Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 24 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

יש לי 285GTX OC2 ועובד על מקס בלי בעיה במולטי הדבר שהורס זה המעבד E8500 אבל עדיין יותר טוב מכלום. דבר שני מקסי מסכים איתך ומוכן ומזומן בכל שנייה שתגיד שהמבצע לז**** EA וכל מי שאחראי להוצאת המשחק דבר אחד יש לי להגיד הם לא יותר טובים מהחברה שהוציאה את AVP אולי לא קיבלתי משחק שבור כמו AVP אבל מבחינת מולטי הזמן טעינה של רשימת שרתים זה הקש ששבר את גב הגמל אצלי ועל זה אני לא סולח להם אז מי יתן ורשימת הפשיטת רגל שלי תתממש ע"י ה'.

רשימת הפשיטת רגל:

1)אורנג'

2)EA וכל השאר שקשורים.

3)REBLION

4)עוד לא חשבתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבעיה המרכזית עכשיו זה השרתים - יש להם לעבוד על זה.

בסידרת BF תמיד יוצא פאצ'ים שמתקנים הכל -לכן אני רגוע.

לי יש 5770 והכל פועל על MAX בלי בעיות (כולל AF ו AN )

ומי שרוצה שיוסיף אותי jonathan144

מוזר לי שהכל על MAX -אין מצב שבלי ירידות FPS -ובמשחק הזה מתחת ל40 זה מורגש בהחלט.

אני יוסיף אותך לרשימת חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלתי את המשחק עם שליח היום ( ב 15:30 )

עכשיו התקנתי ומנסה לשחק במולטי , כלום !

תדעו לכם שזאת ממש שערוריה לשחרר משחק מולטי בלי תמיכה נורמלית

לא קונה יותר משחק של EA

שיחפשו אותי.... :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלתי את המשחק עם שליח היום ( ב 15:30 )

עכשיו התקנתי ומנסה לשחק במולטי , כלום !

תדעו לכם שזאת ממש שערוריה לשחרר משחק מולטי בלי תמיכה נורמלית

לא קונה יותר משחק של EA

שיחפשו אותי.... :nono:

גם אני קניתי את המשחק באותה שעה, רק ביום שישי ואני עדין לא שיחקתי שניה אחת.

לפחות מצאתי בבית סוסות של פנסוניק, RP-HC300 אני כבר כמעט חירש מהעוצמה שלהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אלו ששיחקו.. אילו מפות הכי אהבתם??

אני אישית חושב שקשה לבחור כי כל המפות מאוד מהנות. הסביבה נראית ממש טוב והסאונד כ"כ טוב, אני פשוט נהנה לשמוע את רשרושי הצמחייה כשאני מהלך על דשא ועשבים.

אני אוהב את כל המפות חוץ ממפה אחת.. לא שונא, אבל לא אוהב כמו את המפות האחרות.. Panama Canal :hat:

edenn ו-RAPIDFIRE

לא נכנסתם לשום שרת אף לא שנייה אחת? או שלא הצלחתם להתחבר למשתמש ה-EA שלכם?

תנסו להעביר פורטים. כרגע אל תנסו כי גם אלו שעבד להם - לא עובד להם. אעדכן כשזה יעבוד ואז תנסו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BATTLEFIELD BAD COMPANY2 הינו ה"משחק" השני בסדרת הקומדיות BAD COMPANY, משחק זה ניחן בסינגל משעשע במיוחד במהלכו תיפגשו בחוסר עלילה, חברי צוות שעומדים ומופיעים במקומות לא מובנים, קראשים וירידות FPS וכל זה בזמן שאתם יורים לעבר שום דבר בעודכם עומדים באמצע עשן מלא רסיסי כל-דבר-על-המפה בערך.

שכחתי לספר על המולטי הלא פחות מבדר, כאן תיתקלו בחוש הומור דקיק במיוחד. אתן לכם דוגמא- אם תנשו למצוא משחק דרך הPLAY NOW תקבלו הודעה מבאסת כל שתי שניות, אך בשביל זה DICE הכינה לכם אלטרנטיבה- רשימת שרתים, אבל אחרי הכל DICE זאת DICE וזאת לא סתם רשימת שרתים אלא רשימה שמתעדכנת 10 דקות בשביל להזכיר לכם בסופן ש... יאפ.... החיבור שלכם לשרתים של EA אבד :lol:

אתם יודעים מה באמת מבאס אותי? יצא לי בקייג'ן סידיקיי שעבד במולטי ואני שיחקתי שתי דקות ומחקתי את המשחק(הפרוץ שהיה לי לפני שבוע). עכשיו אני שואל את עצמי למה לעזזל עשיתי את זה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי קצת תירגע .אז למה לא תתאבד -כולה משחק,אומרים לך שהם יסדרו .

תגידו האתר זז לכם טוב? לי כבר הרבה זמן שזז לאט [כמובן שיש זמנים שבסדר] אבל הרבה פעמיים ממש לאט, האם זה גם לכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן היא לא להיט

בינתיים אני עדיין לא גיבשתי דיעה לגבי המפות

לגבי המשחקים, יצא לי בנתיים לשחק רק rush ו squad death match והדיעה שלי היא ש SDM זה ממש לא כיף

צריך לנסות conquest בהזדמנות

*מקסים הזכיר לי קטע מצחיק שהיה לי היום

אני חייל סער מסתתר עם חובש ומהנדס מאחורי איזה סלע ומתכוננים לעשות קצת נזק

מישהו יורה עליו RPG, המהנדס שלי מצטרף ואז אני מחליט שאני יורה עליו רימון עם המטול

אני מתרומם מהמסתור כדי לירות ואיך שאני לוחץ החובש גם קם, הרימון פוגע בו ונופל לידי, התאבדתי (:

במצבים כאלה אני מצטער שאין friendly fire שגם הוא ימות :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו האתר זז לכם טוב? לי כבר הרבה זמן שזז לאט [כמובן שיש זמנים שבסדר] אבל הרבה פעמיים ממש לאט, האם זה גם לכם?

כן ,הוא איטי מאוד (חשבתי שזה רק אצלי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי להתחבר לחשבון EA

אבל הוא לא מוצא שום משחק

פעם אחת עבד לי SERVER BROWSE

אבל אז לא יכולתי להתחבר למשחק, כי הוא היה איטי בטירוף

יצאתי ונכנסתי , עשיתי PLAY NOW - הוא אומר לי שלא מצליח להתחבר

עשיתי עוד פעם SERVER BROWSE - עבד 10 דקות ונראה כתקוע

עשיתי RESTART למחשב

התאיישתי

אני חוזר ל MW2

או אמשיך ב STALKER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקס- חשבת שאולי הבעיה אצלך? כנ"ל לגבי סימון ו-edenn ו-RAPIDFIRE וכל הממורמרים בת'רד הזה.

כי הרבה אחרים כן מצליחים לשחק. לכם היו את אותן בעיות שהיו בבטא- אותם אנשים שהתלוננו בבטא מתלוננים גם כאן. לנו זה עובד יפה מאוד, אז אולי הבעיה אצלכם.. פורטים אולי. תנסו לפתור את הבעיה במקום להתלונן כל הזמן.

nucleo- יש לך שם? (במקום לקרוא לך nucelo)

אני גם לא אוהב Squad Deathmatch. לעומת זאת Conquest ממש כיפי, ממליץ לנסות אותו במפה White Pass.

אם אתה מעדיף מסוקים והרבה טנקים אז אתה יכול לנסות את ה-Conquest של Atacama Desert.

עוד לא יצא לי לשחק Squad Rush. לא אהבתי את ה-Deathmatch כי אני אוהב שיש מטרה, שיש משימה.. לא סתם להרוג כמה שיותר.

אגב, זה Arica Desert, לא אפריקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני וסיימון לא לבד, מחיפוש בגוגל עולה מספר דיי עצום של אנשים עם אותה בעייה.

בבטא עוד איכשהו הייתי מצליח לשחק, היה החלון המעצבן הזה אבל לא בכזאת תכיפות. והוא לא היה חוזר על עצמו ללא הפסקה.

עד עכשיו לא מצאתי שום פיתרון נורמאלי לבעייה. עכשיו התוכל להסביר לי למה אני צריך לשבור ת'ראש עם הבעייה הזאת כשכל שאר המשחקים אצלי עובדים מצויין? אפילו משחקים עם נטקוד מסריח סטייל AA3 לא מתנתקים אפילו פעם אחת.

אם למישהו יש הצעות אשמח לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...