Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

THIS GAME FUCING SUX!!!!!!! :pissed:

מתוך שעה שלמה, ניכנסתי רק למשחק אחד שהועפתי ממנו מהסיבה המזדיינת - CONNECTION TO EA ONLINE WAS LOST!

SO FUCK EA ONLINE!!!! WHAT THE HELL I PAYED MONEY FOR???? I CAN WATCH THE "FAILED TO CONNECT EA ONLINE" MESSAGE IN A CHEAPER WAY!

:pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

סעמק, זה היה המשחק הEA האחרון שאני קונה.

לא אכפת לי מה אמרו בEA, בשבילי, המשחק הזה הפסיד לMW2, והפסיד בגדול! כי בMW2 היה אפשר לשחק לפחות!!!!!!!!

יווווו, אני לא יכול לחכות לWINDOWS 8 עם ממשק קולי כדי שאני אוכל להגיד לחלון המזדר*ג הזה מה אני חושב עליו......

יש אפשרות בגוש החרא הזה להתחבר דרך כתובת IP?

נימאס, פשוט נימאס לחכות 10 דקות בזמן שרשימת השרתים "מתעדכנת" בשביל לקבל את אותה הודעה...

בחיי, DICE יצאו יותר חרטטנים מIW, כאלה אנשים צריך לתלות מהביצים מעל תהום של תנינים HUMANפילים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מתחיל להתחרט שמכרתי את MW2 וציפיתי לגאבנו הזה...

זה ברוסית או שהתכוונת לחרא של עטלפים (גואנו) ? :lol:

חכו לי עד יום רביעי , אני מת להצטרף לחבר'ה השבוזים... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לענות לי אחת ולתמיד

בפורט ולדז, האם קבוצת ההגנה יכולה לעלות עד לראש ההר?

כן, האיזור השחור השתנה ועכשיו ניתן לעלות לראש ההר ואף להישאר שם. צלפים היזהרו. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מקווה בשבילם שבקרוב יצא פאץ' שיגרום למשחק לקבל server browser כמו של סטים ואופטימיזציות לביצועים אחרת הם אחלו אותה, ואני לא רואה מתי תהיה הפעם הבאה שאני אקנה מולטי FPS, עדיף להשקיע את הכסף על mmorpg כל חודש, שם אף פעם לא התאכזבתי ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברוסית או שהתכוונת לחרא של עטלפים (גואנו) ? :lol:

ת'כלס התכוונתי לבאד קומפני 2 אבל מה שאמרת יכול להחליף את הצירוף המבחיל הזה.

מהיום חל חוק הצנזורה החדש באתר האוסר לכתוב את הצירוף באד קומפני 2

במקומו ניתן לכתוב כל כינוי הולם יותר לגוש חרא מצחין, ובמקום חרא על משתמש HWZ שומר חוק לכתוב באד קומפני 2

ואם כבר בחרא עסקנו, אני מזמין את כל החבר'ה המבואסים איתי לאולפני DICE, אנו נארגן מערב ונחכה לרגע בו האולפן יתמלא. הקבוצה תתחלק לשתי כיתות-

כיתת אהרון וכיתת ביז'ו. כיתת ביז'ו תחת הנהגתו של סיימון תבצע מהלכי חיפוי על כיתת אהרון, שתתגנב לשער הראשי ותטמין ממש ליד דלת הכניסה ערימת חרא באד קומפני 2

הכרטיסים עלי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מקווה בשבילם שבקרוב יצא פאץ' שיגרום למשחק לקבל server browser כמו של סטים ואופטימיזציות לביצועים אחרת הם אחלו אותה, ואני לא רואה מתי תהיה הפעם הבאה שאני אקנה מולטי FPS, עדיף להשקיע את הכסף על mmorpg כל חודש, שם אף פעם לא התאכזבתי ככה

למה לא לומדים? ככה היה גם במשחקים הקודמים -אז לחכות קצת מה השיגעון [החברה של COD הכי משתגעים].

נכון שמשחק צריך לצאת ללא בעיות -אבל יסדרו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...