Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 398 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום לכם,

ברצוני לומר שהמשחק פשוט מצויין, מעבד E6750 וכרטיס מסך HD4870 קצת משחק בהגדרות וה-FPS יושב יציב על 50-60 שזה מספיק למשחק חלק.

אתמול והיום יצא לי לשחק קצת, לא התעניינתי בסינגל במיוחד אז ישר קפצתי למשחק ברשת, היה פשוט מדהים.

בכל הנוגע ללאגים אין כאלו בשרתים אירופאיים בעלי פינג של 60-80 (במשחק כאשר לוחצים על TAB רואים מספרים גבוהים יותר).

הצליחו לקנות אותי, מרגיש כמו מלחמה אמיתית, צריך להתקדם בזהירות ולאתר את האויב ראשון, פשוט תענוג.

בכל הנוגע לשחקנים שלא אכפת להם ממטרות המשחק, לא ראיתי דבר שכזה בשרתים האירופאיים, השחקנים שם משחקים כמו שצריך.

לסיכום, צריך להשתפר, כמ כן ממליץ בחום לכל חובבי ה-FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכם,

ברצוני לומר שהמשחק פשוט מצויין, מעבד E6750 וכרטיס מסך HD4870 קצת משחק בהגדרות וה-FPS יושב יציב על 50-60 שזה מספיק למשחק חלק.

אתמול והיום יצא לי לשחק קצת, לא התעניינתי בסינגל במיוחד אז ישר קפצתי למשחק ברשת, היה פשוט מדהים.

בכל הנוגע ללאגים אין כאלו בשרתים אירופאיים בעלי פינג של 60-80 (במשחק כאשר לוחצים על TAB רואים מספרים גבוהים יותר).

הצליחו לקנות אותי, מרגיש כמו מלחמה אמיתית, צריך להתקדם בזהירות ולאתר את האויב ראשון, פשוט תענוג.

בכל הנוגע לשחקנים שלא אכפת להם ממטרות המשחק, לא ראיתי דבר שכזה בשרתים האירופאיים, השחקנים שם משחקים כמו שצריך.

לסיכום, צריך להשתפר, כמ כן ממליץ בחום לכל חובבי ה-FPS.

אני מתאר לעצמי שעברת על עשרה שרתים גג... בכל מקרה פעם היו משחקים מצויינים, היה אתגר לא היה מצב שבו 16 על 16 זה למעשה שלוש על שלוש עם עוד עשרים איש שרק מתים, כולם היו פועלים ותורמים למען המטרה ועכשיו כולם דואגים לKD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתאר לעצמי שעברת על עשרה שרתים גג... בכל מקרה פעם היו משחקים מצויינים, היה אתגר לא היה מצב שבו 16 על 16 זה למעשה שלוש על שלוש עם עוד עשרים איש שרק מתים, כולם היו פועלים ותורמים למען המטרה ועכשיו כולם דואגים לKD.

לא מסכים אתך, בשרתים האירופאיים השחקנים היו מצויינים, אף אחד לא דאג לKD שלו, לפחות לא יצא לי לראות כאלו שנשארו מאחור, כולם לקחו חלק בקרב.

הייתי במספיק שרתים כדי לדעת שהמצב שם לא כמו שאתה מתאר, או שאני זה שדירבן אותם מאחר ולא היה רגע שבו נשארתי מאחור, תמיד חתרתי למגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל של שמיים וארץ בין שרתים ישראלים ואירופיים.

מי הצליח להתמודד נפשית עם התופעה של ההמתנה למסוק?

20 אנשים בקבוצה כשמתוכם 16 ממתינים שהמסוק יופיע... ברגע שאני רואה דבר כזה ..all of my hate...

וגם לכל חברי בזק.. we are getting trolled with this connection

95516604.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל של שמיים וארץ בין שרתים ישראלים ואירופיים.

מי הצליח להתמודד נפשית עם התופעה של ההמתנה למסוק?

20 אנשים בקבוצה כשמתוכם 16 ממתינים שהמסוק יופיע... ברגע שאני רואה דבר כזה ..all of my hate...

וגם לכל חברי בזק.. we are getting trolled with this connection

סליחה על הבורות, אבל על מה בדיוק אתה מדבר?

כמו כן אני בבזק ואין לי שום בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...