Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 224 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

סתם רואה עדכונים, יש בעיה מסוימת עם התגובה שלי?

האתר ציבורי, אני לא מקלל או מספים, חווה דעה, יש לא מעט כאלה שמשמיצים את MW2, לא ממש אכפת לי, נראה כאילו לך זה מפריע יותר

ממש לא הבנת את טון התגובה שלי , מצידי תגיד מה שבא לך , לי לא מפריע - דווקא זה נראה שלך יש בעיה עם המשחק - אני נהנה ממנו מאוד.

פשוט זה נראה שכל פעם שאתה רושם פה בדיון הזה , זה רק כדי לציין עד כמה המשחק כישלון - אני לא מגיע לדיון של MW2 וכל תגובה שלי שם זה עד כמה IW נכשלו ועובדה שנשאר מהם רק השם ושכל העובדים שלהם עכשיו בEA.

I'm not a hater ואני לא שמח בבעיות של אחרים.

אם אין משהו חשוב לתרום , לא כותבים - זה לא נחמד לבדוק תגובות לדיון ולגלות הודעות השמצה (וזה תקף לכל דיון , גם בMW2 ) , אני מגיע כדי לבדוק עדכונים או כל מיני דברים שהחבר'ה פה שכן משחקים וכן נהנים מדווחים ומספרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני נהנתי מMW2 והיה אחלה אבל כיף לי יותר בBC2 בגלל כמות האנשים בשרת וגם בגלל המפות והאפשרות של שימוש בכלי רכב\מסוקים

דרך אגב DAGDEGUN ראיתי אותך אתמול משחק בBC2 חחח הלך לך לא רע :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להבהיר משהו

השימוש בנשקים [AN] הוא נורמלי לחלוטין ולא צריך לשים לו תוספת נזק ועוד לפני העדכון היה הכי חזק, ואין סיבה להשתמש בנשקים דפוקים , חלאס כבר להתבכיין על כל דבר .

הנשק המדובר מעולה לטווח ארוך אך לטווח קצר הרבה מתחברים לרובים אחרים -וכאן החיסרון שלו.

אותו דבר מטול ,CG זה מותר זה חלק מהמשחק [למרות שכבר לא משתמש במטול,ובCG וכדומה בכלל לא ] -הכלים האלה נועדו להשתמש בהם אך ורק בתור משני ,אך כל הבעיה שהישראלים לא מפנימים את זה .

מסכים איתך בכל מילה.

נשק משני אמור להיות חלש יותר מנשק ראשי לדוגמא אקדח שחלש יותר מהרובה.

מכיוון שהנשקים המדוברים יותר חזקים מהרובים ברור לחלוטין למה הם הפכו לנשקים ראשיים.

הכל בעיה של תכנון המשחק, לא של השחקנים.

טעות.

כמו שרוני כבר הגיב לך, זה חלק מהמשחק זה נועד לשימוש במשחק.

הבעיה שלא מציעים כמעט שום הגנה נגד הנשקים האלו ואין ממש הגבלה לשימוש בנשקים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון הוא צריך להיות חלש יותר, אבל זה לא אומר שבגלל שחזק יותר אז יש להשתמש בו כנשק ראשי.

איפה אתה מוצא את זה עם לא בחברה הישראלית.

מטווח קרוב מאוד תתפלא שהאקדח לא יורד מרובה.

כמו שאתה בוחר את הנשק הכי חזק/ שהכי מתאים לך מבין כל הנשקים של כל קלאס, כך אתה

בוחר מה יהיה ראשי ומה משני.

אני מסכים איתך שהדבר הזה גורם למשחקים להראות כמו חבורה של בוטים שיורים גוסטבים ומפילים ארטילריות אחד על השני.

אבל לדעתי זהו כשל בפיתוח. אם היו עושים ת'נשקים כמו ב bf2 אף אחד לא היה יורה גוסטב כי עוד לפני שהיית מכוון אותו כבר היית מקבל כדור בראש ונגמר הסיפור.

הנשקים במשחק הזה כל כך חלשים שהרבה פעמים שמישהו יורה עליך מטווח בינוני אתה מספיק להגיע אליו עם סכין.

בקיצור, זה לא משחק תחרותי והוא יותר מידי נוב פרנדלי כך שאין טעם לצפות משחקנים שישחקו "בכבוד" ישראלים או לא ישראלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאתה בוחר את הנשק הכי חזק/ שהכי מתאים לך מבין כל הנשקים של כל קלאס, כך אתה

בוחר מה יהיה ראשי ומה משני.

אני מסכים איתך שהדבר הזה גורם למשחקים להראות כמו חבורה של בוטים שיורים גוסטבים ומפילים ארטילריות אחד על השני.

אבל לדעתי זהו כשל בפיתוח. אם היו עושים ת'נשקים כמו ב bf2 אף אחד לא היה יורה גוסטב כי עוד לפני שהיית מכוון אותו כבר היית מקבל כדור בראש ונגמר הסיפור.

הנשקים במשחק הזה כל כך חלשים שהרבה פעמים שמישהו יורה עליך מטווח בינוני אתה מספיק להגיע אליו עם סכין.

בקיצור, זה לא משחק תחרותי והוא יותר מידי נוב פרנדלי כך שאין טעם לצפות משחקנים שישחקו "בכבוד" ישראלים או לא ישראלים.

זה גם נכון הנשקים חלשים מאוד, עוד בבטא דיווחו שDICE יגדילו את הנזק של הנזק ב25%!! תחשוב מה אם לא היו עושים את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את הפיטרון של הבעיות

זה כמו שנגיד שהדלת נשברה בבית

אז נפוצץ את הבית כך לא תיהיה דלת בכלל .... והבעיה נפטרה :)

או פשוט ניתן לגנב להתחרע עליו בפאנן. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם היו לנו בשרת אנשים 40mm וגוסטב מידי פעם אבל ביומיים וחצי האחרונים אני משתגע מכמות ההריגות המעצבנות שאני מקבל

לא רק בשרתים ישראלים

:pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן האחרון שרתי HC מה זה מוצאים חן בעיניי. אני לא צריך לרוקן מחסנית שלמה על בחור שרץ בשביל להוריד אותו. אתה רואה מישהו הוא מת, כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא הבנת את טון התגובה שלי , מצידי תגיד מה שבא לך , לי לא מפריע - דווקא זה נראה שלך יש בעיה עם המשחק - אני נהנה ממנו מאוד.

פשוט זה נראה שכל פעם שאתה רושם פה בדיון הזה , זה רק כדי לציין עד כמה המשחק כישלון - אני לא מגיע לדיון של MW2 וכל תגובה שלי שם זה עד כמה IW נכשלו ועובדה שנשאר מהם רק השם ושכל העובדים שלהם עכשיו בEA.

I'm not a hater ואני לא שמח בבעיות של אחרים.

אם אין משהו חשוב לתרום , לא כותבים - זה לא נחמד לבדוק תגובות לדיון ולגלות הודעות השמצה (וזה תקף לכל דיון , גם בMW2 ) , אני מגיע כדי לבדוק עדכונים או כל מיני דברים שהחבר'ה פה שכן משחקים וכן נהנים מדווחים ומספרים.

התגובה שלך כ"כ צורמת לי.

IW היו רחוקים שנות אור מלהכשל, ואם אתה קורה לזה כישלון, סביר להניח שזה הכישלון שהכניס הכי הרבה כסף בהיסטוריה.

מי שנכשלו בלי למצמץ אלה היו Activesion שהתאבון שלהם לכסף הפיל אותם, ואני מאוד מקווה שימשיך להפיל אותם.

IW פירקו את החברה רק כי החברה עצמה הייתה כבולה לחוזה עם Activesion - אז הם התפטרו ועברו לEA.

אבל החבר'ה שיודעים לייצר ביציי זהב חברו אחד לשני ונשארו ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרשנים!

אני בקושי משחק בגלל שאני עובד ואני לקראת גיוס, אחרוש מתי שיהיה לי זמן פנוי ומחשב חדש.

אין לי בכלל חשק לשחק עם גרפיקה עלובה (מממ... מכרתי את ה-HD4870X2). :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה במשחק הזה... : \

אחרי שהאח שלי(גר בארה"ב) שלח לי את המשחק BC2: limited edition

אחרי שבוע של משחק מהנה ביותר באון ליין.. פתאום באמצע משחק שיש לי כבר משהו כמו 2000 נק' וכו'... המסך נהיה חשוך וחוזר לי למסך הראשי של BC2 ורושם לי ש:

PnkBstrB.exe heart beat stopped

וזה דבר שחוזר על עצמו ונורא מעצבן אחרי שאתה נכנס טוב למשחק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זו בעיה מוכרת , הפתרון שלה רץ במסך הראשי של המשחק בכותרת שנעה למטה - אאל"ט אתה צריך להסיר לגמרי את Punkbuster , להוריד אותו מהאתר שלהם ולהתקין מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...