Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 401 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יודע אם לצחוק או לבכות..

אחרי שהניתוקים לגמרי הפסיקו אצלי, עשיתי מעבר ל NGN ללא חבילת GAYMER והפלא ופלא...ניתוקים חזרו...

מזל שהצלחתי להוציא מהם חבילה ללא התחייבות.. יש לי הרגשה שהמעבר לטריפל C יהיה הרבה יותר מהיר מהצפוי.

יצאתי אהבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכם, עדכון קטן בקשר לביצועים במשחק, אחרי עדכון דרייברים לכרטיס מסך מצליח להשיג כ-60-80 FPS במשחק על הגדרות High רזולוציה 1050 * 1680, עם המפרט הבא: E6750 (כן DUAL CORE) ו-HD4870.

בינתיים הקונפיגורציה הזו מפתיעה אותי כל פעם מחדש, המעבד מצליח לסחוב כאשר המשחק אמור לרוץ הרבה יותר טוב על מעבדי QUAD CORE.

קצת הדהים אותי לגלות שלפי בדיקות שונות שעשו עם מעבדים שונים, הקונפיגורציה שלי לא אמורה לעבור את ה-45 FPS:

http://www.legionhardware.com/articles_pages/battlefield_bad_company_2_tuning_guide,4.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכם, עדכון קטן בקשר לביצועים במשחק, אחרי עדכון דרייברים לכרטיס מסך מצליח להשיג כ-60-80 FPS במשחק על הגדרות High רזולוציה 1050 * 1680, עם המפרט הבא: E6750 (כן DUAL CORE) ו-HD4870.

בינתיים הקונפיגורציה הזו מפתיעה אותי כל פעם מחדש, המעבד מצליח לסחוב כאשר המשחק אמור לרוץ הרבה יותר טוב על מעבדי QUAD CORE.

קצת הדהים אותי לגלות שלפי בדיקות שונות שעשו עם מעבדים שונים, הקונפיגורציה שלי לא אמורה לעבור את ה-45 FPS:

http://www.legionhardware.com/articles_pages/battlefield_bad_company_2_tuning_guide,4.html

אל תיתן פה את מה שאתה רואה בעין ככה בצד כשאתה משחק.

תריץ FRAPS תעשה benchmark ל FPS תן לו לרוץ ככה איזה ראונד-שתיים בסוף המשחק כנס לתיקיה של ה benchmark ותראה מה הממוצע שלך.

לא הגיוני שאתה מקבל 60-80 FPS בלי OC לכרטיס\מעבד.

חוץ מזה תן את ההגדרות שלך בקובץ settings.ini ואז נראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביום האחרון המשחק התחיל לעוף לי לWINDOWS בלי הודעות שגיאה אחרי כמה דקות משחק, ניסיתי להסיר ולהתקין מחדש את סטים אבל זה לא עזר. למישהו יש רעיון?

:'(

קודם כל אתה בכלל לא חייב בשביל לשחק במשחק.

דבר שני תנסה להתקין מחדש את המשחק אולי יש קובץ פגום או משהו.

ותעשה UPDATE לכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...