Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 25 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

הבעיה הינה גורפת ופוקדת אחוז ניכר מאלה שמנסים לשחק ברשת - E.A מודעים לזה, ואנחנו מרגישים את זה.

אני כעת שוב לא מצליח לגשת לשרתים ובחלק נכבד מהנסיונות גם לא מצליח לעבור את שלב ה LOGIN.

אל תשכח שבמידה והצלחנו כבר להכנס ואנחנו כבר בשלבי משחק, אחרים יכולים להמשיך לנסות להתחבר ולהיפך (כמו שקורה לי עכשיו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מקס- לא אמרתי שאתם לבד.. אמרתי שיש המון אנשים מהצד השני שכן מצליחים לשחק.

למה אתה צריך לשבור את הראש? אם אכן הבעיה היא אצלך ולא המשחק - אז התשובה היא "כי הבעיה אצלך". אותו הדבר עם כל משחק שתקנה ויהיו לך בעיות או קריסות רנדומליות. תצטרך להעביר פורטים, לעדכן וכו'.. אתה לא תגיד "אני לא אזיז אצבע כי המשחק צריך להגיע מושלם"

והמשחק לא קרוב ללהיות מושלם, את זה כבר הבנו, אבל לא צריך לחפור כאן בדיון.. תלכו לחפור בפורומים בחו"ל של EA. לא יודע אם זה ישנה משהו, אבל יש לך יותר סיכויים מאשר שתעשו את זה כאן.

fighter- מגיע לחבר שלך באן. גועל נפש.

אתמול נכנסתי לשרת שהיו בו 2 אנשים, אחד הרג 66 והשני מת 66 פעמים. ממש גועל נפש. הם יצאו אחרי דקה שנכנסתי.

לא מבין את האנשים האלו.. באמת. קונים משחק בשביל להנות או בשביל לרמות את עצמם?

לכל הממורמרים - הנה הפורטים שצריך להעביר:

18390 TCP Outgoing

18395 TCP Outgoing

18395 UDP Outgoing

13505 TCP Outgoing

80 TCP Outgoing

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שלי יש דרך להשיג הרבה נקודות בתור מדיק

הוא הורג חברים לקבוצה ומחיה אותם

רגע יש שרתים שזה כן אפשרי ולא אפשרי [לפגוע בצד שלך] ?

!_Nike_!

אל תדאג כל החברה האלה שעושים תדברים האלה במשחק -לא ישארו... ,הרי אני מתכנן לשחק בו עד המשחק הבא שיצא .. אז ישארו רק אותם חברה שאוהבים את סיגנון המשחק ומשחקים הוגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהסטיקי בפורום של EA שנפתח ע"י Bazajaytee

רוני- אתה צודק. אני רק אומר שזה מגעיל, זה לא מפריע לי.. אם מישהו יעשה עליי kill>revive אז אני פשוט אצא מהשרת. אם זה יהיה בשרת שלנו- הוא יקבל באן>קיק. פשוט וקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יאומן, נינכסתי למשחק!

שיחקתי, אכן האקשן במשחק הזה מעולה. יצא לי משהו כמו 12 הריגות בערך והריגה בלתי יאומנת של טייס בלאק הוק עם אקדח (!) וברגע שהרגתי אותו, כל הגופים בסרבר ניתקעו ו- CONNECTION TO EA ONLINE WAS LOST

RF, אם אני לא טועה זה הREEDEM CODE

אני בזב"ל עם 4 מגה ADSL. דרך ראוטר, החברה עם הבעייה תכתבו פה איזה חיבור יש לכם כדי שנימצא איזשהו מכנה משותף (אם קיים כזה ואכן הבעייה אצלנו, כי אם כן אז ניראה לי שאנחנו ניפתור אותה יותר מהר מDICE)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לפחות ארבעה, כולל אחד בעל קיבולת מלאה (32) של שכנינו.

אוקיי.

ואיך אני מחפש?

כי אני מחפש לי השם "HWzone" וזה לוקח לו שנים למצוא.

לפי אייפי אני סבור שאי אפשר אז איך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nucelo-

לא אמרת לי עדיין איך קוראים לך.

ואני לא יודע מה זה אומר. אם יש לך גם בעיות אז תנסה לפתוח את הפורטים שאמרתי, מקסימום תבטל אם זה לא יעזור. :nixweiss:

לא יודע אם זה תורם לכם אבל אני גם בנטויז'ן.. 4/400 חבילת (תעדוף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.

ואיך אני מחפש?

כי אני מחפש לי השם "HWzone" וזה לוקח לו שנים למצוא.

לפי אייפי אני סבור שאי אפשר אז איך?

לא ניתן לחפש במשחק לפי I.P.

שנית, תן ל Browser לבצע רענון מלא, תעשה Sort לפי שם השרת - ותחפש את HWZone.co.il ע"פי סדר הא' ב'. לחלק מהמשתמשים הסרבר של HW לא מחזיר PING ב Browser, אז צריך לחפש אותו לפי השם. חלק אחר טוען שהוא כן רואה פינג, זה רק עניין של זמן עד שהבעיות האלה ייפתרו.

מקום נוסף לבדוק אחר סרברים ישראלים הוא Gametracker -

http://www.gametracker.com/search/bc2/IL

ותעשו לעצמכם טובה, תפסיקו לנסות לחפש את ה"ראוטר" שלכם. הפתרון ש E.A ה"אדירים" מציעים שווה בערכו ל"אם נותן לכם מסך כחול עם ה Startup, נתקו את המחשב מהחשמל וחברו חזרה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...