Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 129 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

אני גם לא מרסס מטווח שיחסית קצת רחוק

אבל עדיין אני אוהב נשקים מהירים

תחשוב על זה שהורדתי 8-9 אנשים עם 249 ועדיין היו לי במחסנית 49 כדורים

והכי הרבה שלי עם מחסנית אחת של M60 זה 4 והייתי כבר צריך לטעון מחדש.

אבל עדיין כל יכול להיות טוב אם השחקן שמשחק איתו יודע לנצל אותו הכי טוב,ובמקרה שלי כנראה שיותר נוח לי עם ה249.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב , היה די משעמם עכשיו בשרת ,אין הרבה אנשים...

היה לי קטע טוב עם בחור בשם Hosang או משהו כזה (מקווה שלא טעיתי) בכל מקרה , אחי!! פעם אחת עשיתי לך Headshot עם הRepair Tool כשעמדת בעמדת הUAV אבל 4 פעמים רצוף?!?!?!? כמה אפשר לסבול?? :lol: :lol: :lol:

אני מוכרח להודות במשהו , הEngineer פשוט חיה רעה!! הייתי בטוח שהוא מעפאן אבל שיחקתי איתו רוב הזמן היום והוא פשוט חיה רעה , הXM8C פשוט קוטל זרע מטורף!!

זה אני :smile1:

כן עשית לי חור בראש עם הדבר הזה.

שמע זה היה משחק לא רציני עם 8 שחקנים אז רציתי לעשות שטויות עם המזל"ט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה: מה הקטע עם ה-Dog Tags?

איך משיגים אותם?

ואיך אפשר לקבוע קבוע עבור קיט מסויים? כל פעם שאני יוצא ונכנס חזרה למשחק הוא מחזיר את הקיטים לdefault. יש דרך לשנות את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי בחירת הנשקים, אי אפשר לעשות משהו קבוע, אתה צריך לבחור כל פעם מחדש.

לגבי הGog Tags זאת המזכרת שלך ממי שדקרת, אתה משיג את זה רק בעזרת דקירות.

סבבה. אז ברגע שאני דוקר מישהו אני מקבל אוטומטית את הדוג טאג'ס שלו? או שצריך לעשות משהו כמו לקחת אותן ממנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה מי מעביר לי קורס מזורז על sniper ? :nixweiss:

הכי טוב קח קיט ותתאמן.

דבר ראשון, הסוואה, יש לסניפר הסוואה מעולה כמעט בכל מפה ובכל מקום יש איפה להסתתר.

דבר שני, סבלנות - סניפר צריך להסתכל להמתין ואז לתת יריה. (אני זוכר עוד שהייתי ילד עשו כתבה על הצלפים של צה"ל ושאלו איזה צלף אחד "כמה זמן אתם נשארים בעמדות?" ואז הצלף ענה לו "כמה שצריך") - תשובה מושלמת. כמובן שזה לא קרוב למה שיש במשחק אבל קורה וקרה שהיו סניפים שנשארו בעמדה מסויימת בזמן שדילגו 2-3 בסיסים...

עכשיו נעבור על הקיט..

מה אתה מקבל בתור סניפר?

רובה צלפים מרחקים בינוני - רחוק

אקדח

C4\ארטילריה

SPEC 1 - יכול להיות הרבה דברים כמו כוונת X12, RED DOT, X4, תחמושות, עוד C4, עוד רימונים, אם אתה סניפר ויש לך את הרובים היותר מתקדמים כמו GOL\M95 תיקח תוספת תחמשות, לא תמיד יהיה אסולט לתחמש אותך במיוחד לא אם אתה נשאר בעמדה מסויימת הרבה זמן.

למה אמרתי דווקא על הרובים המתקדמים יותר? כי יש להם כוונת מובנת של X10, ואם תיקח X12 זה יוסיף לך ממש בקצת, לא קריטי.

SPEC 2 - יכול להיות הרבה דברים גם כן, אבל פה זה משתנה, אתה יכול לקחת תוספת חיים של 25%, או תוספת קליע של 25%, או תוספת פיצוץ (שמתאימה ל C4\ארטילריה), ואז אתה עושה חישוב אם אתה יושב רחוק מה הסיכויים שיבוא אליך חי"ר? לא גדולים אז אתה לא צריך תוספת חיים.. בנוסף, הסכנה היחידה שלך זה סניפירים וכמו שאנחנו יודעים סניפרים סד"כ זה 1 SHOT KILL, אז לא ממש יעזור לך תוספת חיים.

אבל לפעמים התוספת קליע תעזור, שוב תלוי בסיטואציה.

וגם התוספות של ה25% בפיצוץ היא מאוד חשובה לסניפר, בין אם זה להתגנב לטנק\נגמ"ש ולשים עליו C4 או לשלוח ארטילריה ובכך אתה מגדיל את רדיוס הפיצוץ שלך.

ולא לשכוח שאתה מקבל גם Motion Sensor, שזה כדור יחסית קטן שאתה זורק לאיזור מסויים וזה בעצם סורק לאויבים, יש לו גם רדיוס מסויים הוא לא יזהה לך את כל האויבים אבל כלי מאוד שימושי, גם לך אבל בעיקר יותר לחברי הצוות שלך. :xyxthumbs:

איך לכוון עם הרובה?

בהתחלה יקח לך זמן להתרגל ולהבין איך זה עובד.

לא כמו בBF2 ובשאר משחקי BF ובעוד משחקי FPS, יש לך "נפילת כדור" (כוח המשיכה), אם היית בצבא כבר אז אתה תבין יותר טוב, יש לך מטווח של 25\50 מטר. ב25 מטר אתה לא מתחשב בנפילת כדור, וב50 מטר יש לך סטייה של אם אני לא טועה 7 ס"מ, וכך הלאה..

לכן ככל המטרה שלך רחוקה יותר הכוונת שלך אמורה לעלות מעל המטרה שלך בשביל לפגוע ואם אתה ממש טוב אז גם לתת HEADSHOT.

*חשוב! תמיד תמיד תמיד תנסה לכוון לראש בכל לא משנה אם אתה סניפר או כל קיט אחר, זה הורג יותר מהר, אתה מקבל על זה ניקוד, תמיד יותר משתלם.

ובסניפר זה גם יותר קל.

עכשיו עוד משהו שחשוב שתדע זה שלכל יש את הרמת דיוק שלו, אני יודע שה GOL יש לו 100% דיוק, אז אם אני במרחק יחסית רחוק מהאויב שלי, אני לא צריך להרים את הכוונת ממש גבוה, נניח בהשוואה ל M95 למשל.

לכן תתאים את הכוונת שלך לסוג הנשק ולמרחק!!!

מה שאני עושה הרבה פעמים זה תמיד שאני הורג מישהו במשחק ואני סניפר אני מנסה לזכור את המקום, איזה מרחק זה היה בערך באיזה אזור הכוונת שלי הייתה, איזה היה לי שבפעם הבאה יהיה לי יותר חוש כיוון.

(המשחק עדין לא מתחשב גם במטארולוגיה :lol: :lol:)

אם חשבת שמצאת לעצמך מקום טוב ומסוואה אבל פתאום שמעת יריה מעל הראש שלך או סניפר לא מוצלח שפגע בך אבל לא הרג אותך - תברח משם עלו עליך, אין לך מה לנסות להרים את הראש תדע שזה מוות מיידי!

תזכור גם שאתה יכול להוריד טנקים ונגמ"שים, עם הארטילריה והC4!

וזהו אם שכחתי ומישהו רוצה להוסיף בכיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו עוד משהו שחשוב שתדע זה שלכל יש את הרמת דיוק שלו, אני יודע שה GOL יש לו 100% דיוק

אין 100% מדוייק , אני נתקלתי במס' פעמים לא מועט בBullet Drop גם עם הGOL , הכל פונקציה של מרחק...

ניתן להגיד שהGOL הוא הכי מדוייק מבין כל רובי הצלפים אבל לא 100%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה כל הזמן יורדים על השחקנים של gaza? אני רוצה לציין שהם משחקים טוב מאוד במיוחד בסקוואד, בניגוד לישראלים אחרים שלא בדקו אם אני בכלל צריך טרמפ על הQUADBIKE

בונא ה gaza allah הזה הוא ה noobtoober הכי גדול שראיתי

חוץ מזה אין בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...