויז'ן הם חבורה של זונות, אבל לפחות IW יודעים מה הם עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחד המשחקים שאני הכי מצטער שקניתי.

בזבוז טוטאלי של כסף.

איפה המשחק הזה ואיפה BF2...

באמת שBC2 מזעזע. הרעיון טוב, הביצוע גרוע. משחק לא מלוטש, משחקיות לא הגיונית, חוסר איזון ותקלות מפה ועד הודעה חדשה.

וכמו שזה נראה, זה גם לא יסודר.

עזבו אותכם, אני חוזר לCOD:MW2 אחרי הפסקה של כמה חודשים טובים. אולי המולטי שלו פחות ראוותני, ואקטיויז'ן הם חבורה של זונות, אבל לפחות IW יודעים מה הם עושים.

צודק מאוד ! ( בקשר ל-BF2 )

אבל גם MW2 אותו חרא .. כל מי ששמעתי שעבר מ-MW הראשון לשני התבאס ..ו..האממ..חמוד IWNET זה דבר מסריח !! מה שעשו ב- MW2 פשוט אין לתאר במילים !! כמה סבלתי שם כמה !!! :pissed:

אז EA בקיצור שווה ל תחת ..עושים כסף עלינו וממשיכים את המסורת המזובלת שלהם כמו תמיד ..

כבר הרסה סידרה אחת בשם NFS ..

איך נפלו גיבורים .. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק מאוד ! ( בקשר ל-BF2 )

אבל גם MW2 אותו חרא .. כל מי ששמעתי שעבר מ-MW הראשון לשני התבאס ..ו..האממ..חמוד IWNET זה דבר מסריח !! מה שעשו ב- MW2 פשוט אין לתאר במילים !! כמה סבלתי שם כמה !!! :pissed:

אז EA בקיצור שווה ל תחת ..עושים כסף עלינו וממשיכים את המסורת המזובלת שלהם כמו תמיד ..

כבר הרסה סידרה אחת בשם NFS ..

איך נפלו גיבורים .. ::)

לשמחתי או לצערי מעולם לא שיחקתי בMW1 במולטי, ככה שאין לי למה להשוות.

אז MW2 הוא כיפי. ולא סבלתי עד היום בכלל מIWNET. דווקא עשה את עבודתו נאמנה. אני כן מעדיף סרברים דדיקייטט, אבל זה היה אלטרנטיבה מוצלחת למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"שלום, בינלאומי? אני רוצה להתנתק. (למה?) האינטרנט שלכם חרא, לא עובד. לא לא רוצה טכנאי, להתנתק, עכשיו. מה? גיימר? כן בכיף, תודה. יום טוב."

יש מבין?

תנסה להתחבר עם יוזר של מישהו אחר שיש לו או עם ספקית אחרת.

כמו כן, עוד משהו, שבספק יעבוד, אבל אני נתקלתי בזה בעצמי, לא עם חוסר חיבור מוחלט אלא רק ניתוק לאחר כמה דקות..

לא פתחתי פורטים, אלא פשוט הגדרתי DMZ בראוטר לאותו מחשב ספציפי שאני משחק עליו.

תפרט בבקשה .. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"שלום, בינלאומי? אני רוצה להתנתק. (למה?) האינטרנט שלכם חרא, לא עובד. לא לא רוצה טכנאי, להתנתק, עכשיו. מה? גיימר? כן בכיף, תודה. יום טוב."

LMFAOOOOOOOOOOOz0rzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!1111se7en!!11

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוו.... אין לי כוח...

זאת הגדרה שיש לך בראוטר שבמקום לפתוח פורטים אתה מגדיר DMZ והמחשב שלך (אחד ספציפי) נהיה "שקוף" לאינטרנט.. בלה בלה בלה

אומרים שזה לא מאובטח.. בלה בלה חארטה..

אתה צריך שאותו מחשב יקבל אייפי פנימי קבוע ולא משתנה כי את הDMZ אתה מגדיר לפי אייפי של מחשב.

זה נורא יעזור עם תפרט בקשה, אני רוצה לדעת איך עושים זאת כי זה ניראה הפתרון היחידי שיכול לעזור לי. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרמוטות ! גמני קבלתי באן לאיזה 30 דק' , לא הבנתי למה אני דווקא קבלתי את זה וחבר נוסף ששיחק איתי לא קיבל ..

מה לעזאזל .. :pissed: לא עשיתי כלום ..זה שאין באלאנס למה זה אמור ליפול על הראש שלי , איזה מערכת מטומטמת :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 שאלות שכנראה נענו כאן אבל קשה למצא בכל כך הרבה עמודים -

- איך אני יודע שהמשחק עובד על DX11? (מריץ בWIN7 64 עם כרטיס GTX470)

- יש כאן אנשים שכן משחקים עם HBAO ועדיין ביצועי המשחק מספקים?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...